ØST ungdom inde • 2016 Jan 23 - Jan 24 • Ballerup Super Arena • Ballerup

 

Holte Atletik
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
231 1.31 3 Smilla Hytholm Petersen 2004 1.30 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
217 4.59 3 Benjamin Leth Rosenkilde 2004 4.24 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
229 9.29 2 Nora Grønnegaard Fischer 2005 9.14 60 meter - indledende Piger 11 år 1 - 09:10
222 9.66 4 Julie Mei Jensen 2003 9.96 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
230 8.96 3 Silja Tøttrup Sørensen 2003 9.82 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
218 7.95 2 Cami Esfandiari 2002 8.72 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:35
228 7.56 1 Nicholas Fjellerup 2001 7.88 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:35
221 8.84 6 Ida Jacobsen 1999 8.79 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:50
227 DNS Mikkel Ramlow 2000 7.62 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
234 7.21 1 Tobias Gorgone Larsen 2000 7.27 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
232 1.16 5 Thea Lei Hansgaard 2005 1.16 Højdespring Piger 11 år 1 - 11:20
217 8.55 1 Benjamin Leth Rosenkilde 2004 8.40 60 meter - indledende Drenge 12 år 1 - 11:40
229 1.17.71 7 Nora Grønnegaard Fischer 2005 1.14.00 400 meter Piger 11 år 1 - 12:20
223 1.17.63 5 Kasper Mørch 2006 400 meter Drenge 10 år 1 - 12:30
228 5.49 2 Nicholas Fjellerup 2001 5.52 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:40
217 1.54.37 3 Benjamin Leth Rosenkilde 2004 600 meter Drenge 12 år 1 - 13:10
232 3.70 3 Thea Lei Hansgaard 2005 3.88 Længdespring Piger 11 år 1 - 13:35
230 9.30 5 Silja Tøttrup Sørensen 2003 8.96 60 meter - semifinale Piger 13 år 1 - 14:15
229 9.22 3 Nora Grønnegaard Fischer 2005 9.29 60 meter - finale Piger 11 år 1 - 15:05
224 1.57 2 Laura Wrisberg Kæstel 1998 1.60 Højdespring Piger 18-19 år 1 - 15:15
233 1.60 1 Tina Bischoff Gellin 1998 1.72 Højdespring Piger 18-19 år 1 - 15:15
217 8.54 1 Benjamin Leth Rosenkilde 2004 8.55 60 meter - finale Drenge 12 år 1 - 15:25
218 7.97 4 Cami Esfandiari 2002 7.95 60 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:35
228 7.44 1 Nicholas Fjellerup 2001 7.56 60 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:35
234 7.16 1 Tobias Gorgone Larsen 2000 7.21 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
226 1.70 1 Marius Hytholm Petersen 2001 1.73 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 09:00
222 4.02 11 Julie Mei Jensen 2003 3.96 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
230 3.98 13 Silja Tøttrup Sørensen 2003 4.35 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
220 10.38 2 Georgina Wieth-Klitgaard 2001 10.13 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 09:30
225 10.89 5 Louise Wrisberg Kæstel 2001 10.97 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 09:30
232 6.97 3 Thea Lei Hansgaard 2005 6.83 Kuglestød Piger 11 år 2 - 12:00
216 28.73 5 Anna Michaelsen 2002 29.48 200 meter Piger 14-15 år 2 - 13:00
235 11.97 2 Vitus Lei Hansgaard 2001 11.76 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 13:00
221 28.85 2 Ida Jacobsen 1999 28.43 200 meter Piger 16-17 år 2 - 13:30
216 DNS Anna Michaelsen 2002 4.49 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:30
225 4.59 8 Louise Wrisberg Kæstel 2001 4.89 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:30
224 4.96 1 Laura Wrisberg Kæstel 1998 5.05 Længdespring Piger 18-19 år 2 - 14:50
219 12.09 5 Christoffer Holmbjerg Jen 1997 14.08 Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 15:00
220 10.17 4 Georgina Wieth-Klitgaard 2001 10.38 60 meter hæk - finale Piger 14-15 år 2 - 15:45
226 9.59 1 Marius Hytholm Petersen 2001 10.07 60 meter hæk Drenge 14-15 år 2 - 16:20