Lyngby Games • 2015 May 17 • Lyngby Atletik Stadion • Lyngby

 

Hvidovre AM
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
83 4.10.69 3 Karoline Elisabeth Joense 2004 1000 meter Piger 10-11 år 1 - 10:00
90 1.25 3 Mads Øls Andersen 2002 Højdespring Drenge 12-13 år 1 - 10:00
84 DNS Mikkkeline Timmermann 2005 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 10:00
85 3.06 16 Nicoline Skovsted 2005 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 10:00
82 4.38 3 Caroline Ringhofer 2006 Kuglestød Piger 8-9 år 1 - 10:00
91 3.57.56 3 Malthe Wolfgang Sassersen 2005 1000 meter Drenge 10-11 år 1 - 10:05
87 3.49.39 2 Frederik Fernando Joensen 2002 1000 meter Drenge 12-13 år 1 - 10:20
90 4.20.91 3 Mads Øls Andersen 2002 1000 meter Drenge 12-13 år 1 - 10:20
86 11.76 5 David Juul Kofoed Led 2005 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 10:40
88 10.19 4 Jonas Strunge 2004 10.32 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 10:40
89 10.01 1 Kristoffer Andersen 2004 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 10:40
91 10.23 2 Malthe Wolfgang Sassersen 2005 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 10:40
84 DNS Mikkkeline Timmermann 2005 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 10:55
85 10.11 2 Nicoline Skovsted 2005 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 10:55
82 15.92 3 Caroline Ringhofer 2006 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 11:00
88 1.05 3 Jonas Strunge 2004 1.15 Højdespring Drenge 10-11 år 1 - 11:20
86 2.71 14 David Juul Kofoed Led 2005 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 11:20
88 3.49 11 Jonas Strunge 2004 3.36 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 11:20
89 3.62 8 Kristoffer Andersen 2004 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 11:20
86 4.49 9 David Juul Kofoed Led 2005 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:00
88 6.81 1 Jonas Strunge 2004 5.90 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:00
89 5.80 6 Kristoffer Andersen 2004 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:00
91 6.23 3 Malthe Wolfgang Sassersen 2005 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:00
85 28.13 3 Nicoline Skovsted 2005 Boldkast Piger 10-11 år 1 - 13:00
82 7.72 1 Caroline Ringhofer 2006 40 meter - indledende Piger 8-9 år 1 - 13:10
86 DNS David Juul Kofoed Led 2005 Boldkast Drenge 10-11 år 1 - 14:00
91 DNS Malthe Wolfgang Sassersen 2005 Boldkast Drenge 10-11 år 1 - 14:00
82 7.72 3 Caroline Ringhofer 2006 7.72 40 meter - finale Piger 8-9 år 1 - 14:20
82 3.01 4 Caroline Ringhofer 2006 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 15:00
84 DNS Mikkkeline Timmermann 2005 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 15:00
85 5.37 6 Nicoline Skovsted 2005 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 15:00
84 DNS Mikkkeline Timmermann 2005 400 meter Piger 10-11 år 1 - 15:30
89 1.21.55 4 Kristoffer Andersen 2004 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 15:35
91 DNS Malthe Wolfgang Sassersen 2005 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 15:35
82 DNS Caroline Ringhofer 2006 400 meter Piger 8-9 år 1 - 15:50
90 3.35 5 Mads Øls Andersen 2002 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:00
90 1.15.95 4 Mads Øls Andersen 2002 400 meter Drenge 12-13 år 1 - 16:20