Tårnby Games • 2015 May 02 - May 03 • Tårnby Stadion • Tårnby

 

Sparta
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
515 DNS Gertrud Rose Jensen 2001 14.03 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
509 13.26 2 Hannah Illum Petersen 2000 13.55 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
517 13.24 2 Ida Beiter Bomme 2001 13.96 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
518 13.47 3 Maria Kragh 2001 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
513 DNS Mathilde Brix-Priesner 2000 13.82 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
520 13.98 3 Milla de Place Bjørn 2000 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
519 13.94 3 Nanna Andersen 2000 13.85 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
511 13.03 1 Olivia Thorsgaard 2000 13.33 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
512 13.02 1 Olivia Tuokila 2000 13.02 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
514 13.70 3 Viktoria Dommer 2001 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 12:00
442 11.89 2 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 11.98 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
447 13.17 5 Kaisa Duedam Ventrup 2005 13.23 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
450 13.09 4 Vigga Fich 2004 13.35 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:00
543 1.51 3 Emilie R. Hansen 1999 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 12:00
559 1.48 5 Louise Wessel Leroy 1999 1.51 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 12:00
557 1.48 4 Mathilde Søndergaard Jeps 1999 1.55 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 12:00
600 1.72 2 Sandra Böll 1994 Højdespring Kvinder senior 1 - 12:00
466 22.85 4 Christian Lindgreen 2002 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 12:00
459 17.75 5 Linus Lindquist 2002 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 12:00
451 28.96 2 Mads Rubek Vitoft 2003 25.39 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 12:00
463 14.44 10 Oswald S Carstensen 2002 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 12:00
491 35.56 3 Alexander Haugeby 2000 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 12:00
494 44.09 2 Christian Cornelius 2000 41.27 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 12:00
492 DNS Mads Lund 2000 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 12:00
499 34.50 4 Mikkel Christophersen 2001 28.02 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 12:00
434 14.43 6 Peter Grevy Ejstrup 2004 14.40 60 meter hæk - indledende Drenge 10-11 år 1 - 12:10
438 11.67 2 Rasmus Hvorup Jensen 2004 11.49 60 meter hæk - indledende Drenge 10-11 år 1 - 12:10
432 14.59 5 Sebastian Thulstrup 2004 13.66 60 meter hæk - indledende Drenge 10-11 år 1 - 12:10
491 12.80 3 Alexander Haugeby 2000 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:25
494 12.63 2 Christian Cornelius 2000 12.91 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:25
495 11.81 2 Emil Frænde 2000 12.13 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:25
493 12.24 2 Gabriel Lausten 2000 12.42 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:25
497 13.60 5 Magnus Skjøtt Jensen 2001 13.50 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:25
499 13.06 4 Mikkel Christophersen 2001 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 12:25
474 10.77 2 Ellen Lawaetz 2002 10.87 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 12:25
471 13.51 4 Emilie Bank-Mikkelsen 2002 13.37 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 12:25
470 10.14 1 Karla Schärfe 2003 10.40 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 12:25
485 11.31 3 Liva Johanne Vilhelmsen 2002 11.84 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 12:25
441 10.32 4 Amélie Vejlgaard 2005 10.41 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
445 9.96 4 Asta Ellermann-Kingombe 2004 9.89 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
446 9.35 1 Emilie Børregaard Voigt 2005 9.25 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
449 9.46 2 Emilie Kirst 2004 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
443 9.51 3 Ingrid Gram Jensen 2005 9.52 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
447 10.00 4 Kaisa Duedam Ventrup 2005 9.90 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
448 11.13 5 Kajsa Salomonsen 2005 10.85 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
440 10.01 5 Signe Juhl Laursen 2005 10.07 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
444 9.63 2 Sofia Thøgersen 2005 9.72 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
450 9.62 3 Vigga Fich 2004 9.75 60 meter - indledende Piger 10-11 år 1 - 12:40
517 12.17 1 Ida Beiter Bomme 2001 12.84 80 meter hæk Piger 14-15 år 1 - 12:40
510 12.62 2 Laura Nørrung Poulsen 2000 12.93 80 meter hæk Piger 14-15 år 1 - 12:40
487 11.68 10 Annika Truelsen 2003 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 12:45
471 13.23 9 Emilie Bank-Mikkelsen 2002 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 12:45
478 20.49 5 Liv Nedergaard 2002 15.94 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 12:45
460 DNS Dhruv Mehtrotra 2003 80 meter hæk - indledende Drenge 12-13 år 1 - 12:55
455 13.72 1 Sofus Lassen 2003 80 meter hæk - indledende Drenge 12-13 år 1 - 12:55
454 17.18 4 Theodor Hvass 2002 18.71 80 meter hæk - indledende Drenge 12-13 år 1 - 12:55
542 27.30 4 Karla Sonne Søndergaard 1999 Spydkast Piger 16-17 år 1 - 13:00
541 33.09 3 Rikke Andersen 1998 35.00 Spydkast Piger 16-17 år 1 - 13:00
600 32.03 1 Sandra Böll 1994 Spydkast Kvinder senior 1 - 13:00
437 8.78 1 Vilhelm Krüger 2004 8.89 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 1 - 13:05
543 16.03 3 Emilie R. Hansen 1999 100 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 1 - 13:10
545 15.32 2 Katrine Koch Jacobsen 1999 100 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 1 - 13:10
559 18.30 5 Louise Wessel Leroy 1999 100 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 1 - 13:10
483 DNS Annika Eppers 2002 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
480 11.89 3 Annika Haldbo 2003 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
487 12.74 5 Annika Truelsen 2003 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
471 13.03 6 Emilie Bank-Mikkelsen 2002 13.42 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
476 12.60 5 Emilie Mossin Nørregaard 2003 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
482 11.65 4 Ida Lyngby 2002 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
472 11.98 4 Josefine Sørensen 2002 12.26 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
