ØST ungdom inde • 2017 Jan 21 - Jan 22 • Ballerup Super Arena • Ballerup

 

Sparta
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
365 9.89 2 Amalie Sofie Nielsen 2007 10.96 60 meter - indledende Piger 10 år 1 - 09:00
375 10.06 3 Anna Pape Liboriussen 2007 60 meter - indledende Piger 10 år 1 - 09:00
395 9.90 2 Ella Julie Fischer 2007 9.80 60 meter - indledende Piger 10 år 1 - 09:00
416 10.31 4 Helene Salomonsen 2007 9.90 60 meter - indledende Piger 10 år 1 - 09:00
438 10.32 5 Lotte Grevy Ejstrup 2007 20.22 60 meter - indledende Piger 10 år 1 - 09:00
444 9.33 1 Maja B. Voigt 2007 9.11 60 meter - indledende Piger 10 år 1 - 09:00
429 1.43 1 Kaisa Duedam Ventrup 2005 1.41 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
430 1.25 2 Karla B. Langvik 2005 1.35 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
381 4.36 3 Asger Pape Liboriussen 2005 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
399 3.78 12 Emil Germann Wiberg Jense 2005 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
413 DNS Hakeem Ali 2005 4.90 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
378 9.42 7 Annika Grønholdt Truelsen 2003 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
402 8.00 11 Emilie Bank 2002 8.95 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
404 6.58 17 Emilie Mossin Nørregaard 2003 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
408 7.31 15 Flora Chalmer 2003 7.35 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
428 9.67 3 Josephine Koch Jacobsen 2003 8.92 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
431 9.58 4 Karla Schärfe 2003 9.62 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
436 9.56 5 Liv Nedergaard 2002 9.42 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
475 DNS Sara Flindt Grønning 2003 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
484 7.93 12 Smilla Duedam Ventrup 2003 7.82 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
414 DNS Halley Kassow 2006 9.10 60 meter - indledende Piger 11 år 1 - 09:10
361 10.75 4 Aksel Birk Stjernstrøm 2007 60 meter - indledende Drenge 10 år 1 - 09:20
443 9.81 2 Mads Vincentsen 2007 9.80 60 meter - indledende Drenge 10 år 1 - 09:20
483 11.12 4 Simon Castberg Kaus 2007 60 meter - indledende Drenge 10 år 1 - 09:20
494 DNS Victor Visan Bahn 2007 10.53 60 meter - indledende Drenge 10 år 1 - 09:20
393 9.16 2 Eli Riege 2006 9.06 60 meter - indledende Drenge 11 år 1 - 09:30
488 9.32 2 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 9.26 60 meter - indledende Drenge 11 år 1 - 09:30
501 10.57 4 William Grave Holst Hvass 2006 10.58 60 meter - indledende Drenge 11 år 1 - 09:30
379 9.61 7 Anya Thomsen 2004 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
382 9.60 6 Asta Ellermann-Kingombe 2004 9.64 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
385 8.95 2 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 9.07 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
397 9.22 5 Elvira Helleskov Batko 2004 9.44 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
427 9.39 5 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 9.21 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
457 9.07 3 Nanna Schaldemose 2004 9.10 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
492 9.76 8 Tsinat Krause 2004 9.68 60 meter - indledende Piger 13 år 1 - 09:45
366 9.44 4 Amélie Vejlgaard 2005 9.57 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
371 9.52 4 Anemone Brandt Camphausen 2005 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
373 10.01 6 Anna E B Pedersen 2005 9.81 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
401 8.85 1 Emilie B. Voigt 2005 8.71 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
419 9.31 2 Ingrid Gram Jensen 2005 9.26 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
429 9.39 3 Kaisa Duedam Ventrup 2005 9.32 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
430 9.24 3 Karla B. Langvik 2005 9.28 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
482 9.90 4 Signe Juhl Laursen 2005 9.71 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
485 9.23 2 Sofia Thøgersen 2005 9.29 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
