Eurotrack • 2015 Jun 06 - Jun 07 • Frederiksberg Stadion • Frederiksberg

 

K I F
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
109 13.95 7 Bianca Gad 2003 14.83 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
115 12.43 4 Karoline Bygwraa 2003 12.45 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
114 DNS Maja F. Jensen 2003 12.82 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
112 13.38 6 Nina Loshak 2003 14.06 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
111 13.21 6 Rebekka Holsting 2003 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 11:00
136 2.50 4 Christoffer Åndahl 2000 2.50 Stangspring Drenge 14-15 år 1 - 11:00
137 3.30 1 Peter M. Adamsen 2000 3.50 Stangspring Drenge 14-15 år 1 - 11:00
146 4.20 1 Mikkel Ringsted 1996 4.70 Stangspring Drenge 18-19 år 1 - 11:00
134 10.08 2 Rita Wilcke 1999 10.31 Trespring Piger 16-17 år 1 - 11:00
134 DNS Rita Wilcke 1999 31.85 Spydkast Piger 18-19 år 1 - 11:00
122 DNS Gustav Bøttger-Roth 2003 12.80 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 11:20
118 13.02 5 Jakob Sønder 2003 13.53 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 11:20
120 10.85 1 Lukas Sørensen 2003 12.00 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 11:20
117 12.79 4 Mads Emil Svensson 2003 13.64 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 11:20
133 12.42 2 Camilla F. R. Nissen 1990 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 11:35
113 3.18 27 Freya Lindgreen 2003 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
115 3.82 15 Karoline Bygwraa 2003 3.61 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
110 3.51 22 Lara-Emilie Sølvsten 2003 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
114 DNS Maja F. Jensen 2003 3.40 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
112 3.29 24 Nina Loshak 2003 3.30 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 11:45
119 12 Emil Lindbæk 2003 Kuglestød Drenge 12-13 år 1 - 11:45
118 7.31 5 Jakob Sønder 2003 6.41 Kuglestød Drenge 12-13 år 1 - 11:45
121 6.37 9 Mik Lønborg 2003 6.90 Kuglestød Drenge 12-13 år 1 - 11:45
131 13.77 4 Sofie Rasmussen 2000 14.09 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:55
128 14.62 6 Ya-Chernoh Kamara 2000 13.94 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:55
129 15.17 7 Ya-Kaday Kamara 2000 14.91 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:55
133 12.38 2 Camilla F. R. Nissen 1990 12.42 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 12:15
120 10.70 3 Lukas Sørensen 2003 10.85 80 meter - finale Drenge 12-13 år 1 - 13:00
142 3.50 2 Anne Sofie Olsen 1994 3.20 Stangspring Kvinder senior 1 - 13:00
122 DNS Gustav Bøttger-Roth 2003 3.79 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 13:05
118 3.59 14 Jakob Sønder 2003 3.61 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 13:05
120 4.69 3 Lukas Sørensen 2003 4.60 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 13:05
117 3.58 15 Mads Emil Svensson 2003 3.52 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 13:05
121 3.88 10 Mik Lønborg 2003 4.05 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 13:05
134 DNS Rita Wilcke 1999 15.00 100 meter Piger 16-17 år 1 - 13:15
109 5.37 17 Bianca Gad 2003 4.83 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 13:20
113 4.75 18 Freya Lindgreen 2003 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 13:20
115 8.19 6 Karoline Bygwraa 2003 8.12 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 13:20
110 4.59 19 Lara-Emilie Sølvsten 2003 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 13:20
111 6.78 10 Rebekka Holsting 2003 5.91 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 13:20
72 8.83 3 Sofia Lange 2002 Kuglestød Piger 12-13 år 1 - 13:20
131 5.23 2 Sofie Rasmussen 2000 5.31 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 13:50
128 3.66 12 Ya-Chernoh Kamara 2000 4.05 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 13:50
129 3.11 14 Ya-Kaday Kamara 2000 3.75 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 13:50
428 1.31.80 1 FIF D13 2003 600 m stafet Drenge 12-13 år 1 - 14:05
