ØST ungdom • 2016 Jun 18 - Jun 19 • Ballerup Atletik Stadion • Ballerup

 

IK Hellas
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
316 1.05 3 Maja Rasmussen 2006 Højdespring Piger 10 år 1 - 09:00
306 24.47 2 Amalie Taageby 1998 Spydkast Piger 18-19 år 1 - 09:00
309 9.97 4 Caroline Willingshøj Carl 2006 60 meter - indledende Piger 10 år 1 - 09:15
316 10.34 3 Maja Rasmussen 2006 10.17 60 meter - indledende Piger 10 år 1 - 09:15
316 5.93 7 Maja Rasmussen 2006 5.98 Kuglestød Piger 10 år 1 - 09:45
308 12.14 5 Anton Mjöbäck 2000 12.19 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 10:30
310 13.93 7 Christian Østergaard Pede 1999 14.50 100 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 10:30
317 3.58 23 Marie Rasmussen 2003 Længdespring Piger 13 år 1 - 10:30
319 10.30 1 Simone Björk Lautrup 1998 Trespring Piger 18-19 år 1 - 10:45
318 16.63 2 Mathias Dalsgaard 2002 100 meter hæk Drenge 14-15 år 1 - 11:30
312 1.41 1 Emil Hagbard Johansen 2005 1.40 Højdespring Drenge 11 år 1 - 12:45
321 4.22 6 Viktor Willingshøj Carlse 2004 Længdespring Drenge 12 år 1 - 12:45
309 10.00 5 Caroline Willingshøj Carl 2006 9.97 60 meter - finale Piger 10 år 1 - 13:30
316 10.01 6 Maja Rasmussen 2006 10.34 60 meter - finale Piger 10 år 1 - 13:30
312 9.36 4 Emil Hagbard Johansen 2005 9.08 60 meter Drenge 11 år 1 - 13:45
311 6.49 6 Elias Solvang 2005 6.83 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
320 5.88 7 Viktor Lindharth 2005 5.29 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:00
314 11.71 3 Jonas Nyvang 1997 11.47 100 meter Drenge 18-19 år 1 - 14:20
313 25.69 4 Hugo Rasmussen 2003 25.03 Diskoskast Drenge 13 år 1 - 14:30
317 33.31 18 Marie Rasmussen 2003 200 meter Piger 13 år 1 - 14:45
321 30.26 5 Viktor Willingshøj Carlse 2004 200 meter Drenge 12 år 1 - 15:00
309 1.21.31 6 Caroline Willingshøj Carl 2006 400 meter Piger 10 år 1 - 15:25
319 8.95 3 Simone Björk Lautrup 1998 Kuglestød Piger 18-19 år 1 - 15:40
317 16.27 5 Marie Rasmussen 2003 Diskoskast Piger 13 år 1 - 15:40
311 70.53 5 Elias Solvang 2005 1.13.2 400 meter Drenge 11 år 1 - 15:55
320 86.10 10 Viktor Lindharth 2005 1.34.4 400 meter Drenge 11 år 1 - 15:55
322 80.59 9 William Wellendorf 2005 82.03.00 400 meter Drenge 11 år 1 - 15:55
308 54.26 3 Anton Mjöbäck 2000 54.72 400 meter Drenge 16-17 år 1 - 16:15
307 1.50.98 2 Anna Dalsgaard 2004 1.52.05 600 meter Piger 12 år 1 - 16:30
318 5.16 5 Mathias Dalsgaard 2002 4.99 Længdespring Drenge 14-15 år 2 - 09:00
313 27.53 6 Hugo Rasmussen 2003 24.00 Spydkast Drenge 13 år 2 - 09:00
308 24.84 5 Anton Mjöbäck 2000 24.64 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 09:30
316 3.26 8 Maja Rasmussen 2006 3.43 Længdespring Piger 10 år 2 - 10:00
311 3.69 6 Elias Solvang 2005 3.92 Længdespring Drenge 11 år 2 - 10:10
312 4.20 2 Emil Hagbard Johansen 2005 4.43 Længdespring Drenge 11 år 2 - 10:10
320 3.17 11 Viktor Lindharth 2005 3.28 Længdespring Drenge 11 år 2 - 10:10
315 8.59 6 Josephine Manzenski Hanse 2001 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 10:35
317 14.48 11 Marie Rasmussen 2003 Spydkast Piger 13 år 2 - 11:20
310 4.46 3 Christian Østergaard Pede 1999 4.75 Længdespring Drenge 16-17 år 2 - 12:50
314 5.70 3 Jonas Nyvang 1997 Længdespring Drenge 18-19 år 2 - 12:50
318 1.64 2 Mathias Dalsgaard 2002 1.63 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 13:00
311 34.12 6 Elias Solvang 2005 29.72 Boldkast Drenge 11 år 2 - 13:20
312 38.28 3 Emil Hagbard Johansen 2005 32.59 Boldkast Drenge 11 år 2 - 13:20
319 4.88 1 Simone Björk Lautrup 1998 Længdespring Piger 18-19 år 2 - 14:20
317 6.20 14 Marie Rasmussen 2003 Kuglestød Piger 13 år 2 - 14:20
307 3.33.52 2 Anna Dalsgaard 2004 3.36.78 1000 meter Piger 12 år 2 - 15:25