478 11.79 2 Liv Nedergaard 2002 11.77 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
485 11.95 3 Liva Johanne Vilhelmsen 2002 12.64 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
486 12.00 3 Nina-Tao Hahnemann 2002 12.09 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
481 11.87 2 Smilla Duedam Ventrup 2003 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
469 11.05 1 Victoria Lee Lendal 2002 11.10 80 meter - indledende Piger 12-13 år 1 - 13:20
599 15.63 2 Anne Sofie Nexø 1989 100 meter hæk Kvinder senior 1 - 13:20
605 DNS Anne Sofie Vermund 1993 14.82 100 meter hæk Kvinder senior 1 - 13:20
606 DNS Marie Vermund 1995 14.50 100 meter hæk Kvinder senior 1 - 13:20
598 14.58 1 Thea Haahr 1991 100 meter hæk Kvinder senior 1 - 13:20
496 17.35 3 Andreas Christoffersen 2001 18.07 100 meter hæk Drenge 14-15 år 1 - 13:20
495 14.60 1 Emil Frænde 2000 14.35 100 meter hæk Drenge 14-15 år 1 - 13:20
508 1.53 3 Alice Kirk Damsgaard 2001 1.47 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:20
510 1.53 2 Laura Nørrung Poulsen 2000 1.66 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 13:20
441 3.37 22 Amélie Vejlgaard 2005 3.28 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
445 3.68 13 Asta Ellermann-Kingombe 2004 3.62 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
442 3.93 8 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 4.10 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
446 3.85 10 Emilie Børregaard Voigt 2005 3.88 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
449 3.88 9 Emilie Kirst 2004 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
443 3.47 20 Ingrid Gram Jensen 2005 3.60 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
448 2.93 28 Kajsa Salomonsen 2005 2.97 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
440 3.53 16 Signe Juhl Laursen 2005 3.19 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
444 3.80 12 Sofia Thøgersen 2005 3.86 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
450 3.59 15 Vigga Fich 2004 3.53 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 13:30
531 16.12 4 Jacob Hvorup 1999 110 meter hæk Drenge 16-17 år 1 - 13:45
539 14.20 2 Simon Traoré 1998 14.81 110 meter hæk Drenge 16-17 år 1 - 13:45
540 16.28 5 Sofus Rasmus Clausen 1998 110 meter hæk Drenge 16-17 år 1 - 13:45
430 5.58 20 Oskar Thers-Sonne 2005 5.53 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:50
438 8.40 3 Rasmus Hvorup Jensen 2004 8.25 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:50
437 8.46 2 Vilhelm Krüger 2004 9.25 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:50
431 6.29 15 Vitus Rosenkrands 2005 6.48 Kuglestød Drenge 10-11 år 1 - 13:50
593 DNS Christian Laugesen 1986 14.37 110 meter hæk Mænd senior 1 - 13:55
461 11.35 1 Anders Bang 2002 11.45 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
456 10.86 1 Bertram Bing Costa 2002 11.17 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
460 DNS Dhruv Mehtrotra 2003 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
464 11.88 4 Elias Dahl Lunøe 2003 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
465 12.51 2 Jakob H B Andersen 2003 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
453 11.72 4 Oliver Veselinovski 2003 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
454 13.21 5 Theodor Hvass 2002 13.45 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
462 12.86 3 Vincent Birkemose 2003 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
457 11.34 2 William Wittendorff 2003 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 1 - 14:05
442 12.16 5 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 11.89 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
447 13.17 7 Kaisa Duedam Ventrup 2005 13.17 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
450 13.27 8 Vigga Fich 2004 13.09 60 meter hæk - finale Piger 10-11 år 1 - 14:15
550 23.09 8 Cecilia Kaderkova 1999 Diskoskast Piger 16-17 år 1 - 14:15
438 11.44 3 Rasmus Hvorup Jensen 2004 11.67 60 meter hæk - finale Drenge 10-11 år 1 - 14:20
532 40.28 4 Mads Holm 1999 Spydkast Drenge 16-17 år 1 - 14:20
546 13.47 3 Ane Kjærgaard 1998 13.99 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 14:30
556 DNS Emma Beiter Bomme 1998 12.59 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 14:30
545 12.94 2 Katrine Koch Jacobsen 1999 13.05 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 14:30
559 14.02 4 Louise Wessel Leroy 1999 13.59 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 14:30
557 13.63 4 Mathilde Søndergaard Jeps 1999 13.70 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 14:30
548 13.41 3 Simone Hjort 1999 13.50 100 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 14:30
474 10.98 6 Ellen Lawaetz 2002 10.77 60 meter hæk - finale Piger 12-13 år 1 - 14:30
470 10.16 2 Karla Schärfe 2003 10.14 60 meter hæk - finale Piger 12-13 år 1 - 14:30
531 11.83 4 Jacob Hvorup 1999 11.98 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 14:40
533 11.51 4 Jonathan Aquino 1999 11.99 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 14:40
532 11.92 5 Mads Holm 1999 12.16 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 14:40
530 11.50 2 Marc Hanselmann Nielsen 1999 11.87 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 14:40
538 11.38 1 Nicolai Lind Andesen 1998 11.58 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 14:40
539 11.45 3 Simon Traoré 1998 11.64 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 14:40
540 11.54 5 Sofus Rasmus Clausen 1998 12.14 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 14:40
434 3.36 21 Peter Grevy Ejstrup 2004 3.44 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:40
438 4.29 2 Rasmus Hvorup Jensen 2004 4.42 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:40
432 2.82 35 Sebastian Thulstrup 2004 3.13 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:40
437 4.62 1 Vilhelm Krüger 2004 4.76 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:40
455 13.17 1 Sofus Lassen 2003 13.72 80 meter hæk - finale Drenge 12-13 år 1 - 14:45
469 10.88 1 Victoria Lee Lendal 2002 11.05 80 meter - semifinale Piger 12-13 år 1 - 14:50
445 6.09 8 Asta Ellermann-Kingombe 2004 5.73 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 14:50
449 7.85 2 Emilie Kirst 2004 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 14:50
443 5.51 10 Ingrid Gram Jensen 2005 6.56 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 14:50
448 4.71 12 Kajsa Salomonsen 2005 5.15 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 14:50
439 10.15 1 Klara Thers-Sonne 2004 9.46 Kuglestød Piger 10-11 år 1 - 14:50
567 34.68 4 Amanda L. Rasmussen 1997 35.51 Diskoskast Piger 18-19 år 1 - 14:50
