Eurotrack • 2015 Jun 06 - Jun 07 • Frederiksberg Stadion • Frederiksberg

 

Amager A C
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
81 12.61 4 Asta Grau Bruun 2002 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
83 13.02 5 Clara Lund-Sørnsen 2002 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
84 11.63 3 Esther Arce 2002 11.72 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
89 11.78 3 Magnus Herche 2003 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 11:20
91 11.58 1 Sebastian Monneret 2003 11.55 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 11:20
95 11.86 6 Nickolai Zickert 1982 11.9 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 11:40
81 3.50 23 Asta Grau Bruun 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
83 3.52 21 Clara Lund-Sørnsen 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
84 4.38 8 Esther Arce 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
85 4.43 6 Helena Ring 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
91 7.96 4 Sebastian Monneret 2003 Kuglestød Drenge 12-13 år 1 - 11:45
89 11.77 7 Magnus Herche 2003 11.78 80 meter - finale Drenge 12-13 år 1 - 13:00
91 11.49 4 Sebastian Monneret 2003 11.58 80 meter - finale Drenge 12-13 år 1 - 13:00
89 3.92 8 Magnus Herche 2003 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 13:05
91 4.67 4 Sebastian Monneret 2003 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 13:05
85 10.15 1 Helena Ring 2002 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 13:20
94 DNS AAC D13 2003 600 m stafet Drenge 12-13 år 1 - 14:05
93 DQ AAC P13 2002 600 m stafet Piger 12-13 år 1 - 14:15
95 52.21 12 Nickolai Zickert 1982 52.38 400 meter Mænd senior 1 - 14:40
81 14.35 5 Asta Grau Bruun 2002 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 2 - 10:00
83 14.16 4 Clara Lund-Sørnsen 2002 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 2 - 10:00
75 11.21 3 Liva Munksgaard 2004 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 2 - 10:00
90 12.47 3 Regitze Friis 2002 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 2 - 10:00
75 4.06 8 Liva Munksgaard 2004 Længdespring Piger 10-11 år 2 - 10:00
82 20.42 10 Carl Bäckström Nielsen 2007 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 10:00
88 15.64 13 Mads Varnike Schiff 2007 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 10:00
91 14.96 3 Sebastian Monneret 2003 80 meter hæk Drenge 12-13 år 2 - 10:25
92 DNS Viktor Bech Petersen 2003 80 meter hæk Drenge 12-13 år 2 - 10:25
91 1.25 3 Sebastian Monneret 2003 Højdespring Drenge 12-13 år 2 - 10:30
92 DNS Viktor Bech Petersen 2003 Højdespring Drenge 12-13 år 2 - 10:30
83 11.87 5 Clara Lund-Sørnsen 2002 Diskoskast Piger 12-13 år 2 - 10:30
85 26.19 1 Helena Ring 2002 Diskoskast Piger 12-13 år 2 - 10:30
90 17.18 3 Regitze Friis 2002 Diskoskast Piger 12-13 år 2 - 10:30
82 6.80 2 Carl Bäckström Nielsen 2007 40 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:40
88 7.76 5 Mads Varnike Schiff 2007 40 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:40
82 3.43 3 Carl Bäckström Nielsen 2007 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
88 2.81 15 Mads Varnike Schiff 2007 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
91 21.62 2 Sebastian Monneret 2003 Diskoskast Drenge 12-13 år 2 - 11:20
96 46.22 1 Casper Jørgensen 1999 47.20 Diskoskast Drenge 16-17 år 2 - 11:20
75 9.43 3 Liva Munksgaard 2004 60 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:30
75 DNF Liva Munksgaard 2004 11.21 60 meter hæk - finale Piger 12-13 år 2 - 11:55
90 12.32 4 Regitze Friis 2002 12.47 60 meter hæk - finale Piger 12-13 år 2 - 11:55
82 6.85 4 Carl Bäckström Nielsen 2007 6.80 40 meter - finale Drenge 8-9 år 2 - 12:20
81 2.13.77 8 Asta Grau Bruun 2002 600 meter Piger 12-13 år 2 - 12:45
85 DNF Helena Ring 2002 1.50.13 600 meter Piger 12-13 år 2 - 12:45
86 DNS Johan Chr. Holst 2003 1.47.92 600 meter Drenge 12-13 år 2 - 12:45
92 DNS Viktor Bech Petersen 2003 600 meter Drenge 12-13 år 2 - 12:45
83 DNS Clara Lund-Sørnsen 2002 1500 meter Piger 12-13 år 2 - 14:10