Eurotrack • 2015 Jun 06 - Jun 07 • Frederiksberg Stadion • Frederiksberg

 

Bagsværd A C
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
375 12.65 4 Ingrid Sofie B. J. Bang 2003 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
378 12.53 5 Lia Palmberg Nordhald 2003 13.23 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
375 3.89 14 Ingrid Sofie B. J. Bang 2003 3.87 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
378 3.74 16 Lia Palmberg Nordhald 2003 3.68 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
371 13.84 6 Agnes Bøg 2000 13.88 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:55
386 13.23 2 Ellen Friborg 2000 13.91 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:55
376 14.17 7 Josefine Bach J. Bang 2000 14.92 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:55
377 14.01 6 Katarina Hessner Hansen 2001 13.37 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:55
386 DNS Ellen Friborg 2000 13.23 100 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 13:20
372 8.44 4 Annemarie Østergaard 2003 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 13:20
382 11.07 4 Sebastian V. Buschardt 1997 11.34 100 meter Drenge 18-19 år 1 - 13:35
386 5.38 1 Ellen Friborg 2000 5.31 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 13:50
377 4.60 9 Katarina Hessner Hansen 2001 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 13:50
371 2.30.70 5 Agnes Bøg 2000 2.36.00 800 meter Piger 14-15 år 1 - 15:05
385 2.30.67 4 Tine Østergaard 2000 2.38.91 800 meter Piger 14-15 år 1 - 15:05
374 3.75 1 Freja Isabel Knudsen 2007 3.80 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
379 3.43 4 Luna Frid Hanberg 2006 3.61 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
380 21.69 9 Oliver Maiberg 2008 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 10:00
383 29.00 4 Tais Palmberg Nordhald 2006 29.55 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 10:00
384 30.39 2 Thor Knudsen 2007 30.63 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 10:00
377 13.05 2 Katarina Hessner Hansen 2001 12.69 80 meter hæk Piger 14-15 år 2 - 10:20
372 19.89 2 Annemarie Østergaard 2003 Diskoskast Piger 12-13 år 2 - 10:30
373 8.00 6 Frederik Bach J. Bang 2007 7.94 40 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:40
380 7.39 3 Oliver Maiberg 2008 40 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:40
383 7.00 3 Tais Palmberg Nordhald 2006 7.21 40 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:40
384 6.81 1 Thor Knudsen 2007 6.86 40 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:40
374 6.76 1 Freja Isabel Knudsen 2007 7.11 40 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 10:55
379 7.22 2 Luna Frid Hanberg 2006 7.25 40 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 10:55
380 2.95 13 Oliver Maiberg 2008 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
383 3.31 6 Tais Palmberg Nordhald 2006 3.39 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
384 3.62 2 Thor Knudsen 2007 3.85 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
381 DNS Rose Due 2000 Trespring Piger 14-15 år 2 - 11:20
375 1.28 3 Ingrid Sofie B. J. Bang 2003 1.25 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 12:00
376 1.40 4 Josefine Bach J. Bang 2000 1.44 Højdespring Piger 14-15 år 2 - 12:00
374 6.64 1 Freja Isabel Knudsen 2007 6.76 40 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:15
379 7.02 4 Luna Frid Hanberg 2006 7.22 40 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:15
383 6.97 5 Tais Palmberg Nordhald 2006 7.00 40 meter - finale Drenge 8-9 år 2 - 12:20
384 6.78 2 Thor Knudsen 2007 6.81 40 meter - finale Drenge 8-9 år 2 - 12:20
374 23.25 4 Freja Isabel Knudsen 2007 21.75 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 12:25
379 28.01 2 Luna Frid Hanberg 2006 23.85 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 12:25
381 DNS Rose Due 2000 26.67 200 meter Piger 14-15 år 2 - 12:55
382 22.62 2 Sebastian V. Buschardt 1997 23.06 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 13:30