543 15.19 2 Emilie R. Hansen 1999 16.03 100 meter hæk - finale Piger 16-17 år 1 - 15:00
545 15.62 3 Katrine Koch Jacobsen 1999 15.32 100 meter hæk - finale Piger 16-17 år 1 - 15:00
564 11.96 4 Fuad Raga 1996 12.52 100 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 15:05
566 10.99 1 Peter Trajkovski 1996 11.11 100 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 15:05
529 1.65 3 Gustav Lundholm Nielsen 1998 Højdespring Drenge 16-17 år 1 - 15:10
591 2.03 1 Massin Ait Bouziad 1995 2.01 Højdespring Mænd senior 1 - 15:10
506 13.83 7 Anna Sofie Frænde 2001 21.11 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:10
524 25.61 2 Emma Eriksen 2000 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:10
599 13.52 4 Anne Sofie Nexø 1989 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
605 DNS Anne Sofie Vermund 1993 12.95 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
597 13.21 4 Emma Vitale 1993 13.59 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
603 11.86 1 Erica Jarder 1986 11.75 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
604 12.87 3 Laura Tølløse 1997 12.58 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
606 DNS Marie Vermund 1995 13.24 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
602 12.22 1 Martha Traoré 1995 12.00 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
600 12.57 2 Sandra Böll 1994 12.80 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
598 13.16 3 Thea Haahr 1991 100 meter - indledende Kvinder senior 1 - 15:15
594 52.04 1 Kathrine Bebe 1991 53.96 Diskoskast Kvinder senior 1 - 15:15
446 9.28 4 Emilie Børregaard Voigt 2005 9.35 60 meter - finale Piger 10-11 år 1 - 15:20
449 9.55 7 Emilie Kirst 2004 9.46 60 meter - finale Piger 10-11 år 1 - 15:20
437 8.82 2 Vilhelm Krüger 2004 8.78 60 meter - finale Drenge 10-11 år 1 - 15:25
590 10.88 2 Benjamin Gabrielsen 1995 10.95 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
583 11.04 2 Emil Strøm 1993 10.97 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
592 10.83 1 Kasper Stærk 1983 11.30 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
585 10.79 1 Martin Roe 1992 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
591 11.54 5 Massin Ait Bouziad 1995 11.88 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
587 10.96 1 Mike Kalisz 1989 10.74 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
582 11.12 3 Nicolai Hartling 1994 11.25 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
581 11.41 3 Philip Braun 1990 11.39 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
584 DNS Simon Hvelplund 1984 11.65 100 meter - indledende Mænd senior 1 - 15:25
469 10.98 2 Victoria Lee Lendal 2002 10.88 80 meter - finale Piger 12-13 år 1 - 15:35
461 11.10 3 Anders Bang 2002 11.35 80 meter - finale Drenge 12-13 år 1 - 15:40
456 10.96 2 Bertram Bing Costa 2002 10.86 80 meter - finale Drenge 12-13 år 1 - 15:40
457 11.37 5 William Wittendorff 2003 11.34 80 meter - finale Drenge 12-13 år 1 - 15:40
480 3.69 40 Annika Haldbo 2003 4.19 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
487 3.70 39 Annika Truelsen 2003 3.48 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
474 4.28 14 Ellen Lawaetz 2002 4.15 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
476 4.04 24 Emilie Mossin Nørregaard 2003 3.83 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
482 4.25 15 Ida Lyngby 2002 4.24 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
472 4.38 7 Josefine Sørensen 2002 4.24 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
470 4.32 11 Karla Schärfe 2003 4.53 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
475 4.00 26 Laura Karstenskov 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
478 4.14 20 Liv Nedergaard 2002 4.31 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
485 4.04 23 Liva Johanne Vilhelmsen 2002 3.61 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
486 3.88 29 Nina-Tao Hahnemann 2002 3.91 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
481 3.73 37 Smilla Duedam Ventrup 2003 3.88 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
469 4.96 1 Victoria Lee Lendal 2002 5.02 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:45
509 13.22 6 Hannah Illum Petersen 2000 13.26 100 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 15:50
517 13.38 8 Ida Beiter Bomme 2001 13.24 100 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 15:50
511 13.16 5 Olivia Thorsgaard 2000 13.03 100 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 15:50
512 12.90 3 Olivia Tuokila 2000 13.02 100 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 15:50
498 25.31 5 Bjørn Van Overeem 2000 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 15:50
492 DNS Mads Lund 2000 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 15:50
499 31.95 3 Mikkel Christophersen 2001 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 15:50
491 DNS Alexander Haugeby 2000 12.80 100 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:55
494 DNS Christian Cornelius 2000 12.63 100 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:55
495 11.92 3 Emil Frænde 2000 11.81 100 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:55
493 12.36 6 Gabriel Lausten 2000 12.24 100 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:55
545 DNS Katrine Koch Jacobsen 1999 12.94 100 meter - finale Piger 16-17 år 1 - 16:05
533 11.65 6 Jonathan Aquino 1999 11.51 100 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
530 11.54 4 Marc Hanselmann Nielsen 1999 11.50 100 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
538 11.47 2 Nicolai Lind Andesen 1998 11.38 100 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
539 11.56 5 Simon Traoré 1998 11.45 100 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
540 DNS Sofus Rasmus Clausen 1998 11.54 100 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
564 12.00 7 Fuad Raga 1996 11.96 100 meter - finale Drenge 18-19 år 1 - 16:15
566 11.12 1 Peter Trajkovski 1996 10.99 100 meter - finale Drenge 18-19 år 1 - 16:15
599 13.92 8 Anne Sofie Nexø 1989 13.52 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:30
597 13.34 7 Emma Vitale 1993 13.21 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:30
603 11.77 1 Erica Jarder 1986 11.86 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:30
604 12.78 5 Laura Tølløse 1997 12.87 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:30
602 12.12 2 Martha Traoré 1995 12.22 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:30
600 12.54 3 Sandra Böll 1994 12.57 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:30
598 13.31 6 Thea Haahr 1991 13.16 100 meter - finale Kvinder senior 1 - 16:30
534 37.95 3 August Hallberg 1998 33.46 Diskoskast Drenge 16-17 år 1 - 16:30
