Tårnby Games • 2016 May 07 - May 08 • Tårnby Stadion • Tårnby

 

Amager Atletik Club
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
700 15.16 5 Anna Bergstedt Mørch 2005 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
716 12.33 3 Filippa Cecilia Cameron H 2005 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
735 14.53 3 Katja Falk Lorentzen 2005 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
744 14.73 4 Liva Thue Nørbæk 2005 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
753 DNS Marie Maag Jensen 2006 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
696 10.12 3 Ada Nissen Thyrsted 2006 10.51 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
701 11.08 5 Anna Bjaaland Andersen 2006 11.74 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
716 9.34 2 Filippa Cecilia Cameron H 2005 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
735 10.31 3 Katja Falk Lorentzen 2005 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
737 10.70 6 Laura Bollerslev Andrease 2005 10.47 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
771 10.81 5 Rose Tværmose Høegh 2006 11.51 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
786 12.63 6 Victoria Jensen 2006 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:50
696 3.63 16 Ada Nissen Thyrsted 2006 3.17 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
701 3.15 33 Anna Bjaaland Andersen 2006 2.79 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
716 4.03 7 Filippa Cecilia Cameron H 2005 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
735 3.62 17 Katja Falk Lorentzen 2005 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
737 3.36 29 Laura Bollerslev Andrease 2005 3.27 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
786 2.43 42 Victoria Jensen 2006 2.34 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
716 12.47 4 Filippa Cecilia Cameron H 2005 12.33 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
735 13.89 5 Katja Falk Lorentzen 2005 14.53 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
716 9.35 2 Filippa Cecilia Cameron H 2005 9.34 60 meter - semifinale Piger 10-11 år 1 - 15:10
786 4.39 27 Victoria Jensen 2006 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 15:20
716 9.30 3 Filippa Cecilia Cameron H 2005 9.35 60 meter - finale Piger 10-11 år 1 - 16:05
700 1.19.61 9 Anna Bergstedt Mørch 2005 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
701 1.25.19 15 Anna Bjaaland Andersen 2006 1.25.47 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
744 1.20.02 10 Liva Thue Nørbæk 2005 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
771 1.28.87 18 Rose Tværmose Høegh 2006 1.26.73 400 meter Piger 10-11 år 1 - 17:15
706 29.13 6 Caroline Jørgensen 2005 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:00
786 16.11 19 Victoria Jensen 2006 10.01 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:00
706 15.65 4 Caroline Jørgensen 2005 16.28 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
701 3.06.80 7 Anna Bjaaland Andersen 2006 3.14.40 800 meter Piger 10-11 år 2 - 13:20
696 1.00 14 Ada Nissen Thyrsted 2006 1.02 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
701 0.85 15 Anna Bjaaland Andersen 2006 0.90 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
706 1.19 6 Caroline Jørgensen 2005 1.10 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
737 1.13 8 Laura Bollerslev Andrease 2005 1.10 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
786 DNS Victoria Jensen 2006 0.80 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45