Lyngby Games • 2015 May 17 • Lyngby Atletik Stadion • Lyngby

 

Amager Atletik Club
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
20 1.40 1 Sebastian Monneret 2003 Højdespring Drenge 12-13 år 1 - 10:00
15 4.07 2 Liva Munksgaard 2004 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 10:00
17 19.98 5 Carl B. Nielsen 2007 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 10:00
15 9.71 1 Liva Munksgaard 2004 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 10:55
16 14.33 4 Thit Tore Jensen 2007 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 11:00
20 11.55 1 Sebastian Monneret 2003 80 meter Drenge 12-13 år 1 - 11:10
12 11.72 3 Esther Arce 2002 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:25
14 DNS Line Roer Nielsen 2001 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:50
15 9.47 2 Liva Munksgaard 2004 9.71 60 meter - finale Piger 10-11 år 1 - 12:20
17 DNS Carl B. Nielsen 2007 40 meter - indledende Drenge 8-9 år 1 - 12:40
18 7.59 5 Daniel Lund 2006 40 meter - indledende Drenge 8-9 år 1 - 12:40
15 30.25 2 Liva Munksgaard 2004 Boldkast Piger 10-11 år 1 - 13:00
16 8.13 3 Thit Tore Jensen 2007 40 meter - indledende Piger 8-9 år 1 - 13:10
12 11.52 6 Esther Arce 2002 11.72 80 meter - finale Piger 12-13 år 1 - 13:30
19 2.43 2 Lukas Bokvist Zwicki 2008 Længdespring Drenge 6-7 år 1 - 14:10
16 8.06 4 Thit Tore Jensen 2007 8.13 40 meter - finale Piger 8-9 år 1 - 14:20
18 7.56 6 Daniel Lund 2006 7.59 40 meter - finale Drenge 8-9 år 1 - 14:25
16 2.92 5 Thit Tore Jensen 2007 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 15:00
17 DNS Carl B. Nielsen 2007 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 15:00
18 3.11 2 Daniel Lund 2006 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 15:00
14 DNS Line Roer Nielsen 2001 100 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 15:10
19 16.92 2 Lukas Bokvist Zwicki 2008 Boldkast Drenge 6-7 år 1 - 15:10
16 1.29.02 3 Thit Tore Jensen 2007 400 meter Piger 8-9 år 1 - 15:50
17 DNS Carl B. Nielsen 2007 400 meter Drenge 8-9 år 1 - 16:00
18 1.30.65 3 Daniel Lund 2006 400 meter Drenge 8-9 år 1 - 16:00
20 4.85 1 Sebastian Monneret 2003 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:00
12 7.54 4 Esther Arce 2002 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 16:00
19 1.42.73 5 Lukas Bokvist Zwicki 2008 400 meter Drenge 6-7 år 1 - 16:10
13 1.06.25 1 Helena Ring 2002 68.18 400 meter Piger 12-13 år 1 - 16:15
399 1.07.39 2 Johan Christian Holst 2003 400 meter Drenge 12-13 år 1 - 16:20
14 DNS Line Roer Nielsen 2001 400 meter Piger 14-15 år 1 - 16:50
12 4.45 3 Esther Arce 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 17:00
13 4.49 1 Helena Ring 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 17:00