529 34.06 4 Gustav Lundholm Nielsen 1998 Diskoskast Drenge 16-17 år 1 - 16:30
528 39.28 2 Nikolaj Graves 1998 Diskoskast Drenge 16-17 år 1 - 16:30
562 34.53 3 Albert Kuhlmann 1997 Diskoskast Drenge 18-19 år 1 - 16:30
563 30.53 4 Mikkel Lysholdt Petersen 1997 Diskoskast Drenge 18-19 år 1 - 16:30
560 42.46 2 Stefan Mortensen 1993 43.89 Diskoskast Drenge 18-19 år 1 - 16:30
572 DNS Andreas Ellegaard 1993 56.24 Diskoskast Mænd senior 1 - 16:30
585 43.09 2 Martin Roe 1992 Diskoskast Mænd senior 1 - 16:30
590 10.95 5 Benjamin Gabrielsen 1995 10.88 100 meter - finale Mænd senior 1 - 16:35
583 11.06 7 Emil Strøm 1993 11.04 100 meter - finale Mænd senior 1 - 16:35
592 10.95 4 Kasper Stærk 1983 10.83 100 meter - finale Mænd senior 1 - 16:35
585 10.83 2 Martin Roe 1992 10.79 100 meter - finale Mænd senior 1 - 16:35
587 10.94 3 Mike Kalisz 1989 10.96 100 meter - finale Mænd senior 1 - 16:35
456 4.95 4 Bertram Bing Costa 2002 4.67 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
466 4.45 7 Christian Lindgreen 2002 3.72 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
460 DNS Dhruv Mehtrotra 2003 4.35 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
464 3.73 16 Elias Dahl Lunøe 2003 4.10 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
465 4.02 12 Jakob H B Andersen 2003 4.09 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
453 4.28 9 Oliver Veselinovski 2003 4.14 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
463 4.39 8 Oswald S Carstensen 2002 4.53 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
455 5.03 1 Sofus Lassen 2003 4.91 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
454 3.20 22 Theodor Hvass 2002 3.63 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
462 3.51 19 Vincent Birkemose 2003 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 16:40
442 1.12.73 2 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 70.36 400 meter Piger 10-11 år 1 - 16:55
446 1.13.37 4 Emilie Børregaard Voigt 2005 75.61 400 meter Piger 10-11 år 1 - 16:55
447 1.20.83 6 Kaisa Duedam Ventrup 2005 400 meter Piger 10-11 år 1 - 16:55
440 1.31.26 8 Signe Juhl Laursen 2005 89.68 400 meter Piger 10-11 år 1 - 16:55
444 1.13.46 5 Sofia Thøgersen 2005 75.30 400 meter Piger 10-11 år 1 - 16:55
436 1.07.87 2 Lucas Ravn 2004 69.75 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:05
432 1.27.71 14 Sebastian Thulstrup 2004 85.61 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:05
431 1.09.77 3 Vitus Rosenkrands 2005 78.69 400 meter Drenge 10-11 år 1 - 17:05
484 2.00.68 10 Mie Hylling Axelsson 2002 1.59.12 600 meter Piger 12-13 år 1 - 17:25
468 1.47.30 3 Nikoline Høegh Ørum-Niels 2002 1.49.95 600 meter Piger 12-13 år 1 - 17:25
562 5 Albert Kuhlmann 1997 Spydkast Drenge 18-19 år 1 - 17:25
561 54.21 2 Mads Christiansen 1997 55.28 Spydkast Drenge 18-19 år 1 - 17:25
563 5 Mikkel Lysholdt Petersen 1997 Spydkast Drenge 18-19 år 1 - 17:25
461 1.41.85 4 Anders Bang 2002 1.46.90 600 meter Drenge 12-13 år 1 - 17:35
466 1.47.42 5 Christian Lindgreen 2002 1.53.88 600 meter Drenge 12-13 år 1 - 17:35
459 1.39.29 1 Linus Lindquist 2002 1.43.20 600 meter Drenge 12-13 år 1 - 17:35
452 1.40.20 2 Noah Grunnet Nouri 2002 1.45.45 600 meter Drenge 12-13 år 1 - 17:35
453 1.57.08 7 Oliver Veselinovski 2003 600 meter Drenge 12-13 år 1 - 17:35
523 2.23.04 1 Anna Mark Helwigh 2000 2.19.57 800 meter Piger 14-15 år 1 - 17:50
522 2.35.02 2 Frida Schledermann 2001 2.36.53 800 meter Piger 14-15 år 1 - 17:50
505 2.39.07 6 Lærke Natascha Lund 2001 800 meter Piger 14-15 år 1 - 17:50
501 2.34.60 8 Sofus Fich 2001 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 18:00
552 2.23.24 4 Clara Kall 1999 2.26.29 800 meter Piger 16-17 år 1 - 18:15
554 2.29.95 7 Johanna Munch Skyvl 1999 2.25.88 800 meter Piger 16-17 år 1 - 18:15
555 2.20.20 2 Maria H.B. Andersen 1998 2.12.68 800 meter Piger 16-17 år 1 - 18:15
553 2.35.73 10 Maya Desmond 1999 2.45.85 800 meter Piger 16-17 år 1 - 18:15
589 2.12.96 3 Raiey Samson Babosho 1996 2.08.71 800 meter Drenge 18-19 år 1 - 18:30
571 DNS Frederik Furstenberg 1993 1.54.39 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
575 2.17.94 15 Henrik Bierbum Bacher 1986 2.14.0 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
574 2.04.99 5 Jonah Williams 1994 2.05.0 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
579 2.15.60 13 Leon Kofoed Andersen 1991 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
578 2.14.35 11 Luca Dellantonio 1990 2.10.0 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
588 2.08.88 8 Mohammed Hersi 1994 2.09.31 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
752 2.39.56 17 Per Ytte 1955 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
580 2.07.03 7 Romain Baudet 1992 800 meter Mænd senior 1 - 18:30
488 2.80 1 Frederik Engborg Thede 2000 3.10 Stangspring Drenge 14-15 år 2 - 10:00
490 2.20 4 Jonathan Thulstrup 2001 1.94 Stangspring Drenge 14-15 år 2 - 10:00
489 2.70 2 Nikolai Lysholdt Petersen 2001 Stangspring Drenge 14-15 år 2 - 10:00
423 3.15 6 Amalie Sofie Nielsen 2007 2.99 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
421 3.76 1 Ella Julie Fischer 2007 3.39 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
426 2.70 15 Filippa Grunnet Nouri 2006 2.69 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
429 2.85 10 Freja Abraham 2006 2.88 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
427 2.77 13 Helene Salomonsen 2007 2.90 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
422 3.09 7 Lotte Grevy Ejstrup 2007 3.04 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
425 3.30 5 Maja Børregaard Voigt 2007 3.27 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
428 DNS Sophie Hengstenberg 2006 2.92 Længdespring Piger 8-9 år 2 - 10:00
412 5.02 7 Anton Thers-Sonne 2007 5.28 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
420 6.21 3 Asger Abraham 2006 5.18 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 10:00
517 30.68 6 Ida Beiter Bomme 2001 30.86 Hammerkast Piger 14-15 år 2 - 10:00
478 29.68 8 Liv Nedergaard 2002 27.10 Hammerkast Piger 14-15 år 2 - 10:00
406 8.13 2 Clara Vejlgaard 2008 8.04 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
408 9.92 20 Elvira Ramsgaard 2009 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
402 8.47 5 Emily Osula 2008 8.53 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
405 10.13 23 Helena Bang-Löwgren 2009 9.92 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
403 8.45 4 Luna Berg Torsbakke 2008 8.60 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
407 9.59 16 Salma Mittag 2008 9.63 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
409 7.80 1 Selma Madicken Vöge-Widdi 2008 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
