DMU inde • 2016 Mar 05 - Mar 06 • Spar Nord Arena • Skive

ALL

 

Day / time Event Group State
2 - 09:00 60 meter - indledende Piger 14-15 år Finished
2 - 09:00 Længdespring Piger 18-19 år Finished
2 - 09:00 Længdespring Piger 20-22 år Finished
2 - 09:20 60 meter - indledende Drenge 14-15 år Finished
2 - 09:40 60 meter - indledende Piger 16-17 år Finished
2 - 09:45 Stangspring Piger 14-15 år Finished
2 - 10:00 60 meter - indledende Drenge 16-17 år Finished
2 - 10:20 60 meter - indledende Drenge 18-19 år Finished
2 - 10:30 Længdespring Drenge 14-15 år Finished
2 - 10:30 Kuglestød Drenge 16-17 år Finished
2 - 10:40 60 meter - indledende Piger 18-19 år Finished
2 - 11:00 60 meter - indledende Drenge 20-22 år Finished
2 - 11:30 60 meter - finale Piger 14-15 år Finished
2 - 11:35 60 meter Piger 20-22 år Finished
2 - 11:40 60 meter - finale Piger 16-17 år Finished
2 - 11:45 60 meter - finale Drenge 16-17 år Finished
2 - 11:50 60 meter - finale Piger 18-19 år Finished
2 - 11:55 60 meter - finale Drenge 18-19 år Finished
2 - 12:00 60 meter - finale Drenge 14-15 år Finished
2 - 12:00 Længdespring Piger 14-15 år Finished
2 - 12:05 60 meter - finale Drenge 20-22 år Finished
2 - 12:45 400 meter Piger 16-17 år Finished
2 - 12:45 Højdespring Drenge 18-19 år Finished
2 - 12:45 Højdespring Drenge 20-22 år Finished
2 - 13:00 Stangspring Piger 18-19 år Finished
2 - 13:00 Stangspring Piger 20-22 år Finished
2 - 13:00 Kuglestød Drenge 14-15 år Finished
2 - 13:05 400 meter Drenge 16-17 år Finished
2 - 13:20 400 meter Piger 18-19 år Finished
2 - 13:25 400 meter Drenge 18-19 år Finished
2 - 13:30 Længdespring Piger 16-17 år Finished
2 - 13:40 400 meter Piger 20-22 år Finished
2 - 13:45 400 meter Drenge 20-22 år Finished
2 - 14:15 1500 meter Piger 14-15 år Finished
2 - 14:30 1500 meter Piger 16-17 år Finished
2 - 14:30 Højdespring Drenge 16-17 år Finished
2 - 14:45 1500 meter Piger 18-19 år Finished
2 - 14:45 1500 meter Piger 20-22 år Finished
2 - 14:55 1500 meter Drenge 14-15 år Finished
2 - 15:00 Stangspring Piger 16-17 år Finished
2 - 15:00 Længdespring Drenge 16-17 år Finished
2 - 15:10 1500 meter Drenge 16-17 år Finished
2 - 15:25 1500 meter Drenge 18-19 år Finished
2 - 15:30 Kuglestød Drenge 18-19 år Finished
2 - 15:30 Kuglestød Drenge 20-22 år Finished
2 - 15:35 1500 meter Drenge 20-22 år Finished
2 - 16:00 Højdespring Drenge 14-15 år Finished
2 - 16:00 4 x 200 m stafet Piger 14-15 år Finished
2 - 16:15 4 x 200 m stafet Piger 18-19 år Finished
2 - 16:25 4 x 200 m stafet Piger 20-22 år Finished
2 - 16:30 Længdespring Drenge 18-19 år Finished
2 - 16:30 Længdespring Drenge 20-22 år Finished
2 - 17:00 4 x 200 m stafet Drenge 16-17 år Finished
2 - 17:10 4 x 200 m stafet Piger 16-17 år Finished
2 - 17:45 4 x 200 m stafet Drenge 14-15 år Finished
2 - 18:00 4 x 200 m stafet Drenge 18-19 år Finished
2 - 18:15 4 x 200 m stafet Drenge 20-22 år Finished