Tårnby Games • 2015 May 02 - May 03 • Tårnby Stadion • Tårnby

 

Hvidovre AM
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
170 13.38 4 Jonas Strunge 2004 60 meter hæk - indledende Drenge 10-11 år 1 - 12:10
737 14.04 5 Kristoffer Andersen 2004 60 meter hæk - indledende Drenge 10-11 år 1 - 12:10
166 9.62 3 Stine Engberg Mikkelsen 2004 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
179 16.82 7 Anne Gundelach Lorenzen 2002 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 12:45
165 12.08 5 David Juul Kofoed Led 2005 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:05
167 9.74 3 Malte Wolfgang Sassersen 2005 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:05
184 1.35 9 Asta Hornbæk 2001 1.47 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:20
166 4.02 5 Stine Engberg Mikkelsen 2004 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
165 4.86 26 David Juul Kofoed Led 2005 3.14 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:50
170 6.35 13 Jonas Strunge 2004 5.90 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:50
737 5.37 23 Kristoffer Andersen 2004 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:50
167 5.99 18 Malte Wolfgang Sassersen 2005 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:50
170 13.61 7 Jonas Strunge 2004 13.38 60 meter hæk - finale Drenge 10-11 år 1 - 14:20
165 37 David Juul Kofoed Led 2005 2.66 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:40
170 3.44 18 Jonas Strunge 2004 3.36 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:40
737 3.49 14 Kristoffer Andersen 2004 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:40
167 3.37 20 Malte Wolfgang Sassersen 2005 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:40
179 23.76 4 Anne Gundelach Lorenzen 2002 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:10
184 12.93 8 Asta Hornbæk 2001 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:10
172 DNS Zarah Buchwald 1995 12.39 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
168 30.76 5 Inge Faldager 1948 29.50 Diskoskast Kvinder senior 1 - 15:15
183 46.10 2 Maria Sløk Hansen 1983 Diskoskast Kvinder senior 1 - 15:15
167 9.83 8 Malte Wolfgang Sassersen 2005 9.74 60 meter - finale Drenge 10-11 år 1 - 15:25
179 3.92 28 Anne Gundelach Lorenzen 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
178 47.83 1 Andreas Jørgensen 1991 Diskoskast Mænd senior 1 - 16:30
169 M50 43.70 3 Michael Bruun Jepsen 1965 Diskoskast Mænd senior 1 - 16:30
167 1.17.16 8 Malte Wolfgang Sassersen 2005 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:05
184 DNS Asta Hornbæk 2001 800 meter Piger 14-15 år 1 - 17:50
173 DNS Tanja Ravnholt 1987 2.15.0 800 meter Kvinder senior 1 - 18:20
185 2.15.09 12 Alexander Noordegraaf 1992 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
171 4.71 8 David Rogge 2006 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
166 29.79 5 Stine Engberg Mikkelsen 2004 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:30
171 10.97 3 David Rogge 2006 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
171 2.80 14 David Rogge 2006 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
170 29.45 11 Jonas Strunge 2004 30.60 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:15
168 K65 38.85 9 Inge Faldager 1948 39.50 Hammerkast Kvinder senior 2 - 11:30
183 42.93 6 Maria Sløk Hansen 1983 Hammerkast Kvinder senior 2 - 11:30
170 16.86 4 Jonas Strunge 2004 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
623 DNS Akacia Helmundt 2002 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
179 7.57 19 Anne Gundelach Lorenzen 2002 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
171 26.78 5 David Rogge 2006 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:25
170 1.15 3 Jonas Strunge 2004 1.10 Højdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:45
171 1.22.02 5 David Rogge 2006 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:00
175 45.57 1 Matthias Hagen 1997 Hammerkast Drenge 18-19 år 2 - 13:30
169 DNS Michael Bruun Jepsen 1965 Hammerkast Mænd senior 2 - 13:30
166 1.16 4 Stine Engberg Mikkelsen 2004 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
623 DNS Akacia Helmundt 2002 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
179 24.52 2 Anne Gundelach Lorenzen 2002 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
180 DNS Sebastian Bærnthsen 1998 8.45.00 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
183 14.82 1 Maria Sløk Hansen 1983 Kuglestød Kvinder senior 2 - 14:20
175 DNS Matthias Hagen 1997 Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 16:20
169 DNS Michael Bruun Jepsen 1965 Kuglestød Mænd senior 2 - 16:20
181 DNS Anton Mikhail Finne 1996 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
177 40.51 18 Haris Khan 2000 43.00 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
174 35.06 3 Kasper Olsen 1991 34.84 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
176 36.06 8 Martin Kristensen 1992 35.87 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
182 36.46 9 Simon Mathiasen 1996 36.50 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
172 42.56 3 Zarah Buchwald 1995 41.64 300 meter Kvinder senior 2 - 17:00