411 8.96 12 Theresa Dommer 2009 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
410 9.46 15 Tiger Lily Lindelöf 2008 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
404 10.17 24 Wilma Anna Haynes 2009 10.27 40 meter Piger 6-7 år 2 - 10:15
401 8.38 4 Carl-Frederik Kirst 2008 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:30
400 7.68 2 Johan Dahl Kokkegård 2008 7.80 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:30
398 7.99 3 Magnus Høegh Ørum-Nielsen 2008 8.10 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:30
399 8.92 9 Sofus Houman-Prassé 2009 9.10 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:30
397 8.67 6 William Thøgersen 2008 8.75 40 meter Drenge 6-7 år 2 - 10:30
441 23.70 9 Amélie Vejlgaard 2005 23.20 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:30
446 29.21 6 Emilie Børregaard Voigt 2005 20.77 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:30
439 36.53 2 Klara Thers-Sonne 2004 37.14 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:30
444 27.90 7 Sofia Thøgersen 2005 24.12 Boldkast Piger 10-11 år 2 - 10:30
406 2.62 2 Clara Vejlgaard 2008 2.49 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
408 1.95 17 Elvira Ramsgaard 2009 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
402 2.12 9 Emily Osula 2008 2.08 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
405 2.00 14 Helena Bang-Löwgren 2009 2.22 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
403 2.32 7 Luna Berg Torsbakke 2008 2.76 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
407 1.83 21 Salma Mittag 2008 2.21 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
409 2.66 1 Selma Madicken Vöge-Widdi 2008 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
411 2.07 12 Theresa Dommer 2009 1.88 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
410 1.97 16 Tiger Lily Lindelöf 2008 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
404 1.97 15 Wilma Anna Haynes 2009 2.02 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 10:35
491 12.35 1 Alexander Haugeby 2000 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 10:45
498 10.91 6 Bjørn Van Overeem 2000 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 10:45
492 DNS Mads Lund 2000 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 10:45
549 37.56 4 Anne Krarup Knudsen 1998 38.86 Hammerkast Piger 16-17 år 2 - 10:45
550 44.66 2 Cecilia Kaderkova 1999 36.38 Hammerkast Piger 16-17 år 2 - 10:45
567 39.06 3 Amanda L. Rasmussen 1997 40.03 Hammerkast Piger 18-19 år 2 - 10:45
416 11.16 4 Anders Silleborg 2007 10.41 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
420 11.55 5 Asger Abraham 2006 11.23 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
413 9.94 1 Joel Frederik von de Ahé 2006 9.59 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
414 10.27 1 Oswald Lindquist 2006 10.29 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
417 10.66 3 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 10.34 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
415 DNS Tobias Zeberg 2007 10.43 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
418 11.79 5 William Hvass 2006 11.99 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 2 - 10:50
527 4.10 2 Aske Petersen 1998 4.10 Stangspring Drenge 16-17 år 2 - 11:00
528 4 Nikolaj Graves 1998 Stangspring Drenge 16-17 år 2 - 11:00
401 12.66 8 Carl-Frederik Kirst 2008 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
400 20.63 2 Johan Dahl Kokkegård 2008 19.46 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
398 10.58 13 Magnus Høegh Ørum-Nielsen 2008 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
399 12.11 10 Sofus Houman-Prassé 2009 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
397 20.18 3 William Thøgersen 2008 13.11 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:00
421 10.40 1 Ella Julie Fischer 2007 10.21 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
426 11.27 4 Filippa Grunnet Nouri 2006 11.16 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
429 10.98 3 Freja Abraham 2006 11.23 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
427 11.05 3 Helene Salomonsen 2007 10.77 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
422 10.93 3 Lotte Grevy Ejstrup 2007 11.04 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
425 10.06 1 Maja Børregaard Voigt 2007 10.08 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
428 DNS Sophie Hengstenberg 2006 11.67 60 meter - indledende Piger 8-9 år 2 - 11:10
467 1.25 11 Alberthe Wiedemann Simons 2002 1.35 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:15
474 1.20 12 Ellen Lawaetz 2002 1.35 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:15
477 1.42 3 Flora Chalmer 2003 1.40 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:15
470 1.51 2 Karla Schärfe 2003 1.50 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:15
484 1.20 15 Mie Hylling Axelsson 2002 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:15
468 1.25 10 Nikoline Høegh Ørum-Niels 2002 1.30 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:15
481 1.20 14 Smilla Duedam Ventrup 2003 1.13 Højdespring Piger 12-13 år 2 - 11:15
416 3.04 9 Anders Silleborg 2007 3.16 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
419 2.68 16 Andreas Hartmann Stæger 2006 2.86 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
412 2.47 21 Anton Thers-Sonne 2007 2.64 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
413 3.99 1 Joel Frederik von de Ahé 2006 4.02 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
414 2.86 11 Oswald Lindquist 2006 3.06 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
417 3.14 7 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 2.91 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
418 2.58 18 William Hvass 2006 2.35 Længdespring Drenge 8-9 år 2 - 11:15
435 34.38 6 Hakeem Ali 2005 33.40 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:15
433 32.20 7 Kasper Schimmell Smith 2005 32.12 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:15
430 32.08 8 Oskar Thers-Sonne 2005 32.48 Boldkast Drenge 10-11 år 2 - 11:15
595 60.29 1 Celina Julin 1994 62.20 Hammerkast Kvinder senior 2 - 11:30
596 51.26 2 Louise Odgaard 1993 55.07 Hammerkast Kvinder senior 2 - 11:30
445 16.39 5 Asta Ellermann-Kingombe 2004 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
446 15.26 2 Emilie Børregaard Voigt 2005 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
447 16.74 6 Kaisa Duedam Ventrup 2005 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
440 17.19 6 Signe Juhl Laursen 2005 100 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 11:35
