DMU inde • 2017 Feb 25 - Feb 26 • Spar Nord Arena • Skive

 

Aalborg AM
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
481 4.36 18 Mai Wærnes 2002 4.75 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:00
479 4.59 15 Mathilde Gregeersen 2003 4.98 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:00
490 1.02.77 7 Julie Kalstrup Schulz 2000 1.04.05 400 meter Piger 16-17 år 1 - 10:30
471 1.08.04 12 Liv L. Nielsen 2001 1.06.05 400 meter Piger 16-17 år 1 - 10:30
472 1.02.27 5 Nanna Muurholm 2001 1.02.08 400 meter Piger 16-17 år 1 - 10:30
461 57.65 1 Nathalie Richter 2000 56.89 400 meter Piger 16-17 år 1 - 10:30
491 53.97 4 Andreas Rebstrup 2000 54.36 400 meter Drenge 16-17 år 1 - 10:50
462 1.02.10 4 Matilde Pedersen 1999 1.01.77 400 meter Piger 18-19 år 1 - 11:00
466 49.73 1 Martin Johansen 1995 49.14 400 meter Drenge 20-22 år 1 - 11:25
487 1.87 1 Sebastian Sund Frandsen 1998 1.85 Højdespring Drenge 18-19 år 1 - 12:00
483 9.09 9 Freja Krog 2001 9.52 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 12:00
493 9.50.70 4 Oliver Bjørslev 2000 8.53.11 3000 meter Drenge 16-17 år 1 - 13:30
480 9.13 11 Stinne Klausen 2003 9.18 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 14:15
475 2.20.73 2 Mille B. Olesen 2002 2.19.70 800 meter Piger 14-15 år 1 - 14:30
470 2.22.29 16 Carl August Allerød 2003 2.26.78 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 14:45
469 2.12.71 5 Nikolaj Richter 2002 2.13.87 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 14:45
474 2.20.08 4 Anne Andersen 2001 2.16.82 800 meter Piger 16-17 år 1 - 15:00
473 2.33.16 7 Ida Jørgensen 2001 2.16.50 800 meter Piger 16-17 år 1 - 15:00
461 2.11.92 1 Nathalie Richter 2000 2.10.55 800 meter Piger 16-17 år 1 - 15:00
491 2.01.97 4 Andreas Rebstrup 2000 2.00.85 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 15:10
492 DNS Karl Gustav Brockdorff 1999 1.52.68 800 meter Drenge 18-19 år 1 - 15:25
494 DNS Noel Mono 1998 2.04.42 800 meter Drenge 18-19 år 1 - 15:25
462 2.21.45 3 Matilde Pedersen 1999 2.18.52 800 meter Piger 18-19 år 1 - 15:35
489 DNS Line K Schulz 1996 2.08.67 800 meter Piger 20-22 år 1 - 15:35
485 4.30 2 Jacob Aagaard Jensen 1997 4.30 Stangspring Drenge 20-22 år 1 - 16:00
486 4.50 1 Jakob Holt Jensen 1997 4.10 Stangspring Drenge 20-22 år 1 - 16:00
460 8.34 3 Julie Bols 2001 8.33 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 17:00
463 7.85 1 Mathilde Prietzel 2000 7.85 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 17:00
459 13.48 2 Marie Aagaard 1996 13.58 Kuglestød Piger 20-22 år 1 - 17:00
468 7.20 1 Daniel Andersen 2001 7.14 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 17:15
465 DNS Zaki Dhamac 1999 7.36 60 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 17:45
463 7.80 1 Mathilde Prietzel 2000 7.85 60 meter - finale Piger 16-17 år 1 - 18:40
468 7.17 2 Daniel Andersen 2001 7.20 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 18:45
464 8.08 7 Caroline Elkjær 1995 8.06 60 meter Piger 20-22 år 1 - 19:00
482 11.06 6 Johanne Westergaard 2002 11.01 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 09:00
478 9.76 2 Mathilde Gregersen 2003 9.60 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 09:00
477 10.45 6 Nikolaj Richter 2002 60 meter hæk - indledende Drenge 14-15 år 2 - 09:30
484 10.23 7 Sandra Reimer 2001 10.62 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 2 - 10:15
478 9.62 7 Mathilde Gregersen 2003 9.76 60 meter hæk - finale Piger 14-15 år 2 - 11:05
482 10.12 4 Johanne Westergaard 2002 9.30 Trespring Piger 14-15 år 2 - 11:50
481 9.81 6 Mai Wærnes 2002 9.86 Trespring Piger 14-15 år 2 - 11:50
487 8.36 1 Sebastian Sund Frandsen 1998 8.34 60 meter hæk Drenge 18-19 år 2 - 11:55
466 9.15 1 Martin Johansen 1995 9.15 60 meter hæk Drenge 20-22 år 2 - 12:05
471 5.14.85 9 Liv L. Nielsen 2001 5.05.80 1500 meter Piger 16-17 år 2 - 13:15
472 5.16.85 12 Nanna Muurholm 2001 5.15.60 1500 meter Piger 16-17 år 2 - 13:15
493 DNS Oliver Bjørslev 2000 4.11.15 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 13:30
489 DNS Line K Schulz 1996 4.15.39 1500 meter Piger 20-22 år 2 - 13:55
468 23.54 5 Daniel Andersen 2001 23.20 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:15
474 28.19 13 Anne Andersen 2001 28.58 200 meter Piger 16-17 år 2 - 14:35
460 28.92 15 Julie Bols 2001 29.58 200 meter Piger 16-17 år 2 - 14:35
463 25.62 1 Mathilde Prietzel 2000 25.00 200 meter Piger 16-17 år 2 - 14:35
461 25.70 2 Nathalie Richter 2000 26.18 200 meter Piger 16-17 år 2 - 14:35
484 27.90 11 Sandra Reimer 2001 28.25 200 meter Piger 16-17 år 2 - 14:35
465 DNS Zaki Dhamac 1999 24.59 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 15:00
466 23.47 5 Martin Johansen 1995 200 meter Drenge 20-22 år 2 - 15:45
464 26.14 5 Caroline Elkjær 1995 26.22 200 meter Piger 20-22 år 2 - 16:05
469 27.55 16 Nikolaj Richter 2002 27.73 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 16:15
483 1.51 7 Freja Krog 2001 1.53 Højdespring Piger 16-17 år 2 - 16:35
490 1.48 8 Julie Kalstrup Schulz 2000 1.50 Højdespring Piger 16-17 år 2 - 16:35
475 28.19 9 Mille B. Olesen 2002 28.51 200 meter Piger 14-15 år 2 - 16:40
467 1.29.29 2 Aalborg AM 1997 4 x 200 m stafet Drenge 20-22 år 2 - 17:15
467 1.50.02 2 Aalborg AM 1997 4 x 200 m stafet Piger 20-22 år 2 - 17:30
487 6.52 5 Sebastian Sund Frandsen 1998 6.55 Længdespring Drenge 18-19 år 2 - 17:45
476 1.55.33 7 Aalborg AM 2001 4 x 200 m stafet Piger 14-15 år 2 - 17:45
476 1.45.53 1 Aalborg AM 2001 4 x 200 m stafet Piger 16-17 år 2 - 18:10
495 2.00.93 8 Aalborg AM II 2002 4 x 200 m stafet Piger 16-17 år 2 - 18:10