Afslutningsstævnet • 2015 Sep 26 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

ALL
Kvinder 50-54 år

 

 

Drenge 14-15 år - 200 meter - Day 1 at 13:00
RESULTS - FINISHED
# Result Name YOB Team
SUMMARY
1 22.60 Tobias Gorgone Larsen 2000 Holte Atletik
2 23.22 Rasmus Tornbjeg Klausen 2000 Fremad Holbæk
3 23.47 Vincent Plas 2001 Sparta
4 23.50 Emil Frænde 2000 Sparta
5 23.58 Mads Lund 2000 Sparta
6 23.85 William Devantier 2000 Sparta
7 23.95 Mikkel Ramlow 2000 Holte Atletik
8 24.26 Nicholas Fjellerup 2001 Holte Atletik
9 24.93 Jonathan Makwarth 2000 KIF
10 25.15 Gabriel Lausten 2000 Sparta
11 25.31 Micki Borgen Morell 2000 IK Olympia
12 25.66 Hans B. Falkenberg 2000 KIF
13 26.01 Sebastian Larsen 2001 Sparta
14 26.05 Magnus Elsted 2000 Ballerup AK
15 26.14 Jakob Zäll 2001 SWE - Ängelholms IF
16 26.80 Seabstian Nielsen 2000 Sparta
17 26.87 Magne V. Kanneworff 2000 KIF
18 26.97 Thomas Gregorio Sally 2000 Sparta
19 27.06 Oskar Rømer 2000 Ballerup AK
20 27.14 Victor Andersen 2001 Viking Atletik
21 28.55 Andreas Christoffersen 2001 Sparta
22 28.62 Samuel Anker 2000 Viking Atletik
23 30.71 Kristoffer Brandt 2001 Viking Atletik
24 31.81 Asger Thestrup Preisel 2001 KIF
25 33.25 Mads Flade 2004 Viking Atletik
HEAT 1 / 5 - Wind: +1.9
10 25.15 Gabriel Lausten 2000 Sparta
20 27.14 Victor Andersen 2001 Viking Atletik
22 28.62 Samuel Anker 2000 Viking Atletik
23 30.71 Kristoffer Brandt 2001 Viking Atletik
25 33.25 Mads Flade 2004 Viking Atletik
HEAT 2 / 5 - Wind: +1.6
13 26.01 Sebastian Larsen 2001 Sparta
16 26.80 Seabstian Nielsen 2000 Sparta
18 26.97 Thomas Gregorio Sally 2000 Sparta
21 28.55 Andreas Christoffersen 2001 Sparta
24 31.81 Asger Thestrup Preisel 2001 KIF
HEAT 3 / 5 - Wind: +2.4
12 25.66 Hans B. Falkenberg 2000 KIF
14 26.05 Magnus Elsted 2000 Ballerup AK
15 26.14 Jakob Zäll 2001 SWE - Ängelholms IF
17 26.87 Magne V. Kanneworff 2000 KIF
19 27.06 Oskar Rømer 2000 Ballerup AK
HEAT 4 / 5 - Wind: +1.0
5 23.58 Mads Lund 2000 Sparta
7 23.95 Mikkel Ramlow 2000 Holte Atletik
8 24.26 Nicholas Fjellerup 2001 Holte Atletik
9 24.93 Jonathan Makwarth 2000 KIF
11 25.31 Micki Borgen Morell 2000 IK Olympia
HEAT 5 / 5 - Wind: +1.4
1 22.60 Tobias Gorgone Larsen 2000 Holte Atletik
2 23.22 Rasmus Tornbjeg Klausen 2000 Fremad Holbæk
3 23.47 Vincent Plas 2001 Sparta
4 23.50 Emil Frænde 2000 Sparta
6 23.85 William Devantier 2000 Sparta
START LIST
Antal heats: 5
# BibNo Qualifying PB Name YOB Team
HEAT 1 / 5
2 91 Kristoffer Brandt 2001 Viking Atletik
3 84 Samuel Anker 2000 Viking Atletik
4 210 Mads Flade 2004 Viking Atletik
5 81 Victor Andersen 2001 Viking Atletik
6 341 Gabriel Lausten 2000 Sparta
HEAT 2 / 5
2 296 Thomas Gregorio Sally 2000 Sparta
3 416 30.00 Asger Thestrup Preisel 2001 KIF
4 293 27.65 Seabstian Nielsen 2000 Sparta
5 338 28.51 Andreas Christoffersen 2001 Sparta
6 339 Sebastian Larsen 2001 Sparta
HEAT 3 / 5
2 664 27.65 Magnus Elsted 2000 Ballerup AK
3 352 26.65 Jakob Zäll 2001 SWE - Ängelholms IF
4 422 26.44 Hans B. Falkenberg 2000 KIF
5 418 26.50 Magne V. Kanneworff 2000 KIF
6 654 27.25 Oskar Rømer 2000 Ballerup AK
HEAT 4 / 5
2 424 25.74 Jonathan Makwarth 2000 KIF
3 155 24.93 Micki Borgen Morell 2000 IK Olympia
4 132 24.71 Mikkel Ramlow 2000 Holte Atletik
5 277 24.81 Mads Lund 2000 Sparta
6 137 25.51 Nicholas Fjellerup 2001 Holte Atletik
HEAT 5 / 5
2 305 24.37 Emil Frænde 2000 Sparta
3 443 24.08 Rasmus Tornbjeg Klausen 2000 Fremad Holbæk
4 135 22.74 Tobias Gorgone Larsen 2000 Holte Atletik
5 306 23.83 Vincent Plas 2001 Sparta
6 290 24.33 William Devantier 2000 Sparta