423 5.53 2 Amalie Sofie Nielsen 2007 4.59 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:40
421 5.40 3 Ella Julie Fischer 2007 5.32 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:40
424 5.54 1 Pil Nedergaard 2006 5.23 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 11:40
406 13.50 2 Clara Vejlgaard 2008 10.32 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
408 7.21 14 Elvira Ramsgaard 2009 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
402 10.73 4 Emily Osula 2008 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
405 5.54 20 Helena Bang-Löwgren 2009 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
403 9.26 9 Luna Berg Torsbakke 2008 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
407 7.05 15 Salma Mittag 2008 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
409 9.88 7 Selma Madicken Vöge-Widdi 2008 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
411 8.35 10 Theresa Dommer 2009 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
410 10.17 5 Tiger Lily Lindelöf 2008 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
404 3.37 28 Wilma Anna Haynes 2009 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 11:45
435 15.12 1 Hakeem Ali 2005 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
434 DNS Peter Grevy Ejstrup 2004 17.82 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
438 14.90 2 Rasmus Hvorup Jensen 2004 15.13 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
431 15.39 3 Vitus Rosenkrands 2005 100 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:50
401 2.25 6 Carl-Frederik Kirst 2008 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
400 2.83 2 Johan Dahl Kokkegård 2008 2.82 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
398 2.33 3 Magnus Høegh Ørum-Nielsen 2008 2.54 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
399 1.98 13 Sofus Houman-Prassé 2009 2.20 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
397 2.24 8 William Thøgersen 2008 2.40 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 12:00
421 10.22 3 Ella Julie Fischer 2007 10.40 60 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:10
429 11.18 8 Freja Abraham 2006 10.98 60 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:10
422 10.87 7 Lotte Grevy Ejstrup 2007 10.93 60 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:10
425 9.85 1 Maja Børregaard Voigt 2007 10.06 60 meter - finale Piger 8-9 år 2 - 12:10
516 4.17 11 Améli Kampp 2001 4.35 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:10
506 DNS Anna Sofie Frænde 2001 3.92 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:10
509 5.32 1 Hannah Illum Petersen 2000 5.43 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:10
518 4.88 3 Maria Kragh 2001 4.34 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:10
520 4.07 13 Milla de Place Bjørn 2000 3.74 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:10
519 DNS Nanna Andersen 2000 4.39 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:10
525 4.65 4 Sara Vardar 2000 4.66 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:10
413 9.60 2 Joel Frederik von de Ahé 2006 9.94 60 meter - finale Drenge 8-9 år 2 - 12:15
414 9.94 3 Oswald Lindquist 2006 10.27 60 meter - finale Drenge 8-9 år 2 - 12:15
471 7.21 21 Emilie Bank-Mikkelsen 2002 7.34 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
477 6.67 23 Flora Chalmer 2003 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
472 7.83 13 Josefine Sørensen 2002 7.05 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
475 9.04 5 Laura Karstenskov 2002 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
478 8.91 6 Liv Nedergaard 2002 9.36 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
485 7.73 16 Liva Johanne Vilhelmsen 2002 7.45 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
479 8.10 9 Rebecca Dahl Kokkegård 2003 8.77 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
469 8.09 10 Victoria Lee Lendal 2002 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
498 35.84 3 Bjørn Van Overeem 2000 Hammerkast Drenge 14-15 år 2 - 12:15
446 15.14 4 Emilie Børregaard Voigt 2005 15.26 100 meter - finale Piger 10-11 år 2 - 12:25
419 18.68 9 Andreas Hartmann Stæger 2006 16.30 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:25
412 24.93 6 Anton Thers-Sonne 2007 31.52 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:25
417 18.96 8 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 17.60 Boldkast Drenge 8-9 år 2 - 12:25
435 15.06 5 Hakeem Ali 2005 15.12 100 meter - finale Drenge 10-11 år 2 - 12:30
438 14.92 4 Rasmus Hvorup Jensen 2004 14.90 100 meter - finale Drenge 10-11 år 2 - 12:30
431 15.10 6 Vitus Rosenkrands 2005 15.39 100 meter - finale Drenge 10-11 år 2 - 12:30
508 2.00 5 Alice Kirk Damsgaard 2001 Stangspring Piger 14-15 år 2 - 12:30
506 2.10 4 Anna Sofie Frænde 2001 2.14 Stangspring Piger 14-15 år 2 - 12:30
507 2.40 3 Nicola Malling 2001 Stangspring Piger 14-15 år 2 - 12:30
426 1.35.34 14 Filippa Grunnet Nouri 2006 98.31 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:45
429 1.25.23 1 Freja Abraham 2006 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:45
427 1.25.37 2 Helene Salomonsen 2007 1.02.35 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:45
425 1.29.79 12 Maja Børregaard Voigt 2007 89.82 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:45
424 1.28.95 10 Pil Nedergaard 2006 95.88 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:45
428 DNS Sophie Hengstenberg 2006 99.75 400 meter Piger 8-9 år 2 - 12:45
433 1.05 7 Kasper Schimmell Smith 2005 1.05 Højdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:45
438 1.29 2 Rasmus Hvorup Jensen 2004 1.33 Højdespring Drenge 10-11 år 2 - 12:45
534 49.78 3 August Hallberg 1998 45.14 Hammerkast Drenge 16-17 år 2 - 12:45
461 26.15 6 Anders Bang 2002 20.06 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 12:45
460 20.38 14 Dhruv Mehtrotra 2003 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 12:45
465 17.62 15 Jakob H B Andersen 2003 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 12:45
451 22.74 11 Mads Rubek Vitoft 2003 26.39 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 12:45
458 15.96 17 Malte Bank-Mikkelsen 2003 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 12:45
463 17.36 16 Oswald S Carstensen 2002 26.83 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 12:45
455 22.74 10 Sofus Lassen 2003 19.12 Spydkast Drenge 12-13 år 2 - 12:45
416 1.31.11 9 Anders Silleborg 2007 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:00
419 1.32.66 11 Andreas Hartmann Stæger 2006 94.65 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:00
420 1.26.13 7 Asger Abraham 2006 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:00