493 10.73 6 Ulrikka Malling Juul 2005 10.79 60 meter - indledende Piger 12 år 1 - 10:00
377 8.56 2 Annika Baun Haldbo 2003 8.62 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
378 9.29 5 Annika Grønholdt Truelsen 2003 9.18 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
403 8.49 1 Emilie Fayl von Hentaller 2002 8.31 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
418 8.58 3 Ida Lyngby 2002 8.44 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
426 8.92 6 Josefine Sørensen 2002 8.87 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
428 8.48 1 Josephine Koch Jacobsen 2003 8.35 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
436 8.58 2 Liv Nedergaard 2002 8.61 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
437 8.90 5 Liva Wilhelmsen 2002 8.88 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
449 DNS Marie Høgh Larsen 2003 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
451 9.01 6 Mathilda Gertz 2002 8.98 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
463 9.33 6 Olivia Helleskov Batko 2003 9.13 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
471 8.96 5 Rebekka Schaldemose 2003 9.25 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
472 9.06 4 Regitze Steenberg 2003 8.99 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
495 8.52 1 Victoria Lendal 2002 8.41 60 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 10:10
386 5.18 2 Carl Johan Zachariae 2004 5.13 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:10
409 4.40 7 Frederik Thorup Sørensen 2004 4.39 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:10
469 3.73 12 Peter Grevy Ejstrup 2004 3.78 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:10
474 4.48 6 Samuel Tiger Richmond 2004 4.14 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:10
478 3.41 15 Sebastian Thulstrup 2004 3.02 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:10
497 5.28 1 Vilhelm Krüger 2004 5.04 Længdespring Drenge 13 år 1 - 10:10
382 8.55 7 Asta Ellermann-Kingombe 2004 7.67 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:10
385 8.57 6 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 8.23 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:10
400 10.27 3 Emilie Aimée Nielsen 2004 10.45 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:10
427 8.22 8 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 7.53 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:10
457 7.36 12 Nanna Schaldemose 2004 8.09 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:10
384 8.07 4 Bertram Costa 2002 8.15 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:45
392 8.22 5 Dhruv Mehrotra 2003 8.57 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:45
518 8.31 6 Elias Dahl Lunøe 2003 8.72 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:45
442 8.18 5 Mads Rubek Vitoft 2003 9.29 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:45
466 7.64 1 Osadeba Isaac 2002 7.99 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:45
468 8.07 4 Oswald Carstensen 2002 8.14 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:45
480 7.74 2 Siam Aarøe 2002 7.87 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:45
486 7.93 2 Sofus Peter Lassen 2003 8.02 60 meter - indledende Drenge 14-15 år 1 - 10:45
365 1.10 1 Amalie Sofie Nielsen 2007 1.10 Højdespring Piger 10 år 1 - 10:45
416 0.95 3 Helene Salomonsen 2007 1.01 Højdespring Piger 10 år 1 - 10:45
387 8.74 6 Cecilie Næsby 2000 9.07 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
415 8.44 2 Hannah Illum Petersen 2000 8.21 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
417 8.50 5 Ida Beiter Bomme 2001 8.19 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
434 8.54 5 Lili Kökeny 2001 8.52 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
439 8.45 4 Louise Bach Moore 2001 8.30 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
447 8.46 3 Maria Skov Kragh 2001 8.37 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
464 8.40 3 Olivia Thorsgaard 2000 8.30 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
465 8.22 1 Olivia Tuokila 2000 8.14 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
