Afslutningsstævnet • 2015 Sep 26 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

ALL
Kvinder 50-54 år

 

 

Piger 12-13 år - 600 meter - Day 2 at 16:30
RESULTS - FINISHED
# Result Name YOB Team
SUMMARY
1 1.43.56 Marie Falkebo Jensen 2003 Sparta
2 1.45.46 Ellen Nørding Christensen 2003 Frederiksberg IF
3 1.47.73 Filippa Zäll 2003 SWE - Ängelholms IF
4 1.48.05 Agnes Rold 2002 Helsingør IF
5 1.48.80 Kristine Kruse 2002 Slagelse Atletik DELTA
6 1.49.90 Helena Ring 2002 Amager AC
7 1.50.89 Louise Høkilde 2003 Greve Atletik
8 1.51.09 Amalie Jensen Herlev Atletik
9 1.52.37 Alma Søttrup 2003 Ballerup AK
10 1.53.85 Mie Hylling Axelsson 2002 Sparta
11 1.55.71 Caroline Rødgaard-Jessen Herlev Atletik
12 1.58.24 Regitze Steenberg 2003 Sparta
13 1.58.31 Alma Hagemann Kjeldsen 2002 IK Hellas
14 2.00.30 Rie Oreskov 2003 Frederiksberg IF
15 2.03.20 Amalie Boeck 2003 Frederiksberg IF
16 2.04.94 Cirkeline Hinsberg 2002 Greve Atletik
17 2.05.69 Gry Corfitzen 2003 Greve Atletik
18 2.07.24 Smilla Duedam Ventrup 2003 Sparta
19 2.07.47 Ditte Tibert Stoltze 2003 Slagelse Atletik DELTA
20 2.09.37 Nikoline Treumer Ammitzbø 2003 Frederiksberg IF
HEAT 1 / 2
7 1.50.89 Louise Høkilde 2003 Greve Atletik
8 1.51.09 Amalie Jensen Herlev Atletik
12 1.58.24 Regitze Steenberg 2003 Sparta
13 1.58.31 Alma Hagemann Kjeldsen 2002 IK Hellas
15 2.03.20 Amalie Boeck 2003 Frederiksberg IF
16 2.04.94 Cirkeline Hinsberg 2002 Greve Atletik
17 2.05.69 Gry Corfitzen 2003 Greve Atletik
18 2.07.24 Smilla Duedam Ventrup 2003 Sparta
20 2.09.37 Nikoline Treumer Ammitzbø 2003 Frederiksberg IF
DNS Julie Svare 2003 Amager AC
DNS Liva Spies-Kostrup 2003 KIF
HEAT 2 / 2
1 1.43.56 Marie Falkebo Jensen 2003 Sparta
2 1.45.46 Ellen Nørding Christensen 2003 Frederiksberg IF
3 1.47.73 Filippa Zäll 2003 SWE - Ängelholms IF
4 1.48.05 Agnes Rold 2002 Helsingør IF
5 1.48.80 Kristine Kruse 2002 Slagelse Atletik DELTA
6 1.49.90 Helena Ring 2002 Amager AC
9 1.52.37 Alma Søttrup 2003 Ballerup AK
10 1.53.85 Mie Hylling Axelsson 2002 Sparta
11 1.55.71 Caroline Rødgaard-Jessen Herlev Atletik
14 2.00.30 Rie Oreskov 2003 Frederiksberg IF
19 2.07.47 Ditte Tibert Stoltze 2003 Slagelse Atletik DELTA
DNS Majken Lützen 2003 Ballerup AK
START LIST
Antal heats: 2
# BibNo Qualifying PB Name YOB Team
HEAT 1 / 2
1 321 2.02.87 Smilla Duedam Ventrup 2003 Sparta
2 609 2.02.93 Regitze Steenberg 2003 Sparta
3 628 2.04.00 Amalie Boeck 2003 Frederiksberg IF
4 62 2.12.48 Nikoline Treumer Ammitzbø 2003 Frederiksberg IF
5 477 Amalie Jensen Herlev Atletik
6 21 Gry Corfitzen 2003 Greve Atletik
7 17 Louise Høkilde 2003 Greve Atletik
8 572 DNS Julie Svare 2003 Amager AC
9 668 Alma Hagemann Kjeldsen 2002 IK Hellas
10 619 Cirkeline Hinsberg 2002 Greve Atletik
11 385 DNS Liva Spies-Kostrup 2003 KIF
HEAT 2 / 2
1 501 DNS 1.43.07 Majken Lützen 2003 Ballerup AK
2 320 1.45.90 Marie Falkebo Jensen 2003 Sparta
3 55 1.48.00 Ellen Nørding Christensen 2003 Frederiksberg IF
4 351 1.48.03 Filippa Zäll 2003 SWE - Ängelholms IF
5 568 1.48.06 Helena Ring 2002 Amager AC
6 99 1.48.50 Kristine Kruse 2002 Slagelse Atletik DELTA
7 600 1.51.0 Agnes Rold 2002 Helsingør IF
8 476 1.54.08 Caroline Rødgaard-Jessen Herlev Atletik
9 332 1.54.52 Mie Hylling Axelsson 2002 Sparta
10 119 1.59.92 Ditte Tibert Stoltze 2003 Slagelse Atletik DELTA
11 494 2.01.04 Alma Søttrup 2003 Ballerup AK
12 64 2.02.73 Rie Oreskov 2003 Frederiksberg IF