DMU inde • 2017 Feb 25 - Feb 26 • Spar Nord Arena • Skive

 

Skive AM
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
197 2.80 5 August Winter 2001 2.80 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 10:15
192 1.04.83 6 Therese Helk Olesen 1999 1.03.11 400 meter Piger 18-19 år 1 - 11:00
191 DNS Rasmus Rose-Hansen 1999 53.49 400 meter Drenge 18-19 år 1 - 11:10
187 5.16 4 Sarah Winther Jensen 1999 5.33 Længdespring Piger 18-19 år 1 - 12:00
193 11.25.51 7 Katrine Risvig 2003 11.41.08 3000 meter Piger 14-15 år 1 - 12:15
184 DNS Jeppe Larsen 2003 12.31.53 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:15
216 12.08.18 5 Johannes Thorbjørn Hansen 2002 12.11.65 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:15
185 9.44.94 2 Jeppe Risvig 2001 9.06.24 3000 meter Drenge 16-17 år 1 - 13:30
180 8.43.07 2 Sebastian R Stensvig 1999 8.40.01 3000 meter Drenge 18-19 år 1 - 13:45
186 8.24 17 Nanna Tveen Høgsberg 2003 8.00 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 14:15
181 2.17.77 10 Oliver Kirial Olsen 2003 2.21.70 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 14:45
191 2.00.22 2 Rasmus Rose-Hansen 1999 1.58.44 800 meter Drenge 18-19 år 1 - 15:25
192 DNS Therese Helk Olesen 1999 2.25.01 800 meter Piger 18-19 år 1 - 15:35
188 11.36 1 Bjarke Meyer Pedersen 1999 11.27 Trespring Drenge 18-19 år 1 - 16:05
179 7.65 2 Ala Alfred Mikkelsen 2002 7.65 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 16:45
182 8.47 6 Sarah Kristensen 2000 8.40 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 17:00
178 7.59 5 Jonas Bruun Gregersen 2001 7.67 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 17:15
177 7.11 2 Emil Mader Kjær 1999 7.09 60 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 17:45
539 8.12 6 Sebastian Skouboe 1999 7.96 60 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 17:45
179 7.61 3 Ala Alfred Mikkelsen 2002 7.65 60 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 18:35
183 7.90 2 Amalie B Kristiansen 1999 8.13 60 meter Piger 18-19 år 1 - 18:50
177 7.03 4 Emil Mader Kjær 1999 7.11 60 meter - finale Drenge 18-19 år 1 - 18:55
196 10.64 6 Noah Birk Meissner 2003 10.28 60 meter hæk - indledende Drenge 14-15 år 2 - 09:30
194 9.26 2 Søren Rahbek 1997 9.47 60 meter hæk Drenge 20-22 år 2 - 12:05
193 NQ Katrine Risvig 2003 5.28.71 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 12:45
181 4.37.08 6 Oliver Kirial Olsen 2003 4.39.08 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:00
185 4.33.65 6 Jeppe Risvig 2001 4.14.21 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 13:30
191 DNS Rasmus Rose-Hansen 1999 4.09.64 1500 meter Drenge 18-19 år 2 - 13:45
180 4.03.91 2 Sebastian R Stensvig 1999 4.01.93 1500 meter Drenge 18-19 år 2 - 13:45
542 27.26 14 Jeppe Espersen 2001 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:15
178 24.71 12 Jonas Bruun Gregersen 2001 25.28 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:15
186 1.35 9 Nanna Tveen Høgsberg 2003 1.35 Højdespring Piger 14-15 år 2 - 14:40
177 22.72 2 Emil Mader Kjær 1999 22.90 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 15:00
183 25.88 2 Amalie B Kristiansen 1999 25.77 200 meter Piger 18-19 år 2 - 15:25
187 26.02 3 Sarah Winther Jensen 1999 26.13 200 meter Piger 18-19 år 2 - 15:25
194 25.00 9 Søren Rahbek 1997 25.12 200 meter Drenge 20-22 år 2 - 15:45
179 25.14 3 Ala Alfred Mikkelsen 2002 25.14 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 16:15
190 27.06 13 Jakob Rose-Hansen 2002 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 16:15
189 1.54 5 Katrine Fjerbæk Olsen 2001 1.50 Højdespring Piger 16-17 år 2 - 16:35
195 1.39.77 3 Skive AM 4 x 200 m stafet Drenge 18-19 år 2 - 17:05
195 DNS Skive AM 4 x 200 m stafet Drenge 20-22 år 2 - 17:15
195 1.48.48 1 Skive AM 4 x 200 m stafet Piger 18-19 år 2 - 17:25
195 DNS Skive AM 4 x 200 m stafet Piger 20-22 år 2 - 17:30
195 1.52.19 4 Skive AM 4 x 200 m stafet Drenge 14-15 år 2 - 17:35
195 2.06.77 8 Skive AM 4 x 200 m stafet Piger 14-15 år 2 - 17:45
195 1.39.56 4 Skive AM 4 x 200 m stafet Drenge 16-17 år 2 - 18:00
195 DNS Skive AM 4 x 200 m stafet Piger 16-17 år 2 - 18:10