Tårnby Games • 2016 May 07 - May 08 • Tårnby Stadion • Tårnby

 

Sparta
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
491 14.12 2 Annika Eppers 2002 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
488 13.78 2 Lili Kökeny 2001 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
478 14.04 4 Liv Nedergaard 2002 14.90 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
483 13.66 1 Victoria Lendal 2002 13.90 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
489 13.52 1 Viktoria Dommer 2001 13.50 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
432 11.93 2 Ingrid Gram Jensen 2005 11.82 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
435 14.55 4 Pil Nedergaard 2006 13.60 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
427 14.39 2 Signe Juhl Laursen 2005 13.22 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
426 11.88 1 Sofia Thøgersen 2005 11.65 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
504 1.45 3 Caroline T Hansen 2000 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 12:00
529 1.70 1 Rikke Andersen 1998 1.76 Højdespring Piger 18-19 år 1 - 12:00
555 1.67 2 Sandra Arense Böll 1994 1.75 Højdespring Kvinder senior 1 - 12:00
477 18.04 7 Elias Dahl Lunøe 2003 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 12:00
467 34.06 1 Mads Rubek Vitoft 2003 31.53 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 12:00
473 19.60 6 Malte Bank-Mikkelsen 2003 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 12:00
471 16.36 12 Oliver Veselinovski 2003 17.28 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 12:00
456 9.96 1 Karla Schärfe 2003 9.85 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 12:25
453 12.23 2 Nanna Marie Schaldemose 2004 12.58 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 12:25
498 12.87 3 Anders Hørby Madsen 2001 12.59 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:30
503 12.84 2 Thomas Moraes Bengtsson 2001 13.60 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:30
502 11.74 1 Vincent Plas 2001 11.57 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:30
490 13.92 3 Alberthe Wiedemann Simons 2002 80 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:45
488 13.32 1 Lili Kökeny 2001 80 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:45
429 10.15 3 Amélie Vejlgaard 2005 9.91 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
430 10.45 4 Anna E B Pedersen 2005 10.17 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
438 9.05 1 Emilie B. Voigt 2005 8.95 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
434 10.86 5 Filippa Grunnet Nouri 2006 10.52 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
432 9.47 1 Ingrid Gram Jensen 2005 9.26 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
428 10.56 6 Laura Diaz Friis 2006 10.42 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
427 9.89 2 Signe Juhl Laursen 2005 9.71 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
475 13.71 1 Dhruv Mehrotra 2003 13.80 80 meter hæk - indledende Drenge 12-13 år 1 - 12:55
473 15.71 2 Malte Bank-Mikkelsen 2003 15.20 80 meter hæk - indledende Drenge 12-13 år 1 - 12:55
469 12.80 1 Sofus Lassen 2003 12.94 80 meter hæk - indledende Drenge 12-13 år 1 - 12:55
470 14.50 2 Vilhelm Krüger 2004 80 meter hæk - indledende Drenge 12-13 år 1 - 12:55
461 17.16 4 Emilie Kirst 2004 16.05 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 13:00
479 21.99 7 Sofia Lange 2002 Diskoskast Piger 14-15 år 1 - 13:00
504 27.93 5 Caroline T Hansen 2000 Spydkast Piger 16-17 år 1 - 13:00
556 36.35 2 Karoline Mathilde Mangor 1998 40.36 Spydkast Kvinder senior 1 - 13:00
555 32.73 3 Sandra Arense Böll 1994 32.95 Spydkast Kvinder senior 1 - 13:00
515 14.44 1 Katrine Koch Jacobsen 1999 15.19 100 meter hæk Piger 16-17 år 1 - 13:15
486 1.56 1 Alice Kirk Damsgaard 2001 1.58 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:20
441 9.48 1 Eli Riege 2006 9.41 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:25
448 DNS Gustav L. Fogtmann 2005 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:25
440 8.97 1 Hakeem Ali 2005 8.89 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:25
445 9.87 3 Oswald Lindquist 2006 9.83 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:25
444 10.07 3 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 9.65 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:25
862 9.85 2 Thomas Massa 2005 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:25
447 10.79 4 William Hvass 2006 10.79 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:25
497 15.97 1 Andreas Christoffersen 2001 16.51 100 meter hæk - indledende Drenge 14-15 år 1 - 13:25
557 DNS Anne Sofie Nexø 1989 15.26 100 meter hæk Kvinder senior 1 - 13:30
556 14.88 1 Karoline Mathilde Mangor 1998 100 meter hæk Kvinder senior 1 - 13:30
554 15.26 2 Thea Sofie Haahr 1991 14.23 100 meter hæk Kvinder senior 1 - 13:30
429 3.75 13 Amélie Vejlgaard 2005 3.50 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
430 3.38 26 Anna E B Pedersen 2005 3.24 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
438 4.32 2 Emilie B. Voigt 2005 4.23 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
434 2.94 38 Filippa Grunnet Nouri 2006 2.82 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
432 3.86 11 Ingrid Gram Jensen 2005 3.96 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
433 3.89 9 Karla Bundgaard Langvik 2005 3.95 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
428 2.68 41 Laura Diaz Friis 2006 2.90 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
427 3.76 12 Signe Juhl Laursen 2005 3.69 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
426 4.12 5 Sofia Thøgersen 2005 4.10 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
575 DNS Emil Kaare Strøm 1993 15.44 110 meter hæk Mænd senior 1 - 13:50
474 11.70 3 Carl Johan Zachariae 2004 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:00
