Tårnby Games • 2016 May 07 - May 08 • Tårnby Stadion • Tårnby

ALL

 

 

Piger 10-11 år - 400 meter - Day 1 at 17:15
RESULTS - FINISHED
# Result Name YOB Team
SUMMARY
1 1.10.30 Sofia Thøgersen 2005 Sparta
2 1.10.83 Wilma Nilsson 2005 Ängelholm IF
3 1.13.11 Karla Bundgaard Langvik 2005 Sparta
4 1.14.23 Frida Froberg 2005 Aarhus 1900
5 1.14.68 Lea Thomsen 2005 Bragdid
6 1.17.92 Nicoline Skovsted 2005 Hvidovre AM
7 1.18.57 Kirsa Wirth 2006 Herlev
8 1.19.13 Nikoline Graa 2005 Trongårdens IF
9 1.19.61 Anna Bergstedt Mørch 2005 Amager Atletik Club
10 1.20.02 Liva Thue Nørbæk 2005 Amager Atletik Club
11 1.21.05 Ajda Podobnikar 2005 Bagsværd AC
12 1.23.22 Harshal Choudhary 2005 Bagsværd AC
13 1.24.41 Caroline Willingshøj Stæh 2006 Hellas Roskilde
14 1.24.80 Mille Zentner Svenson 2006 Bagsværd AC
15 1.25.19 Anna Bjaaland Andersen 2006 Amager Atletik Club
16 1.25.50 Karoline Kruse 2006 Slagelse Atletik DELTA
17 1.27.61 Caroline Ringhofer 2006 Hvidovre AM
18 1.28.87 Rose Tværmose Høegh 2006 Amager Atletik Club
19 1.33.13 Julia Waldenlind 2006 IF Lennéa Friidrott
20 1.34.33 Ida Mørck 2006 Bagsværd AC
21 1.37.04 Emilie Jæger 2006 Hellas Roskilde
22 1.40.89 Mathilde Ugleholt Hansen 2006 Hvidovre AM
HEAT 1 / 2
6 1.17.92 Nicoline Skovsted 2005 Hvidovre AM
8 1.19.13 Nikoline Graa 2005 Trongårdens IF
9 1.19.61 Anna Bergstedt Mørch 2005 Amager Atletik Club
10 1.20.02 Liva Thue Nørbæk 2005 Amager Atletik Club
11 1.21.05 Ajda Podobnikar 2005 Bagsværd AC
12 1.23.22 Harshal Choudhary 2005 Bagsværd AC
13 1.24.41 Caroline Willingshøj Stæh 2006 Hellas Roskilde
17 1.27.61 Caroline Ringhofer 2006 Hvidovre AM
21 1.37.04 Emilie Jæger 2006 Hellas Roskilde
22 1.40.89 Mathilde Ugleholt Hansen 2006 Hvidovre AM
DNS Mellanie Neudinger Nellme 2005 IF Lennéa Friidrott
DNS Inaya Atif 2005 Sparta
DNS Dua Atif 2005 Sparta
HEAT 2 / 2
1 1.10.30 Sofia Thøgersen 2005 Sparta
2 1.10.83 Wilma Nilsson 2005 Ängelholm IF
3 1.13.11 Karla Bundgaard Langvik 2005 Sparta
4 1.14.23 Frida Froberg 2005 Aarhus 1900
5 1.14.68 Lea Thomsen 2005 Bragdid
7 1.18.57 Kirsa Wirth 2006 Herlev
14 1.24.80 Mille Zentner Svenson 2006 Bagsværd AC
15 1.25.19 Anna Bjaaland Andersen 2006 Amager Atletik Club
16 1.25.50 Karoline Kruse 2006 Slagelse Atletik DELTA
18 1.28.87 Rose Tværmose Høegh 2006 Amager Atletik Club
19 1.33.13 Julia Waldenlind 2006 IF Lennéa Friidrott
20 1.34.33 Ida Mørck 2006 Bagsværd AC
DNS Stine Baandrup Tindbæk 2005 Herlev
DNS Emilie B. Voigt 2005 Sparta
START LIST
Antal heats: 2
# BibNo Qualifying PB Name YOB Team
HEAT 1 / 2
1 370 Caroline Ringhofer 2006 Hvidovre AM
2 95 Emilie Jæger 2006 Hellas Roskilde
3 593 Harshal Choudhary 2005 Bagsværd AC
4 214 DNS Mellanie Neudinger Nellme 2005 IF Lennéa Friidrott
5 437 DNS Inaya Atif 2005 Sparta
6 371 Mathilde Ugleholt Hansen 2006 Hvidovre AM
7 744 Liva Thue Nørbæk 2005 Amager Atletik Club
8 191 Nikoline Graa 2005 Trongårdens IF
9 577 Ajda Podobnikar 2005 Bagsværd AC
10 88 Caroline Willingshøj Stæh 2006 Hellas Roskilde
11 366 Nicoline Skovsted 2005 Hvidovre AM
12 700 Anna Bergstedt Mørch 2005 Amager Atletik Club
13 436 DNS Dua Atif 2005 Sparta
HEAT 2 / 2
1 616 1.25.00 Mille Zentner Svenson 2006 Bagsværd AC
2 301 DNS 1.16.24 Stine Baandrup Tindbæk 2005 Herlev
3 153 1.24.65 Karoline Kruse 2006 Slagelse Atletik DELTA
4 813 1.15.0 Lea Thomsen 2005 Bragdid
5 426 1.09.93 Sofia Thøgersen 2005 Sparta
6 433 1.11.33 Karla Bundgaard Langvik 2005 Sparta
7 438 DNS 1.09.88 Emilie B. Voigt 2005 Sparta
8 217 Julia Waldenlind 2006 IF Lennéa Friidrott
9 771 1.26.73 Rose Tværmose Høegh 2006 Amager Atletik Club
10 294 1.20.51 Kirsa Wirth 2006 Herlev
11 594 1.28.15 Ida Mørck 2006 Bagsværd AC
12 236 1.12.05 Wilma Nilsson 2005 Ängelholm IF
13 167 1.22.03 Frida Froberg 2005 Aarhus 1900
14 701 1.25.47 Anna Bjaaland Andersen 2006 Amager Atletik Club