413 1.12.85 1 Joel Frederik von de Ahé 2006 73.34 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:00
414 1.20.73 4 Oswald Lindquist 2006 83.73 400 meter Drenge 8-9 år 2 - 13:00
442 2.42.46 2 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 2.46.83 800 meter Piger 10-11 år 2 - 13:15
447 2.55.93 6 Kaisa Duedam Ventrup 2005 3.13.00 800 meter Piger 10-11 år 2 - 13:15
444 2.42.69 3 Sofia Thøgersen 2005 2.46.92 800 meter Piger 10-11 år 2 - 13:15
435 2.54.70 7 Hakeem Ali 2005 3.25.72 800 meter Drenge 10-11 år 2 - 13:25
436 2.31.21 1 Lucas Ravn 2004 2.32.41 800 meter Drenge 10-11 år 2 - 13:25
431 2.40.14 3 Vitus Rosenkrands 2005 2.46.02 800 meter Drenge 10-11 år 2 - 13:25
543 4.68 6 Emilie R. Hansen 1999 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 13:30
558 4.50 8 Johanne Wiedemann Simonse 1999 4.81 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 13:30
542 4.81 5 Karla Sonne Søndergaard 1999 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 13:30
559 4.54 7 Louise Wessel Leroy 1999 4.86 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 13:30
548 4.98 3 Simone Hjort 1999 5.25 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 13:30
604 5.39 1 Laura Tølløse 1997 5.84 Længdespring Piger 18-19 år 2 - 13:30
466 8.86 7 Christian Lindgreen 2002 7.51 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 13:30
464 6.02 11 Elias Dahl Lunøe 2003 7.07 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 13:30
451 9.73 6 Mads Rubek Vitoft 2003 9.00 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 13:30
463 10.61 5 Oswald S Carstensen 2002 9.63 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 13:30
573 56.98 1 Jonathan Groves 1993 57.06 Hammerkast Mænd senior 2 - 13:30
423 23.10 2 Amalie Sofie Nielsen 2007 19.31 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 13:30
422 13.73 9 Lotte Grevy Ejstrup 2007 16.73 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 13:30
424 16.63 6 Pil Nedergaard 2006 13.71 Boldkast Piger 8-9 år 2 - 13:30
552 10.12.40 1 Clara Kall 1999 10.11.53 3000 meter Piger 16-17 år 2 - 13:35
553 11.49.06 4 Maya Desmond 1999 3000 meter Piger 16-17 år 2 - 13:35
568 9.44.74 2 Josephine Thestrup 1996 9.39.33 3000 meter Piger 18-19 år 2 - 13:35
442 1.25 1 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 1.10 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
447 1.22 3 Kaisa Duedam Ventrup 2005 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
480 11.33 15 Annika Haldbo 2003 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
471 14.76 13 Emilie Bank-Mikkelsen 2002 12.77 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
472 13.24 14 Josefine Sørensen 2002 14.65 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
475 17.45 10 Laura Karstenskov 2002 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
485 15.32 12 Liva Johanne Vilhelmsen 2002 14.40 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
479 11.20 16 Rebecca Dahl Kokkegård 2003 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
469 22.23 5 Victoria Lee Lendal 2002 24.14 Spydkast Piger 12-13 år 2 - 13:45
536 9.39.87 3 Louis Herrmann 1999 10.01.27 3000 meter Drenge 16-17 år 2 - 13:55
537 9.34.26 1 Malthe Nielsen 1999 9.24.44 3000 meter Drenge 16-17 år 2 - 13:55
535 DNS Thor Bendix-Madsen 1999 9.26.75 3000 meter Drenge 16-17 år 2 - 13:55
577 8.54.41 3 Alessandro Frison 1991 9.12.0 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
575 10.24.81 17 Henrik Bierbum Bacher 1986 10.23.0 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
576 10.40.71 19 Jakob Nielsen 1989 10.19.0 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
574 9.13.57 9 Jonah Williams 1994 9.15.0 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
569 8.47.17 1 Khavaquiah Rasmusen 1992 8.47.38 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
579 10.14.04 15 Leon Kofoed Andersen 1991 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
580 9.19.78 12 Romain Baudet 1992 9.15.0 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
570 9.17.14 10 Thomas Andersen 1995 8.53.42 3000 meter Mænd senior 2 - 13:55
491 DNS Alexander Haugeby 2000 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:20
496 4.55 5 Andreas Christoffersen 2001 4.46 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:20
494 3.97 8 Christian Cornelius 2000 5.48 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:20
495 6.13 1 Emil Frænde 2000 6.08 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:20
490 4.01 7 Jonathan Thulstrup 2001 3.64 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:20
504 5.17 3 Lucas Bunch 2000 5.00 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:20
497 4.44 6 Magnus Skjøtt Jensen 2001 4.99 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:20
489 4.78 4 Nikolai Lysholdt Petersen 2001 4.75 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 14:20
551 10.77 4 Ayoe B. Røbel 1998 Kuglestød Piger 16-17 år 2 - 14:20
543 12.35 1 Emilie R. Hansen 1999 Kuglestød Piger 16-17 år 2 - 14:20
558 8.04 6 Johanne Wiedemann Simonse 1999 9.06 Kuglestød Piger 16-17 år 2 - 14:20
542 10.53 5 Karla Sonne Søndergaard 1999 Kuglestød Piger 16-17 år 2 - 14:20
544 DNS Karoline Mangor 1998 Kuglestød Piger 16-17 år 2 - 14:20
545 11.69 2 Katrine Koch Jacobsen 1999 Kuglestød Piger 16-17 år 2 - 14:20
600 11.72 2 Sandra Böll 1994 Kuglestød Kvinder senior 2 - 14:20
461 28.59 4 Anders Bang 2002 28.40 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:30
456 28.89 5 Bertram Bing Costa 2002 28.87 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:30
465 31.44 14 Jakob H B Andersen 2003 31.21 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:30
458 31.51 15 Malte Bank-Mikkelsen 2003 31.86 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:30
453 30.43 11 Oliver Veselinovski 2003 30.84 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:30
455 28.04 3 Sofus Lassen 2003 28.30 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:30
457 29.12 6 William Wittendorff 2003 29.42 200 meter Drenge 12-13 år 2 - 14:30
467 30.83 16 Alberthe Wiedemann Simons 2002 30.82 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
483 DNS Annika Eppers 2002 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
480 30.29 11 Annika Haldbo 2003 31.17 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
471 35.41 39 Emilie Bank-Mikkelsen 2002 34.54 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
472 31.64 21 Josefine Sørensen 2002 31.33 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
470 30.75 15 Karla Schärfe 2003 30.35 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
478 30.18 10 Liv Nedergaard 2002 30.12 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