145 DNS K I F D13 600 m stafet Drenge 12-13 år 1 - 14:05
144 DNS K I F P13 600 m stafet Piger 12-13 år 1 - 14:15
133 58.74 1 Camilla F. R. Nissen 1990 400 meter Kvinder senior 1 - 14:30
140 1.00.82 4 Katrine Holten Kristensen 1989 62.60 400 meter Kvinder senior 1 - 14:30
139 58.97 3 Louise Jørgensen 1991 400 meter Kvinder senior 1 - 14:30
143 49.45 3 Christian Clausen 1996 49.64 400 meter Mænd senior 1 - 14:40
127 DNS Frederikke von Benzon 2001 2.35.66 800 meter Piger 14-15 år 1 - 15:05
130 2.23.93 4 Villads Schou 2001 2.23.07 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 15:15
101 3.73 13 Liva B. Jspersen 2004 3.57 Længdespring Piger 10-11 år 2 - 10:00
102 4.01 10 Vera K. Dalsgaard 2004 3.82 Længdespring Piger 10-11 år 2 - 10:00
121 15.14 4 Mik Lønborg 2003 14.87 80 meter hæk Drenge 12-13 år 2 - 10:25
136 1.70 1 Christoffer Åndahl 2000 1.65 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 10:30
108 11.09 8 Carl August Engelbreth 2004 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:15
106 10.00 6 Filip O. Ravn 2004 10.12 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:15
103 11.34 8 Julius Lohak 2005 11.41 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:15
141 10.48 7 Lukas Lundhof 2004 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:15
104 9.39 4 Tobias Bjerre 2004 9.61 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:15
105 10.80 7 Tobias Kjær 2004 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:15
101 10.04 7 Liva B. Jspersen 2004 10.32 60 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:30
102 9.59 4 Vera K. Dalsgaard 2004 9.71 60 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:30
108 15.26 13 Carl August Engelbreth 2004 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:30
106 29.93 6 Filip O. Ravn 2004 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:30
138 31.57 5 Leon Hamann 2005 30.00 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:30
141 23.43 11 Lukas Lundhof 2004 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:30
104 44.04 2 Tobias Bjerre 2004 41.89 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:30
105 18.84 12 Tobias Kjær 2004 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:30
126 DNS Ellen Balslev 2001 1.35 Højdespring Piger 14-15 år 2 - 12:00
128 1.28 8 Ya-Chernoh Kamara 2000 1.45 Højdespring Piger 14-15 år 2 - 12:00
129 1.28 7 Ya-Kaday Kamara 2000 1.26 Højdespring Piger 14-15 år 2 - 12:00
125 1.37 5 Yasmine Abbouch 2001 1.40 Højdespring Piger 14-15 år 2 - 12:00
106 3.52 11 Filip O. Ravn 2004 3.50 Længdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:15
103 3.18 14 Julius Lohak 2005 2.99 Længdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:15
138 3.45 13 Leon Hamann 2005 2.47 Længdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:15
104 4.20 4 Tobias Bjerre 2004 4.15 Længdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:15
105 2.79 16 Tobias Kjær 2004 2.60 Længdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:15
107 2.66 17 Viggo Olsn 2004 Længdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:15
112 DNS Nina Loshak 2003 600 meter Piger 12-13 år 2 - 12:45
101 26.08 5 Liva B. Jspersen 2004 27.14 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 13:10
128 DNS Ya-Chernoh Kamara 2000 6.79 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 13:15
129 5.74 7 Ya-Kaday Kamara 2000 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 13:15
125 7.60 5 Yasmine Abbouch 2001 7.10 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 13:15
136 10.50 3 Christoffer Åndahl 2000 10.37 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 13:15
135 25.88 4 Jonathan Makwarth 2000 26.35 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:35
104 9.49 6 Tobias Bjerre 2004 9.39 60 meter - finale Drenge 10-11 år 2 - 13:50
101 6.35.16 2 Liva B. Jspersen 2004 1500 meter Piger 10-11 år 2 - 14:10
124 5.35.15 1 Laura H. Weichmann 2002 5.32.58 1500 meter Piger 12-13 år 2 - 14:10
138 5.47.84 2 Leon Hamann 2005 1500 meter Drenge 10-11 år 2 - 14:20
107 7.36.93 6 Viggo Olsn 2004 1500 meter Drenge 10-11 år 2 - 14:20