ØST ungdom inde • 2016 Jan 23 - Jan 24 • Ballerup Super Arena • Ballerup

 

Hvidovre AM
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
248 1.31 4 Stine Engberg Mikkelsen 2004 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
237 7.06 15 Anne Gundelach Lorenzen 2002 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
244 10.02 5 Nicoline Skovsted 2005 60 meter - indledende Piger 11 år 1 - 09:10
236 8.61 3 Alberte Riber Jakobsen 2001 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:15
241 DNS Julie Kretzschmer 1999 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:50
243 8.54 3 Natasja Jacobsen 2000 8.42 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:50
246 DNS Oliver Hinsch 2000 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
247 DNS Sebastian Andersson 1999 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
244 1.19 2 Nicoline Skovsted 2005 Højdespring Piger 11 år 1 - 11:20
249 14.49 1 Thea Jensen 1999 15.59 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 11:30
237 1.30 7 Anne Gundelach Lorenzen 2002 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:10
245 3.64 9 Nikolaj Lange Dons 2002 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:40
248 8.45 5 Stine Engberg Mikkelsen 2004 Kuglestød Piger 12 år 1 - 13:00
244 3.48 9 Nicoline Skovsted 2005 Længdespring Piger 11 år 1 - 13:35
245 2.31.33 6 Nikolaj Lange Dons 2002 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:40
236 8.67 8 Alberte Riber Jakobsen 2001 8.61 60 meter - semifinale Piger 14-15 år 1 - 14:20
243 8.55 7 Natasja Jacobsen 2000 8.54 60 meter - semifinale Piger 16-17 år 1 - 14:30
246 DNS Oliver Hinsch 2000 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:30
244 9.76 8 Nicoline Skovsted 2005 10.02 60 meter - finale Piger 11 år 1 - 15:05
237 DNS Anne Gundelach Lorenzen 2002 Trespring Piger 14-15 år 1 - 15:35
243 9.69 4 Natasja Jacobsen 2000 9.92 Trespring Piger 16-17 år 1 - 15:35
245 10.55.33 5 Nikolaj Lange Dons 2002 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:45
239 6.05 8 Jonas Strunge 2004 5.42 Kuglestød Drenge 12 år 2 - 09:00
240 13.18 7 Josefine Munksdorf 2002 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 09:30
238 1.55 4 Jonas Danker Linnemann 2000 Højdespring Drenge 16-17 år 2 - 10:00
239 1.25 2 Jonas Strunge 2004 1.25 Højdespring Drenge 12 år 2 - 11:35
245 4.49.19 6 Nikolaj Lange Dons 2002 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 12:00
240 30.94 10 Josefine Munksdorf 2002 200 meter Piger 14-15 år 2 - 13:00
245 29.41 8 Nikolaj Lange Dons 2002 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:40
241 DNS Julie Kretzschmer 1999 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 14:50
242 15.98 1 Matthias Hagen 1997 15.74 Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 15:00
241 DNS Julie Kretzschmer 1999 60 meter hæk Piger 16-17 år 2 - 16:15