Lysstævne • 2015 Oct 02 • Tårnby Stadion • Tårnby

ALL

 

 

Kvinder senior - 100 meter - Day 1 at 19:35
RESULTS - FINISHED
# Result Name YOB Team
HEAT 1 / 3 - Wind: +0.0
1 14.40 Mille Topp Kemp 2001 Allerød AM
2 14.56 Regitze Friis 2002 Amager Atletik Club
3 14.71 Maja Antvorskov 2002 FIF
4 15.23 Mille Majkjær 2002 Amager Atletik Club
5 15.32 Helene Ekner 2004 Amager Atletik Club
6 16.03 Clara Lund-Sørensen 2002 Amager Atletik Club
7 16.10 Julie Svare 2003 Amager Atletik Club
8 16.28 Caroline Jørgensen 2005 Amager Atletik Club
HEAT 2 / 3 - Wind: +0.0
1 14.02 Maja Felby 2002 Køge Atletik
2 14.41 Alexander Christiansen 2001 Hvidovre AM
3 14.68 Caroline Vammen 2004 Ballerup AK
4 14.95 Laura Luul Pallesen 2003 Amager Atletik Club
5 16.14 Josefine H Jørgensen 2002 Amager Atletik Club
6 16.90 Hilde Andersen 2003 Amager Atletik Club
HEAT 3 / 3 - Wind: +0.0
1 13.21 Mathilde Yttesen 2001 Amager Atletik Club
2 13.38 Josephine Koch Jacobsen 2003 Herlev Atletik
3 13.57 Kristine Kruse 2002 Slagelse Delta
4 13.61 Marie Dahi 2001 Greve Atletik
5 14.15 Ida Boe Rasmussen 2003 Greve Atletik
6 15.01 Line Wienberg Laursen 1996 Allerød AM
START LIST
Antal heats: 3
# BibNo Qualifying PB Name YOB Team
HEAT 1 / 3
1 16 Mille Topp Kemp 2001 Allerød AM
2 68 Julie Svare 2003 Amager Atletik Club
3 61 Clara Lund-Sørensen 2002 Amager Atletik Club
4 10 Maja Antvorskov 2002 FIF
5 75 Regitze Friis 2002 Amager Atletik Club
6 65 Helene Ekner 2004 Amager Atletik Club
7 85 Mille Majkjær 2002 Amager Atletik Club
8 86 Caroline Jørgensen 2005 Amager Atletik Club
HEAT 2 / 3
1 53 Maja Felby 2002 Køge Atletik
2 91 Hilde Andersen 2003 Amager Atletik Club
3 70 15.12 Laura Luul Pallesen 2003 Amager Atletik Club
4 11 14.72 Alexander Christiansen 2001 Hvidovre AM
5 67 16.17 Josefine H Jørgensen 2002 Amager Atletik Club
6 31 Caroline Vammen 2004 Ballerup AK
HEAT 3 / 3
1 17 14.71 Line Wienberg Laursen 1996 Allerød AM
2 37 13.75 Ida Boe Rasmussen 2003 Greve Atletik
3 72 12.92 Mathilde Yttesen 2001 Amager Atletik Club
4 50 14.15 Kristine Kruse 2002 Slagelse Delta
5 39 13.06 Marie Dahi 2001 Greve Atletik
6 87 13.55 Josephine Koch Jacobsen 2003 Herlev Atletik
SCRATCH
1 60 DNS Emma Lindgaard 2002 Køge Atletik
2 63 DNS 14.45 Esther Arce 2002 Amager Atletik Club