496 DNS Viktoria Dommer 2001 8.28 60 meter - indledende Piger 16-17 år 1 - 10:55
363 7.67 4 Alexander Haugeby 2000 7.65 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
368 7.71 4 Anders Hørby Madsen 2001 7.54 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
398 7.33 2 Emil Frænde 2000 7.61 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
441 7.51 3 Mads Lund 2000 7.38 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
454 7.32 1 Mikkel Ramlow 7.40 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
490 8.04 5 Thomas Morales Bengtsson 2001 8.94 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
491 7.20 1 Tobias G Larsen 7.09 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
498 7.40 3 Vincent Plas 2001 7.45 60 meter - indledende Drenge 16-17 år 1 - 11:05
384 2.60 4 Bertram Costa 2002 Stangspring Drenge 14-15 år 1 - 11:05
442 5 Mads Rubek Vitoft 2003 2.60 Stangspring Drenge 14-15 år 1 - 11:05
406 8.34 3 Emilie R. Hansen 1999 8.34 60 meter Piger 18-19 år 1 - 11:20
424 8.69 6 Johanne Wiedemann Simonse 1999 8.65 60 meter Piger 18-19 år 1 - 11:20
514 7.85 6 Christian Gundersen 1999 60 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 11:30
412 7.29 2 Gustav Lundholm Nilesen 1998 7.28 60 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 11:30
421 7.32 3 Jacob Hvorup 1999 7.44 60 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 11:30
458 7.29 2 Nicolai Lind Andersen 1998 7.24 60 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 11:30
460 7.48 5 Nikolaj Graves 1998 7.50 60 meter - indledende Drenge 18-19 år 1 - 11:30
365 3.60 5 Amalie Sofie Nielsen 2007 3.63 Længdespring Piger 10 år 1 - 11:30
375 3.50 6 Anna Pape Liboriussen 2007 Længdespring Piger 10 år 1 - 11:30
395 3.84 2 Ella Julie Fischer 2007 3.82 Længdespring Piger 10 år 1 - 11:30
438 3.31 7 Lotte Grevy Ejstrup 2007 3.41 Længdespring Piger 10 år 1 - 11:30
444 3.69 4 Maja B. Voigt 2007 3.90 Længdespring Piger 10 år 1 - 11:30
417 11.16 5 Ida Beiter Bomme 2001 11.40 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 11:30
383 12.76 1 Ayoe Røbel 1998 13.06 Kuglestød Piger 18-19 år 1 - 11:30
406 11.00 3 Emilie R. Hansen 1999 12.17 Kuglestød Piger 18-19 år 1 - 11:30
381 9.32 2 Asger Pape Liboriussen 2005 60 meter - indledende Drenge 12 år 1 - 11:40
399 9.87 6 Emil Germann Wiberg Jense 2005 60 meter - indledende Drenge 12 år 1 - 11:40
413 DNS Hakeem Ali 2005 8.69 60 meter - indledende Drenge 12 år 1 - 11:40
499 8.54 1 Vitus Rosenkrands 2005 8.49 60 meter - indledende Drenge 12 år 1 - 11:40
386 8.66 3 Carl Johan Zachariae 2004 8.73 60 meter - indledende Drenge 13 år 1 - 11:50
409 8.31 1 Frederik Thorup Sørensen 2004 8.30 60 meter - indledende Drenge 13 år 1 - 11:50
469 9.96 8 Peter Grevy Ejstrup 2004 10.12 60 meter - indledende Drenge 13 år 1 - 11:50
474 9.00 5 Samuel Tiger Richmond 2004 9.13 60 meter - indledende Drenge 13 år 1 - 11:50
478 10.90 7 Sebastian Thulstrup 2004 11.01 60 meter - indledende Drenge 13 år 1 - 11:50
497 8.48 2 Vilhelm Krüger 2004 8.70 60 meter - indledende Drenge 13 år 1 - 11:50
488 1.17.35 1 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 1.09.70 400 meter Drenge 11 år 1 - 12:10
501 1.23.62 3 William Grave Holst Hvass 2006 1.26.48 400 meter Drenge 11 år 1 - 12:10
428 1.53 2 Josephine Koch Jacobsen 2003 1.46 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:10
431 1.58 1 Karla Schärfe 2003 1.64 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:10
407 DNS Filippa Grunnet Nouri 2006 1.24.58 400 meter Piger 11 år 1 - 12:20
414 DNS Halley Kassow 2006 400 meter Piger 11 år 1 - 12:20
384 5.08 7 Bertram Costa 2002 5.19 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:20
392 4.91 10 Dhruv Mehrotra 2003 4.87 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:20
518 4.98 8 Elias Dahl Lunøe 2003 4.60 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:20
442 4.93 9 Mads Rubek Vitoft 2003 5.34 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:20
445 4.41 17 Malte Bank 2003 4.58 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:20
468 5.15 6 Oswald Carstensen 2002 5.16 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:20
