Øst hold - mix • 2016 Sep 18 • Greve Stadion • Greve

ALL

 

Day / time Event Group State
1 - 10:00 100 meter hæk Drenge 14-15 år Finished
1 - 10:00 Diskoskast Piger 14-15 år Finished
1 - 10:10 80 meter hæk Piger 14-15 år Finished
1 - 10:15 Længdespring Piger 10-11 år Finished
1 - 10:15 Længdespring Drenge 10-11 år Finished
1 - 10:20 80 meter hæk Drenge 12-13 år Finished
1 - 10:25 Højdespring Piger 14-15 år Finished
1 - 10:25 Højdespring Drenge 14-15 år Finished
1 - 10:40 60 meter hæk Piger 12-13 år Finished
1 - 10:40 Diskoskast Drenge 14-15 år Finished
1 - 10:50 Kuglestød Piger 12-13 år Finished
1 - 10:50 Kuglestød Drenge 12-13 år Finished
1 - 10:55 100 meter Drenge 14-15 år Finished
1 - 11:02 100 meter Piger 14-15 år Finished
1 - 11:15 80 meter Drenge 12-13 år Finished
1 - 11:15 Højdespring Drenge 10-11 år Finished
1 - 11:20 80 meter Piger 12-13 år Finished
1 - 11:20 Højdespring Piger 10-11 år Finished
1 - 11:25 Længdespring Piger 12-13 år Finished
1 - 11:25 Længdespring Drenge 12-13 år Finished
1 - 11:30 Kuglestød Piger 14-15 år Finished
1 - 11:50 60 meter Drenge 10-11 år Finished
1 - 12:00 60 meter Piger 10-11 år Finished
1 - 12:15 800 meter Piger 14-15 år Finished
1 - 12:15 Spydkast Piger 12-13 år Finished
1 - 12:15 Spydkast Drenge 12-13 år Finished
1 - 12:25 1500 meter Drenge 14-15 år Finished
1 - 12:25 Boldkast Piger 10-11 år Finished
1 - 12:30 Længdespring Piger 14-15 år Finished
1 - 12:35 1000 meter Drenge 10-11 år Finished
1 - 12:45 1000 meter Piger 12-13 år Finished
1 - 12:55 1000 meter Drenge 12-13 år Finished
1 - 13:00 Højdespring Drenge 12-13 år Finished
1 - 13:05 1000 meter Piger 10-11 år Finished
1 - 13:05 Højdespring Piger 12-13 år Finished
1 - 13:05 Kuglestød Drenge 10-11 år Finished
1 - 13:15 Længdespring Drenge 14-15 år Finished
1 - 13:15 Spydkast Piger 14-15 år Finished
1 - 13:20 300 meter Drenge 14-15 år Finished
1 - 13:25 300 meter Piger 14-15 år Finished
1 - 13:45 400 meter Drenge 10-11 år Finished
1 - 13:55 400 meter Piger 10-11 år Finished
1 - 13:55 Spydkast Drenge 14-15 år Finished
1 - 14:00 Boldkast Drenge 10-11 år Finished
1 - 14:05 Kuglestød Piger 10-11 år Finished
1 - 14:45 4 x 80 m stafet Drenge 12-13 år Finished
1 - 14:50 Kuglestød Drenge 14-15 år Finished
1 - 15:20 4 x 60 m stafet Drenge 10-11 år Finished
1 - 15:40 4 x 100 m stafet Drenge 14-15 år Finished