475 11.13 1 Dhruv Mehrotra 2003 11.14 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:00
477 11.50 1 Elias Dahl Lunøe 2003 11.42 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:00
471 11.99 3 Oliver Veselinovski 2003 11.40 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:00
470 11.35 4 Vilhelm Krüger 2004 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:00
432 12.16 3 Ingrid Gram Jensen 2005 11.93 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
435 14.06 6 Pil Nedergaard 2006 14.55 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
427 DNS Signe Juhl Laursen 2005 14.39 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
426 11.85 2 Sofia Thøgersen 2005 11.88 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
516 DNS Arthur W Petersen 1999 53.20 Spydkast Drenge 16-17 år 1 - 14:15
526 48.42 3 Christian Cornelius 2000 Spydkast Drenge 16-17 år 1 - 14:15
456 9.91 2 Karla Schärfe 2003 9.96 60 meter hæk - finale Piger 12-13 år 1 - 14:25
457 11.79 2 Annika Haldbo 2003 11.68 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
450 12.61 5 Elvira Helleskov Batko 2004 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
461 12.05 3 Emilie Kirst 2004 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
465 12.59 6 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
453 12.51 4 Nanna Marie Schaldemose 2004 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
451 12.41 4 Olivia Helleskov Batko 2003 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
454 12.19 3 Rebekka Schaldemose 2003 12.07 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
455 11.70 2 Regitze Steenberg 2003 11.82 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
459 12.60 5 Sara Flindt Grønning 2003 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 14:40
475 13.39 3 Dhruv Mehrotra 2003 13.71 80 meter hæk - finale Drenge 12-13 år 1 - 14:40
469 12.57 1 Sofus Lassen 2003 12.80 80 meter hæk - finale Drenge 12-13 år 1 - 14:40
470 15.34 5 Vilhelm Krüger 2004 14.50 80 meter hæk - finale Drenge 12-13 år 1 - 14:40
490 13.96 5 Alberthe Wiedemann Simons 2002 13.92 80 meter hæk - finale Piger 14-15 år 1 - 14:45
488 13.04 3 Lili Kökeny 2001 13.32 80 meter hæk - finale Piger 14-15 år 1 - 14:45
441 4.08 6 Eli Riege 2006 4.10 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:45
445 3.51 24 Oswald Lindquist 2006 3.25 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:45
862 3.47 25 Thomas Massa 2005 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:45
447 3.04 36 William Hvass 2006 2.78 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:45
531 DNS Ayoe Røbel 1998 Diskoskast Piger 18-19 år 1 - 14:50
497 15.75 2 Andreas Christoffersen 2001 15.97 100 meter hæk - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:00
438 9.13 1 Emilie B. Voigt 2005 9.05 60 meter - semifinale Piger 10-11 år 1 - 15:10
432 9.76 5 Ingrid Gram Jensen 2005 9.47 60 meter - semifinale Piger 10-11 år 1 - 15:10
427 10.02 5 Signe Juhl Laursen 2005 9.89 60 meter - semifinale Piger 10-11 år 1 - 15:10
487 DNS Ida Beiter Bomme 2001 28.23 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:10
479 31.64 2 Sofia Lange 2002 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:10
511 13.17 3 Olivia Thorsgaard 2000 13.16 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 15:15
512 13.04 2 Olivia Tuokila 2000 12.61 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 15:15
510 13.99 4 Simone Hjort 1999 13.11 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 15:15
441 9.73 4 Eli Riege 2006 9.48 60 meter - semifinale Drenge 10-11 år 1 - 15:20
440 8.91 1 Hakeem Ali 2005 8.97 60 meter - semifinale Drenge 10-11 år 1 - 15:20
438 8.10 3 Emilie B. Voigt 2005 8.02 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 15:20
433 6.55 7 Karla Bundgaard Langvik 2005 7.17 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 15:20
435 5.89 13 Pil Nedergaard 2006 6.08 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 15:20
547 50.30 1 Kathrine Bebe 1991 Diskoskast Kvinder senior 1 - 15:20
517 13.14 5 Bjørn Van Overeem 2000 12.89 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 15:25
526 12.09 5 Christian Cornelius 2000 12.55 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 15:25
525 12.53 4 Gabriel Lausten 2000 12.23 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 15:25
524 11.39 2 Jonathan Aquino 1999 11.38 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 15:25
523 12.07 3 Marc Hanselmann-Nielsen 1999 11.54 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 15:25
455 11.95 6 Regitze Steenberg 2003 11.70 80 meter - semifinale Piger 12-13 år 1 - 15:35
532 12.06 5 Aske Petersen 1998 12.18 100 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 15:40
475 11.36 4 Dhruv Mehrotra 2003 11.13 80 meter - semifinale Drenge 12-13 år 1 - 15:45
477 11.54 6 Elias Dahl Lunøe 2003 11.50 80 meter - semifinale Drenge 12-13 år 1 - 15:45
470 DNS Vilhelm Krüger 2004 11.35 80 meter - semifinale Drenge 12-13 år 1 - 15:45
571 1.86 1 Massin Ait Bouziad 1995 2.03 Højdespring Mænd senior 1 - 15:45
450 3.68 41 Elvira Helleskov Batko 2004 3.67 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
461 4.32 18 Emilie Kirst 2004 4.29 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
465 4.55 8 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 4.53 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
453 4.18 25 Nanna Marie Schaldemose 2004 4.14 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
451 3.96 30 Olivia Helleskov Batko 2003 4.05 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
454 3.97 29 Rebekka Schaldemose 2003 4.07 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
552 13.16 4 Anne Porsholdt 1995 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:50
539 12.46 1 Anne Sofie Kirkegaard 1998 12.21 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:50
557 14.25 6 Anne Sofie Nexø 1989 13.34 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:50
