DMU inde • 2015 Mar 07 - Mar 08 • Spar Nord Arena • Skive

 

Aarhus 1900
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
529 9.77 3 Caroline Graversgaard Joh 1998 9.76 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:00
523 10.19 3 Cornelia Slej 1999 10.11 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:00
525 9.21 1 Liv Stæhr Rødtnes 1999 8.99 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:00
526 9.33 1 Mai Stæhr Rødtnes 1999 9.07 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:00
528 10.76 5 Therese R. Johansen 1999 10.44 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:00
529 9.91 7 Caroline Graversgaard Joh 1998 9.77 60 meter hæk - finale Piger 16-17 år 1 - 11:15
525 9.02 1 Liv Stæhr Rødtnes 1999 9.21 60 meter hæk - finale Piger 16-17 år 1 - 11:15
526 9.14 2 Mai Stæhr Rødtnes 1999 9.33 60 meter hæk - finale Piger 16-17 år 1 - 11:15
533 8.93 6 Thea Nielsen 1998 9.44 Trespring Piger 16-17 år 1 - 11:25
531 DNS Julie Meyer 1998 26.44 200 meter Piger 16-17 år 1 - 16:10
523 2.26.83 4 Cornelia Slej 1999 2.24.13 800 meter Piger 16-17 år 1 - 18:10
532 2.40.97 10 Marie Halkjær Dupont 1998 2.37.30 800 meter Piger 16-17 år 1 - 18:10
524 2.60 7 Karoline Flensted Madsen 1999 2.60 Stangspring Piger 16-17 år 2 - 09:00
527 2.50 8 Sofie Garset 1999 2.40 Stangspring Piger 16-17 år 2 - 09:00
523 8.67 7 Cornelia Slej 1999 60 meter - indledende Piger 16-17 år 2 - 09:50
530 8.13 2 Helena Sarita Lang 1998 8.06 60 meter - indledende Piger 16-17 år 2 - 09:50
525 8.42 5 Liv Stæhr Rødtnes 1999 8.37 60 meter - indledende Piger 16-17 år 2 - 09:50
526 8.31 3 Mai Stæhr Rødtnes 1999 8.23 60 meter - indledende Piger 16-17 år 2 - 09:50
528 9.11 6 Therese R. Johansen 1999 9.09 60 meter - indledende Piger 16-17 år 2 - 09:50
530 8.11 5 Helena Sarita Lang 1998 8.13 60 meter - finale Piger 16-17 år 2 - 11:45
530 5.24 4 Helena Sarita Lang 1998 5.26 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 12:15
531 4.96 6 Julie Meyer 1998 5.29 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 12:15
525 1.01.97 2 Liv Stæhr Rødtnes 1999 400 meter Piger 16-17 år 2 - 13:00
526 1.02.23 3 Mai Stæhr Rødtnes 1999 400 meter Piger 16-17 år 2 - 13:00
523 5.04.23 8 Cornelia Slej 1999 5.04.5 1500 meter Piger 16-17 år 2 - 14:55
532 5.38.15 15 Marie Halkjær Dupont 1998 5.59.37 1500 meter Piger 16-17 år 2 - 14:55
550 1.49.73 2 Aarhus 1900 I 1999 4 x 200 m stafet Piger 16-17 år 2 - 16:40
551 1.58.06 5 Aarhus 1900 II 2000 4 x 200 m stafet Piger 16-17 år 2 - 16:40