473 28.41 2 Marie Falkebo 2003 28.69 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
484 31.92 22 Mie Hylling Axelsson 2002 30.79 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
479 33.51 34 Rebecca Dahl Kokkegård 2003 35.34 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
481 31.41 19 Smilla Duedam Ventrup 2003 32.22 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
469 29.41 6 Victoria Lee Lendal 2002 28.96 200 meter Piger 12-13 år 2 - 14:45
460 1.25 5 Dhruv Mehtrotra 2003 1.35 Højdespring Drenge 12-13 år 2 - 14:45
458 1.25 5 Malte Bank-Mikkelsen 2003 1.30 Højdespring Drenge 12-13 år 2 - 14:45
463 1.38 3 Oswald S Carstensen 2002 1.30 Højdespring Drenge 12-13 år 2 - 14:45
516 29.76 17 Améli Kampp 2001 29.22 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
526 29.03 14 Cecilie Næsby 2000 30.09 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
509 27.55 4 Hannah Illum Petersen 2000 27.58 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
517 27.84 7 Ida Beiter Bomme 2001 27.09 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
518 29.04 15 Maria Kragh 2001 29.73 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
513 DNS Mathilde Brix-Priesner 2000 29.68 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
520 30.54 24 Milla de Place Bjørn 2000 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
511 27.22 3 Olivia Thorsgaard 2000 27.02 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
512 27.21 2 Olivia Tuokila 2000 26.41 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
514 28.42 10 Viktoria Dommer 2001 27.52 200 meter Piger 14-15 år 2 - 15:20
529 DNS Gustav Lundholm Nielsen 1998 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 15:20
533 5.38 4 Jonathan Aquino 1999 5.01 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 15:20
532 5.72 3 Mads Holm 1999 6.00 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 15:20
538 4.83 5 Nicolai Lind Andesen 1998 6.11 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 15:20
539 6.51 1 Simon Traoré 1998 6.60 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 15:20
586 7.05 2 Jannick Hansen 1992 7.12 Længdespring Mænd senior 2 - 15:20
585 7.28 1 Martin Roe 1992 Længdespring Mænd senior 2 - 15:20
591 4 Massin Ait Bouziad 1995 7.02 Længdespring Mænd senior 2 - 15:20
496 28.51 10 Andreas Christoffersen 2001 31.63 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 15:45
494 DNS Christian Cornelius 2000 25.83 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 15:45
495 24.37 2 Emil Frænde 2000 24.34 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 15:45
493 25.69 5 Gabriel Lausten 2000 25.35 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 15:45
504 26.43 7 Lucas Bunch 2000 27.13 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 15:45
497 DNS Magnus Skjøtt Jensen 2001 27.53 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 15:45
534 12.89 2 August Hallberg 1998 11.71 Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 15:45
529 11.29 5 Gustav Lundholm Nielsen 1998 Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 15:45
528 12.81 3 Nikolaj Graves 1998 Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 15:45
556 DNS Emma Beiter Bomme 1998 25.38 200 meter Piger 16-17 år 2 - 15:55
558 28.98 5 Johanne Wiedemann Simonse 1999 28.36 200 meter Piger 16-17 år 2 - 15:55
547 DNS Leonora Hede 1998 27.95 200 meter Piger 16-17 år 2 - 15:55
559 28.94 4 Louise Wessel Leroy 1999 28.25 200 meter Piger 16-17 år 2 - 15:55
548 28.10 3 Simone Hjort 1999 27.90 200 meter Piger 16-17 år 2 - 15:55
531 24.77 6 Jacob Hvorup 1999 24.50 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 16:05
533 24.34 4 Jonathan Aquino 1999 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 16:05
540 23.85 3 Sofus Rasmus Clausen 1998 24.1 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 16:05
566 22.76 1 Peter Trajkovski 1996 22.10 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 16:20
565 23.18 2 Phillip Reynolds 1996 22.67 200 meter Drenge 18-19 år 2 - 16:20
562 12.77 2 Albert Kuhlmann 1997 Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 16:20
563 11.41 4 Mikkel Lysholdt Petersen 1997 Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 16:20
560 DNS Stefan Mortensen 1993 14.48 Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 16:20
585 15.56 1 Martin Roe 1992 Kuglestød Mænd senior 2 - 16:20
593 35.38 6 Christian Laugesen 1986 35.29 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
583 35.00 2 Emil Strøm 1993 34.81 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
564 38.45 17 Fuad Raga 1996 39.72 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
592 35.27 5 Kasper Stærk 1983 36.29 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
578 38.34 16 Luca Dellantonio 1990 38.00 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
582 34.41 1 Nicolai Hartling 1994 35.32 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
538 DNS Nicolai Lind Andesen 1998 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
581 35.59 7 Philip Braun 1990 35.34 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
589 40.88 19 Raiey Samson Babosho 1996 41.50 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
584 37.16 11 Simon Hvelplund 1984 36.57 300 meter Mænd senior 2 - 16:35
601 39.45 1 Anne Sofie Kirkegaard 1998 39.60 300 meter Kvinder senior 2 - 17:00
597 43.78 5 Emma Vitale 1993 300 meter Kvinder senior 2 - 17:00
555 44.34 6 Maria H.B. Andersen 1998 42.28 300 meter Kvinder senior 2 - 17:00
600 41.05 2 Sandra Böll 1994 40.44 300 meter Kvinder senior 2 - 17:00
473 4.58.69 1 Marie Falkebo 2003 5.08.17 1500 meter Piger 12-13 år 2 - 17:15
468 4.59.22 2 Nikoline Høegh Ørum-Niels 2002 5.07.90 1500 meter Piger 12-13 år 2 - 17:15
466 4.58.74 4 Christian Lindgreen 2002 5.19.22 1500 meter Drenge 12-13 år 2 - 17:25
459 4.44.44 1 Linus Lindquist 2002 4.46.96 1500 meter Drenge 12-13 år 2 - 17:25
452 4.53.32 3 Noah Grunnet Nouri 2002 5.05.63 1500 meter Drenge 12-13 år 2 - 17:25
453 DNS Oliver Veselinovski 2003 1500 meter Drenge 12-13 år 2 - 17:25
523 4.46.18 1 Anna Mark Helwigh 2000 4.45.43 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 17:35
522 5.06.41 4 Frida Schledermann 2001 5.12.34 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 17:35
521 4.56.29 2 Matilde Willer 2000 4.56.98 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 17:35
502 4.52.01 3 Conrad Lind 2001 4.36.41 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 17:45
503 4.39.55 2 Sebastian Nielsen 2000 4.44.07 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 17:45
500 4.31.34 1 William Devantier 2000 4.20.34 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 17:45