541 13.46 6 Anne Sofie Vermund 1993 12.78 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:50
551 11.98 1 Erica Jarder 1986 11.77 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:50
550 12.49 2 Martha Traore 1995 12.07 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:50
555 12.84 3 Sandra Arense Böll 1994 12.54 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:50
554 DNS Thea Sofie Haahr 1991 13.05 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:50
565 11.69 5 Christian Trajkovski 1965 11.88 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 16:00
575 11.27 2 Emil Kaare Strøm 1993 10.92 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 16:00
563 DNS Josef Abu-Eesa 1975 11.82 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 16:00
571 12.02 6 Massin Ait Bouziad 1995 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 16:00
564 11.47 4 Mikkel Klejnstrup 1986 11.51 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 16:00
576 12.05 3 Simon Hvelplund 1984 11.65 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 16:00
438 9.15 2 Emilie B. Voigt 2005 9.13 60 meter - finale Piger 10-11 år 1 - 16:05
440 8.97 1 Hakeem Ali 2005 8.91 60 meter - finale Drenge 10-11 år 1 - 16:10
483 13.76 7 Victoria Lendal 2002 13.66 100 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 16:20
489 13.50 5 Viktoria Dommer 2001 13.52 100 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 16:20
446 4.60 23 Gustav Herold 2005 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 16:20
448 DNS Gustav L. Fogtmann 2005 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 16:20
440 7.64 4 Hakeem Ali 2005 7.77 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 16:20
444 6.24 16 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 6.38 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 16:20
498 12.64 5 Anders Hørby Madsen 2001 12.87 100 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 16:25
503 12.98 8 Thomas Moraes Bengtsson 2001 12.84 100 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 16:25
502 11.76 2 Vincent Plas 2001 11.74 100 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 16:25
511 13.49 5 Olivia Thorsgaard 2000 13.17 100 meter - finale Piger 16-17 år 1 - 16:30
512 13.35 4 Olivia Tuokila 2000 13.04 100 meter - finale Piger 16-17 år 1 - 16:30
526 DNS Christian Cornelius 2000 12.09 100 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:35
524 11.45 2 Jonathan Aquino 1999 11.39 100 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:35
523 DNS Marc Hanselmann-Nielsen 1999 12.07 100 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:35
474 5.13 2 Carl Johan Zachariae 2004 5.01 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:45
472 3.80 30 Christian Veselinovski 2004 3.94 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:45
475 4.88 7 Dhruv Mehrotra 2003 4.96 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:45
477 4.08 23 Elias Dahl Lunøe 2003 4.52 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:45
471 4.72 9 Oliver Veselinovski 2003 4.50 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:45
469 5.44 1 Sofus Lassen 2003 5.22 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:45
470 4.69 11 Vilhelm Krüger 2004 5.03 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:45
552 13.22 8 Anne Porsholdt 1995 13.16 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:55
539 12.54 3 Anne Sofie Kirkegaard 1998 12.46 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:55
551 12.02 1 Erica Jarder 1986 11.98 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:55
550 12.42 2 Martha Traore 1995 12.49 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:55
555 12.99 7 Sandra Arense Böll 1994 12.84 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:55
575 11.30 3 Emil Kaare Strøm 1993 11.27 100 meter - finale Mænd senior 1 - 17:00
564 11.51 7 Mikkel Klejnstrup 1986 11.47 100 meter - finale Mænd senior 1 - 17:00
857 1,5 31.38 9 Bo Eske Nielsen 1962 Diskoskast Mænd senior 1 - 17:10
436 DNS Dua Atif 2005 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
438 DNS Emilie B. Voigt 2005 1.09.88 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
437 DNS Inaya Atif 2005 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
433 1.13.11 3 Karla Bundgaard Langvik 2005 1.11.33 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
426 1.10.30 1 Sofia Thøgersen 2005 1.09.93 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
448 DNS Gustav L. Fogtmann 2005 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:30
440 1.04.60 1 Hakeem Ali 2005 1.10.94 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:30
445 1.15.84 9 Oswald Lindquist 2006 1.16.38 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:30
444 1.14.13 6 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 1.16.77 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:30
862 1.18.62 12 Thomas Massa 2005 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:30
462 1.52.70 8 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 1.53.04 600 meter Piger 12-13 år 1 - 17:45
450 2.01.58 14 Elvira Helleskov Batko 2004 2.13.0 600 meter Piger 12-13 år 1 - 17:45
458 1.41.06 1 Marie Falkebo Jensen 2003 1.43.56 600 meter Piger 12-13 år 1 - 17:45
454 1.54.93 10 Rebekka Schaldemose 2003 2.01.08 600 meter Piger 12-13 år 1 - 17:45
455 1.56.64 12 Regitze Steenberg 2003 1.58.24 600 meter Piger 12-13 år 1 - 17:45
472 1.59.17 14 Christian Veselinovski 2004 1.57.00 600 meter Drenge 12-13 år 1 - 18:00
473 DNS Malte Bank-Mikkelsen 2003 1.54.35 600 meter Drenge 12-13 år 1 - 18:00
533 52.50 1 Mads Christiansen 1997 Spydkast Drenge 18-19 år 1 - 18:00
482 2.27.79 5 Cecilie Boedal 2001 2.24.17 800 meter Piger 14-15 år 1 - 18:15
492 2.12.45 5 Anders Bang 2002 2.15.37 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 18:30
493 2.09.13 3 Conrad Lind 2001 2.09.51 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 18:30
