Eurotrack • 2015 Jun 06 - Jun 07 • Frederiksberg Stadion • Frederiksberg

 

HvAM
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
154 DNS Elia Latta 2002 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 11:20
156 12.27 1 Zarah Buchwald 1995 12.39 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 11:35
157 10.57 1 Festus Marcus Asante 1994 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 11:40
155 10.91 2 Kasper Olsen 1991 10.91 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 11:40
153 11.43 3 Kristoffer Hari 1997 10.37 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 11:40
158 11.12 2 Martin Kristensen 1992 11.50 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 11:40
156 12.27 1 Zarah Buchwald 1995 12.27 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 12:15
157 10.87 1 Festus Marcus Asante 1994 10.57 100 meter - finale Mænd senior 1 - 12:20
155 DNS Kasper Olsen 1991 10.91 100 meter - finale Mænd senior 1 - 12:20
158 DNS Martin Kristensen 1992 11.12 100 meter - finale Mænd senior 1 - 12:20
161 DNF Anton Mikhail Finne 1996 13.60 100 meter Drenge 18-19 år 1 - 13:35
159 10.89 2 Simon Mathiasen 1996 11.28 100 meter Drenge 18-19 år 1 - 13:35
155 49.09 1 Kasper Olsen 1991 49.25 400 meter Mænd senior 1 - 14:40
158 49.96 6 Martin Kristensen 1992 50.57 400 meter Mænd senior 1 - 14:40
152 3.59 15 Nicoline Skovsted 2005 3.31 Længdespring Piger 10-11 år 2 - 10:00
162 4.33 3 Stine Engbjerg Mikkelsen 2004 Længdespring Piger 10-11 år 2 - 10:00
154 DNS Elia Latta 2002 80 meter hæk Drenge 12-13 år 2 - 10:25
151 18.23 4 Julie Kretzschmer 1999 Diskoskast Piger 16-17 år 2 - 10:30
160 38.52 1 Thea Jensen 1999 39.27 Diskoskast Piger 16-17 år 2 - 10:30
152 9.49 4 Nicoline Skovsted 2005 9.71 60 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:30
162 9.32 2 Stine Engbjerg Mikkelsen 2004 60 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:30
154 DNS Elia Latta 2002 600 meter Drenge 12-13 år 2 - 12:45
152 25.88 6 Nicoline Skovsted 2005 28.13 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 13:10
162 31.13 3 Stine Engbjerg Mikkelsen 2004 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 13:10
151 28.50 6 Julie Kretzschmer 1999 200 meter Piger 16-17 år 2 - 13:15
160 14.27 8 Thea Jensen 1999 14.79 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 13:15
153 DNS Kristoffer Hari 1997 21.16 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 13:30
162 9.26 6 Stine Engbjerg Mikkelsen 2004 9.32 60 meter - finale Piger 10-11 år 2 - 13:55