496 2.11.06 4 Linus Lindquist 2002 2.27.13 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 18:30
494 2.18.33 7 Noah Nouri 2002 2.14.34 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 18:30
521 2.13.63 6 Louis Herrrmann 1999 2.09.72 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 18:45
520 2.00.54 1 Malthe Nielsen 1999 2.04.88 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 18:45
506 2.29.04 1 Matilde Willer 2000 2.22.33 800 meter Piger 16-17 år 1 - 19:00
543 2.14.38 5 Dagmar Fæster Olsen 1994 2.07.65 800 meter Kvinder senior 1 - 19:00
535 3.04.30 6 Henriette Skavin 1989 800 meter Kvinder senior 1 - 19:00
536 DNS Hilda Heller 1996 2.20.0 800 meter Kvinder senior 1 - 19:00
559 2.15.02 18 Henrik Bierbun Bacher 1986 2.13.00 800 meter Mænd senior 1 - 19:10
518 1.55.46 2 William Devantier 2000 1.58.63 800 meter Mænd senior 1 - 19:10
384 9.09 1 Ellen Vincentsen 2011 40 meter Piger 4-5 år 2 - 10:00
485 3.20 1 Nicola Malling 2001 3.00 Stangspring Piger 14-15 år 2 - 10:00
500 3.40 1 Christian Munch Skylv 2001 3.20 Stangspring Drenge 14-15 år 2 - 10:00
499 2.50 3 Jonathan Thulstrup 2001 2.45 Stangspring Drenge 14-15 år 2 - 10:00
403 3.47 3 Amalie Sofie Nielsen 2007 3.52 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
405 2.74 15 Christine Emilie Næsby 2007 2.71 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
404 3.04 8 Clara Vejlgaard 2008 3.04 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
410 3.79 2 Ella Julie Fischer 2007 3.82 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
413 DNS Emily Osula 2008 2.53 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
406 3.46 5 Helene Salomonsen 2007 3.38 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
412 2.88 12 Karla Haynes 2007 2.98 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
402 3.32 6 Lotte Grevy Ejstrup 2007 3.41 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
408 2.89 11 Luna Berg Torsbake 2008 2.83 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
407 2.00 23 Salma Mittag 2008 2.38 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
409 2.87 13 Selma Madicken Vöge-Widdi 2008 3.09 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
419 6.24 4 Anton Thers-Sonne 2007 5.87 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
416 2.84 13 Bertram Rasmus Clausen 2008 2.86 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
424 4.48 7 Magnus Høegh Ørum-Nielsen 2008 4.56 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
417 DNS Oscar Bo Herskind 2007 2.24 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
423 4.28 8 Valdemar Willer Oldenborg 2008 4.53 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
420 3.91 9 William Thøgersen 2008 4.56 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
480 33.33 4 Emilie Bank 2002 Hammerkast Piger 14-15 år 2 - 10:00
478 43.28 3 Liv Nedergaard 2002 Hammerkast Piger 14-15 år 2 - 10:00
429 24.46 12 Amélie Vejlgaard 2005 26.64 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:00
430 19.71 15 Anna E B Pedersen 2005 16.93 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:00
439 26.73 8 Kaisa Duedam Ventrup 2005 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:00
427 15.09 20 Signe Juhl Laursen 2005 20.31 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:00
385 7.14 1 Alma Ravn 2009 6.96 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
393 8.18 4 Cecilie Zachariae 2009 8.11 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
391 8.94 13 Elvira Kirstine Ramsgaard 2009 8.89 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
386 8.83 12 Erika Livia Wischmann 2009 9.14 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
389 8.38 6 Helena Bang-Löwgren 2009 8.89 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
390 10.54 23 Sofia Geill Kjær 2009 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
392 7.82 2 Theresa Dommer 2009 7.96 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
388 DNS Vigga Marie Lund Singer 2010 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
387 8.53 8 Wilma Caroline Nielsen 2010 9.57 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:10
395 DNS Álvaro Morales Csaplár 2010 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:35
400 DNS Barnabas Manoa Reinseth 2009 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:35
397 8.99 8 Benjamin Bordado Sköld 2009 8.82 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:35
401 8.98 7 Benjamin Nanoq Itzchaky 2009 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:35
396 9.43 13 Christian Linde 2009 9.60 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:35
394 8.64 4 Hampus Simonsen 2009 8.86 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:35
399 8.81 6 Jacob Kjær-Christensen 2010 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:35
398 7.92 3 Sofus Houman-Prassé 2009 8.49 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:35
384 2.26 1 Ellen Vincentsen 2011 Længdespring Piger 4-5 år 2 - 10:35
385 3.65 1 Alma Ravn 2009 3.33 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
393 2.47 5 Cecilie Zachariae 2009 2.41 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
391 2.31 9 Elvira Kirstine Ramsgaard 2009 2.15 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
386 2.02 12 Erika Livia Wischmann 2009 2.63 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
389 2.73 2 Helena Bang-Löwgren 2009 2.22 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
390 1.67 22 Sofia Geill Kjær 2009 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
392 2.53 4 Theresa Dommer 2009 2.39 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
388 DNS Vigga Marie Lund Singer 2010 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
387 2.62 3 Wilma Caroline Nielsen 2010 2.20 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
418 10.42 1 Anders Silleborg 2007 9.95 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
416 11.94 7 Bertram Rasmus Clausen 2008 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
425 11.99 6 Carl-Frederik Kirst 2008 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
414 10.63 2 Johan Dahl Kokkegård 2008 10.58 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
421 11.46 4 Mads Augustinus Rasmussen 2008 11.17 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
424 10.82 3 Magnus Høegh Ørum-Nielsen 2008 10.88 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
417 DNS Oscar Bo Herskind 2007 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
415 10.82 5 Victor Visan Bahn 2007 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
442 27.53 13 Connor Joseph Mikkelsen 2006 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 10:50
440 40.24 2 Hakeem Ali 2005 38.72 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 10:50
465 1.37 7 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 1.31 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:00
456 1.60 1 Karla Schärfe 2003 1.54 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:00
453 1.15 25 Nanna Marie Schaldemose 2004 1.20 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:00
451 1.20 23 Olivia Helleskov Batko 2003 1.30 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:00
464 1.20 24 Smilla Duedam Ventrup 2003 1.40 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:00
530 42.68 2 Amanda Rasmussen 1997 Hammerkast Piger 18-19 år 2 - 11:00
395 DNS Álvaro Morales Csaplár 2010 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
400 DNS Barnabas Manoa Reinseth 2009 3.66 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
397 7.60 18 Benjamin Bordado Sköld 2009 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
401 7.78 17 Benjamin Nanoq Itzchaky 2009 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
396 8.77 12 Christian Linde 2009 5.47 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
394 9.96 9 Hampus Simonsen 2009 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
399 8.41 13 Jacob Kjær-Christensen 2010 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
398 13.25 6 Sofus Houman-Prassé 2009 14.15 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
405 10.98 3 Christine Emilie Næsby 2007 10.77 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
404 11.17 4 Clara Vejlgaard 2008 10.90 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
410 10.06 1 Ella Julie Fischer 2007 9.84 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
413 DNS Emily Osula 2008 11.23 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
412 10.51 2 Karla Haynes 2007 10.95 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
402 10.62 3 Lotte Grevy Ejstrup 2007 10.37 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
408 11.57 5 Luna Berg Torsbake 2008 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
411 9.48 1 Maja Voigt 2007 9.21 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
407 12.99 8 Salma Mittag 2008 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
409 10.91 2 Selma Madicken Vöge-Widdi 2008 10.62 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
418 3.70 3 Anders Silleborg 2007 3.50 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
419 2.87 16 Anton Thers-Sonne 2007 2.72 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
416 2.35 25 Bertram Rasmus Clausen 2008 2.32 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
425 2.62 21 Carl-Frederik Kirst 2008 2.61 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
414 2.85 17 Johan Dahl Kokkegård 2008 3.00 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
421 2.91 14 Mads Augustinus Rasmussen 2008 2.87 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
422 3.26 9 Mads Vincentsen 2007 3.23 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
417 DNS Oscar Bo Herskind 2007 1.69 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
423 2.73 20 Valdemar Willer Oldenborg 2008 2.65 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
415 3.34 8 Victor Visan Bahn 2007 3.03 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
532 4.30 2 Aske Petersen 1998 4.23 Stangspring Drenge 18-19 år 2 - 11:30
403 6.66 2 Amalie Sofie Nielsen 2007 6.10 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:30
410 7.13 1 Ella Julie Fischer 2007 6.84 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:30
412 3.81 8 Karla Haynes 2007 3.67 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:30
408 3.77 9 Luna Berg Torsbake 2008 3.79 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:30
411 4.87 4 Maja Voigt 2007 4.08 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:30
407 3.58 10 Salma Mittag 2008 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:30
429 15.94 2 Amélie Vejlgaard 2005 19.99 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
430 16.58 6 Anna E B Pedersen 2005 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
436 DNS Dua Atif 2005 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
438 14.49 1 Emilie B. Voigt 2005 14.80 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
437 DNS Inaya Atif 2005 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
439 15.32 3 Kaisa Duedam Ventrup 2005 16.74 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
433 15.27 2 Karla Bundgaard Langvik 2005 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
435 17.11 6 Pil Nedergaard 2006 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
427 16.30 3 Signe Juhl Laursen 2005 17.19 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
442 17.06 5 Connor Joseph Mikkelsen 2006 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
440 14.40 1 Hakeem Ali 2005 15.06 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
444 15.66 3 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
443 14.17 1 Vitus Rosenkrands 2005 15.10 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
395 DNS Álvaro Morales Csaplár 2010 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
400 DNS Barnabas Manoa Reinseth 2009 1.31 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
397 2.30 8 Benjamin Bordado Sköld 2009 2.22 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
401 2.09 13 Benjamin Nanoq Itzchaky 2009 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
396 2.01 16 Christian Linde 2009 1.97 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
394 2.36 5 Hampus Simonsen 2009 2.25 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
399 2.35 6 Jacob Kjær-Christensen 2010 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
398 2.70 3 Sofus Houman-Prassé 2009 2.48 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
384 5.47 2 Ellen Vincentsen 2011 Boldkast Piger 4-5 år 2 - 12:00
385 9.53 6 Alma Ravn 2009 9.36 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
393 7.60 14 Cecilie Zachariae 2009 9.49 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
391 8.45 9 Elvira Kirstine Ramsgaard 2009 7.97 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
386 5.98 22 Erika Livia Wischmann 2009 5.87 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
389 11.09 4 Helena Bang-Löwgren 2009 7.00 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
390 7.76 11 Sofia Geill Kjær 2009 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
392 9.28 7 Theresa Dommer 2009 8.35 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
388 DNS Vigga Marie Lund Singer 2010 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
387 11.59 2 Wilma Caroline Nielsen 2010 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:00
530 43.21 6 Amanda Rasmussen 1997 Hammerkast Kvinder senior 2 - 12:10
549 DR 62.52 1 Celina Julin 1994 Hammerkast Kvinder senior 2 - 12:10
548 54.41 3 Louise Odgaard 1993 Hammerkast Kvinder senior 2 - 12:10
410 10.03 4 Ella Julie Fischer 2007 10.06 60 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:15
412 10.38 6 Karla Haynes 2007 10.51 60 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:15
402 10.59 8 Lotte Grevy Ejstrup 2007 10.62 60 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:15
411 9.54 2 Maja Voigt 2007 9.48 60 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:15
452 7.14 20 Asta Ellermann-Kingombe 2004 7.67 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
462 6.98 22 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 6.64 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
461 9.80 5 Emilie Kirst 2004 9.26 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
463 7.16 19 Emilie Mossin Nørregaard 2003 6.71 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
456 DNS Karla Schärfe 2003 10.18 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
460 10.91 1 Klara Thers-Sonne 2004 11.08 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
466 DNS Mina Taj 2004 8.00 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
453 7.24 18 Nanna Marie Schaldemose 2004 6.86 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
449 8.99 7 Rebecca Dahl Kokkegård 2003 10.00 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
459 7.85 15 Sara Flindt Grønning 2003 8.00 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
464 8.10 12 Smilla Duedam Ventrup 2003 5.87 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
418 10.08 4 Anders Silleborg 2007 10.42 60 meter - finale Drenge 8-9 år 2 - 12:20
414 10.54 8 Johan Dahl Kokkegård 2008 10.63 60 meter - finale Drenge 8-9 år 2 - 12:20
490 4.47 12 Alberthe Wiedemann Simons 2002 4.57 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:20
491 4.62 8 Annika Eppers 2002 4.24 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:20
487 4.74 5 Ida Beiter Bomme 2001 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:20
484 4.72 6 Josefine Sørensen 2002 4.39 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:20
488 4.44 13 Lili Kökeny 2001 4.67 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:20
483 5.14 1 Victoria Lendal 2002 5.14 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:20
419 34.54 1 Anton Thers-Sonne 2007 31.62 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:20
425 21.20 12 Carl-Frederik Kirst 2008 19.01 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:20
414 22.27 11 Johan Dahl Kokkegård 2008 25.84 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:20
422 28.08 6 Mads Vincentsen 2007 26.86 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:20
415 26.99 7 Victor Visan Bahn 2007 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:20
420 24.62 8 William Thøgersen 2008 22.33 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:20
438 14.59 2 Emilie B. Voigt 2005 14.49 100 meter - finale Piger 10-11 år 2 - 12:35
439 15.19 4 Kaisa Duedam Ventrup 2005 15.32 100 meter - finale Piger 10-11 år 2 - 12:35
433 15.44 6 Karla Bundgaard Langvik 2005 15.27 100 meter - finale Piger 10-11 år 2 - 12:35
440 14.44 1 Hakeem Ali 2005 14.40 100 meter - finale Drenge 10-11 år 2 - 12:40
444 16.05 7 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 15.66 100 meter - finale Drenge 10-11 år 2 - 12:40
443 DNS Vitus Rosenkrands 2005 14.17 100 meter - finale Drenge 10-11 år 2 - 12:40
413 DNS Emily Osula 2008 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:55
406 1.28.23 6 Helene Salomonsen 2007 1.25.37 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:55
411 1.17.36 1 Maja Voigt 2007 1.17.73 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:55
409 1.30.93 10 Selma Madicken Vöge-Widdi 2008 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:55
546 4.00 3 Caroline Bonde Holm 1990 4.43 Stangspring Kvinder senior 2 - 13:00
838 4.00 1 Catrine Larsåsen 1986 Stangspring Kvinder senior 2 - 13:00
537 2.40 9 Emma Vitale 1993 2.60 Stangspring Kvinder senior 2 - 13:00
545 4.00 2 Line R Jensen 1992 4.10 Stangspring Kvinder senior 2 - 13:00
544 DNS Mira Guldbrandsen 1998 3.72 Stangspring Kvinder senior 2 - 13:00
517 32.43 6 Bjørn Van Overeem 2000 Hammerkast Drenge 16-17 år 2 - 13:00
418 1.18.11 5 Anders Silleborg 2007 1.20.97 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:05
421 1.31.56 15 Mads Augustinus Rasmussen 2008 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:05
422 1.17.43 4 Mads Vincentsen 2007 1.21.15 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:05
424 1.15.68 3 Magnus Høegh Ørum-Nielsen 2008 1.23.07 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:05
423 1.35.60 17 Valdemar Willer Oldenborg 2008 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:05
420 1.22.82 9 William Thøgersen 2008 1.31.52 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:05
436 DNS Dua Atif 2005 800 meter Piger 10-11 år 2 - 13:20
437 DNS Inaya Atif 2005 800 meter Piger 10-11 år 2 - 13:20
433 2.49.33 2 Karla Bundgaard Langvik 2005 800 meter Piger 10-11 år 2 - 13:20
426 2.38.16 1 Sofia Thøgersen 2005 2.42.69 800 meter Piger 10-11 år 2 - 13:20
834 5.55 2 Hannah Illum Petersen 2000 5.60 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 13:20
514 DNS Mathilde Søndergaard Jeps 1999 5.05 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 13:20
510 5.03 6 Simone Hjort 1999 5.42 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 13:20
552 5.18 2 Anne Porsholdt 1995 Længdespring Kvinder senior 2 - 13:20
442 3.01.55 13 Connor Joseph Mikkelsen 2006 800 meter Drenge 10-11 år 2 - 13:30
446 2.51.09 7 Gustav Herold 2005 800 meter Drenge 10-11 år 2 - 13:30
444 2.50.93 5 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 800 meter Drenge 10-11 år 2 - 13:30
443 2.34.09 2 Vitus Rosenkrands 2005 2.40.14 800 meter Drenge 10-11 år 2 - 13:30
475 8.69 6 Dhruv Mehrotra 2003 6.89 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 13:30
477 8.89 5 Elias Dahl Lunøe 2003 8.03 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 13:30
467 13.62 1 Mads Rubek Vitoft 2003 12.46 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 13:30
476 5.38 20 Sebastian Thulstrup 2004 6.12 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 13:30
403 27.78 1 Amalie Sofie Nielsen 2007 29.07 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 13:30
404 16.36 7 Clara Vejlgaard 2008 13.50 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 13:30
406 25.03 2 Helene Salomonsen 2007 20.81 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 13:30
402 20.08 5 Lotte Grevy Ejstrup 2007 18.50 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 13:30
508 10.34.52 4 Amanda Amaloo 2000 10.40.52 3000 meter Piger 16-17 år 2 - 13:45
505 9.47.30 1 Anna Mark Helwigh 2000 9.55.46 3000 meter Piger 16-17 år 2 - 13:45
507 10.02.60 3 Clara Kall 1999 10.03.83 3000 meter Piger 16-17 år 2 - 13:45
509 9.48.09 2 Sophie Søefeldt 2000 10.05.29 3000 meter Piger 16-17 år 2 - 13:45
528 10.58.92 1 Augusta Korsgaard 1997 11.16.59 3000 meter Piger 18-19 år 2 - 13:45
534 DNS Josephine Thestrup 1996 9.39.33 3000 meter Kvinder senior 2 - 13:45
538 11.03.62 3 Nanna Leegaard Kruse 1987 10.43.22 3000 meter Kvinder senior 2 - 13:45
439 1.31 3 Kaisa Duedam Ventrup 2005 1.41 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
837 51.88 1 August Hallberg 1998 Hammerkast Drenge 18-19 år 2 - 13:45
568 55.39 1 Jonathan Groves 1993 Hammerkast Mænd senior 2 - 13:45
452 16.51 16 Asta Ellermann-Kingombe 2004 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
461 18.36 11 Emilie Kirst 2004 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
463 15.35 17 Emilie Mossin Nørregaard 2003 10.52 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
465 17.34 13 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
456 23.64 5 Karla Schärfe 2003 21.97 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
460 19.20 10 Klara Thers-Sonne 2004 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
451 17.20 15 Olivia Helleskov Batko 2003 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
449 17.72 12 Rebecca Dahl Kokkegård 2003 18.28 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
459 22.86 6 Sara Flindt Grønning 2003 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
521 9.42.57 5 Louis Herrrmann 1999 9.39.87 3000 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:05
520 9.13.70 3 Malthe Nielsen 1999 9.17.91 3000 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:05
522 10.14.34 7 Morten Bach 2000 10.00.00 3000 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:05
519 DNS Viktor Larsen 2001 10.00.00 3000 meter Drenge 16-17 år 2 - 14:05
821 8.44.71 1 Richard D Jensen 1985 9.04.44 3000 meter Mænd senior 2 - 14:25
526 5.92 4 Christian Cornelius 2000 5.96 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 14:30
525 DNS Gabriel Lausten 2000 5.85 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 14:30
570 6.99 2 Jannick Hansen 1992 7.14 Længdespring Mænd senior 2 - 14:30
572 7.20 1 Sebastian Pedersen 1997 7.18 Længdespring Mænd senior 2 - 14:30
474 29.58 12 Carl Johan Zachariae 2004 29.68 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:45
472 32.56 19 Christian Veselinovski 2004 32.43 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:45
473 30.50 15 Malte Bank-Mikkelsen 2003 31.86 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:45
471 29.27 10 Oliver Veselinovski 2003 29.22 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:45
468 35.06 21 Peter Grevy Ejstrup 2004 35.70 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:45
469 26.59 1 Sofus Lassen 2003 27.04 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:45
531 11.83 1 Ayoe Røbel 1998 Kuglestød Piger 18-19 år 2 - 15:00
556 11.69 4 Karoline Mathilde Mangor 1998 11.92 Kuglestød Kvinder senior 2 - 15:00
555 11.94 3 Sandra Arense Böll 1994 11.72 Kuglestød Kvinder senior 2 - 15:00
457 29.40 8 Annika Haldbo 2003 29.43 200 meter Piger 12-13 år 2 - 15:05
452 32.21 30 Asta Ellermann-Kingombe 2004 33.32 200 meter Piger 12-13 år 2 - 15:05
462 30.50 13 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 31.42 200 meter Piger 12-13 år 2 - 15:05
450 32.53 31 Elvira Helleskov Batko 2004 200 meter Piger 12-13 år 2 - 15:05
465 31.16 18 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 200 meter Piger 12-13 år 2 - 15:05
458 27.63 2 Marie Falkebo Jensen 2003 28.32 200 meter Piger 12-13 år 2 - 15:05
449 32.97 32 Rebecca Dahl Kokkegård 2003 33.51 200 meter Piger 12-13 år 2 - 15:05
474 DNS Carl Johan Zachariae 2004 1.35 Højdespring Drenge 12-13 år 2 - 15:05
474 23.00 13 Carl Johan Zachariae 2004 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
472 19.40 17 Christian Veselinovski 2004 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
475 24.85 10 Dhruv Mehrotra 2003 22.69 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
477 32.15 4 Elias Dahl Lunøe 2003 31.79 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
467 35.63 1 Mads Rubek Vitoft 2003 34.49 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
473 22.42 15 Malte Bank-Mikkelsen 2003 26.96 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
471 22.51 14 Oliver Veselinovski 2003 20.23 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
468 7.82 22 Peter Grevy Ejstrup 2004 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
476 16.86 20 Sebastian Thulstrup 2004 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
469 35.49 2 Sofus Lassen 2003 25.98 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 15:05
498 6.03 1 Anders Hørby Madsen 2001 5.83 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 15:20
497 4.63 7 Andreas Christoffersen 2001 4.55 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 15:20
501 5.39 3 Nikolai Lysholdt Petersen 2001 4.90 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 15:20
491 29.20 11 Annika Eppers 2002 28.76 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:40
484 30.50 17 Josefine Sørensen 2002 29.88 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:40
488 28.36 7 Lili Kökeny 2001 28.56 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:40
478 28.56 8 Liv Nedergaard 2002 28.79 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:40
483 28.33 6 Victoria Lendal 2002 28.15 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:40
480 7.83 10 Emilie Bank 2002 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 15:45
487 11.40 2 Ida Beiter Bomme 2001 10.94 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 15:45
478 8.92 6 Liv Nedergaard 2002 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 15:45
479 9.48 4 Sofia Lange 2002 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 15:45
513 27.65 7 Betty-Marie Njor Boisen 2000 27.42 200 meter Piger 16-17 år 2 - 16:15
515 26.42 4 Katrine Koch Jacobsen 1999 26.76 200 meter Piger 16-17 år 2 - 16:15
514 DNS Mathilde Søndergaard Jeps 1999 28.07 200 meter Piger 16-17 år 2 - 16:15
512 26.34 3 Olivia Tuokila 2000 26.12 200 meter Piger 16-17 år 2 - 16:15
510 29.01 12 Simone Hjort 1999 27.49 200 meter Piger 16-17 år 2 - 16:15
525 DNS Gabriel Lausten 2000 24.88 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 16:30
524 22.90 2 Jonathan Aquino 1999 23.30 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 16:30
523 DNS Marc Hanselmann-Nielsen 1999 23.22 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 16:30
527 26.27 9 Thomas Gregorio Sally 2000 26.58 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 16:30
517 10.92 5 Bjørn Van Overeem 2000 Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 16:35
567 12.53 4 Jimmie Berk 1989 Kuglestød Mænd senior 2 - 16:35
566 15.72 3 Lasse Larsen 1990 Kuglestød Mænd senior 2 - 16:35
569 5 Stefan Mortensen 1996 Kuglestød Mænd senior 2 - 16:35
565 38.31 19 Christian Trajkovski 1965 37.87 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
575 35.59 5 Emil Kaare Strøm 1993 34.81 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
560 37.20 15 Jacob Hvorup 1999 38.72 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
558 38.81 22 Luca Dellantonio 1990 38.01 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
562 34.20 2 Marquis Caldwell 1990 33.91 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
564 36.24 9 Mikkel Klejnstrup 1986 36.23 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
574 34.48 3 Nicolai Hartling 1994 34.41 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
573 35.69 7 Philip Braun 1990 35.34 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
561 37.67 17 Samuel Marcus 1999 38.83 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
576 36.75 11 Simon Hvelplund 1984 36.56 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
518 37.34 16 William Devantier 2000 37.13 300 meter Mænd senior 2 - 17:05
539 DR 38.55 1 Anne Sofie Kirkegaard 1998 39.45 300 meter Kvinder senior 2 - 17:30
540 43.83 10 Cecilie Næsby 2000 45.18 300 meter Kvinder senior 2 - 17:30
542 47.09 14 Kjerstin Tetzlaf 1991 300 meter Kvinder senior 2 - 17:30
511 42.09 6 Olivia Thorsgaard 2000 41.00 300 meter Kvinder senior 2 - 17:30
555 41.19 2 Sandra Arense Böll 1994 40.44 300 meter Kvinder senior 2 - 17:30
553 42.20 8 Stephanie Saavedra 1990 42.50 300 meter Kvinder senior 2 - 17:30
489 43.54 9 Viktoria Dommer 2001 42.16 300 meter Kvinder senior 2 - 17:30
462 5.41.84 6 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 5.41.08 1500 meter Piger 12-13 år 2 - 17:50
458 4.57.07 1 Marie Falkebo Jensen 2003 4.58.69 1500 meter Piger 12-13 år 2 - 17:50
466 DNS Mina Taj 2004 1500 meter Piger 12-13 år 2 - 17:50
455 5.44.63 7 Regitze Steenberg 2003 1500 meter Piger 12-13 år 2 - 17:50
472 DNS Christian Veselinovski 2004 1500 meter Drenge 12-13 år 2 - 18:00
481 4.50.05 2 Nikoline Høegh Ørum Niels 2002 4.46.69 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 18:10
495 4.32.77 5 Christian Lindgreen 2002 4.34.91 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 18:20
493 4.14.67 2 Conrad Lind 2001 4.16.34 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 18:20
496 4.25.10 3 Linus Lindquist 2002 4.32.25 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 18:20
494 DNS Noah Nouri 2002 4.39.73 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 18:20