486 5.49 2 Sofus Peter Lassen 2003 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:20
361 1.31.16 7 Aksel Birk Stjernstrøm 2007 400 meter Drenge 10 år 1 - 12:30
443 1.13.63 2 Mads Vincentsen 2007 1.17.43 400 meter Drenge 10 år 1 - 12:30
365 1.25.28 7 Amalie Sofie Nielsen 2007 1.28.31 400 meter Piger 10 år 1 - 12:40
416 1.23.68 6 Helene Salomonsen 2007 1.24.38 400 meter Piger 10 år 1 - 12:40
444 1.17.07 1 Maja B. Voigt 2007 1.17.36 400 meter Piger 10 år 1 - 12:40
371 1.55.84 3 Anemone Brandt Camphausen 2005 600 meter Piger 12 år 1 - 12:55
373 2.13.23 12 Anna E B Pedersen 2005 600 meter Piger 12 år 1 - 12:55
429 1.58.65 4 Kaisa Duedam Ventrup 2005 1.59.82 600 meter Piger 12 år 1 - 12:55
482 2.10.63 11 Signe Juhl Laursen 2005 2.14.99 600 meter Piger 12 år 1 - 12:55
485 1.47.70 1 Sofia Thøgersen 2005 1.47.77 600 meter Piger 12 år 1 - 12:55
493 2.22.78 14 Ulrikka Malling Juul 2005 2.21.89 600 meter Piger 12 år 1 - 12:55
385 1.54.19 2 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 1.51.59 600 meter Piger 13 år 1 - 13:10
397 1.59.93 4 Elvira Helleskov Batko 2004 1.58.81 600 meter Piger 13 år 1 - 13:10
400 1.54.51 3 Emilie Aimée Nielsen 2004 1.53.05 600 meter Piger 13 år 1 - 13:10
422 DNS Jasmin Nicklen 2004 2.08.43 600 meter Piger 13 år 1 - 13:10
390 3.20 3 Christian Munch Skylv 2001 3.60 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 13:10
425 2.90 4 Jonathan Thulstrup 2001 2.80 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 13:10
441 3.60 2 Mads Lund 2000 3.48 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 13:10
373 6.11 7 Anna E B Pedersen 2005 6.16 Kuglestød Piger 12 år 1 - 13:10
401 8.38 4 Emilie B. Voigt 2005 8.35 Kuglestød Piger 12 år 1 - 13:10
419 7.95 5 Ingrid Gram Jensen 2005 7.95 Kuglestød Piger 12 år 1 - 13:10
430 8.93 1 Karla B. Langvik 2005 8.50 Kuglestød Piger 12 år 1 - 13:10
493 5.54 8 Ulrikka Malling Juul 2005 5.22 Kuglestød Piger 12 år 1 - 13:10
399 2.05.71 8 Emil Germann Wiberg Jense 2005 600 meter Drenge 12 år 1 - 13:15
411 DNS Gustav Herold 2005 2.02.01 600 meter Drenge 12 år 1 - 13:15
413 DNS Hakeem Ali 2005 600 meter Drenge 12 år 1 - 13:15
499 1.44.09 1 Vitus Rosenkrands 2005 1.54.41 600 meter Drenge 12 år 1 - 13:15
448 2.21.93 2 Marie Falkebo Jensen 2003 2.21.78 800 meter Piger 14-15 år 1 - 13:35
453 2.32.12 6 Mie Hylling-Axelson 2002 2.22.59 800 meter Piger 14-15 år 1 - 13:35
471 2.44.83 13 Rebekka Schaldemose 2003 800 meter Piger 14-15 år 1 - 13:35
472 2.47.09 14 Regitze Steenberg 2003 2.43.00 800 meter Piger 14-15 år 1 - 13:35
476 2.34.34 8 Sarah Glad 2003 800 meter Piger 14-15 år 1 - 13:35
414 DNS Halley Kassow 2006 3.78 Længdespring Piger 11 år 1 - 13:35
379 1.31 5 Anya Thomsen 2004 Højdespring Piger 13 år 1 - 13:45
422 DNS Jasmin Nicklen 2004 1.25 Højdespring Piger 13 år 1 - 13:45
427 1.40 2 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 1.39 Højdespring Piger 13 år 1 - 13:45
367 2.10.96 1 Anders Bang 2002 2.05.46 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:50
445 DNS Malte Bank 2003 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:50
450 2.28.66 9 Mathias Laugesen 2002 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:50
462 2.14.63 3 Noah Nouri 2002 2.13.38 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 13:50
456 2.10.11 3 Morten Bach 2000 2.03.24 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 13:55
500 2.00.22 1 William Devantier 2000 1.53.14 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 13:55
385 9.09 7 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 8.95 60 meter - finale Piger 13 år 1 - 14:15
457 9.14 8 Nanna Schaldemose 2004 9.07 60 meter - finale Piger 13 år 1 - 14:15
377 8.60 6 Annika Baun Haldbo 2003 8.56 60 meter - semifinale Piger 14-15 år 1 - 14:20
403 8.38 3 Emilie Fayl von Hentaller 2002 8.49 60 meter - semifinale Piger 14-15 år 1 - 14:20
418 8.58 5 Ida Lyngby 2002 8.58 60 meter - semifinale Piger 14-15 år 1 - 14:20
428 8.14 1 Josephine Koch Jacobsen 2003 8.48 60 meter - semifinale Piger 14-15 år 1 - 14:20
436 8.56 5 Liv Nedergaard 2002 8.58 60 meter - semifinale Piger 14-15 år 1 - 14:20
495 8.52 4 Victoria Lendal 2002 8.52 60 meter - semifinale Piger 14-15 år 1 - 14:20
514 2.90 4 Christian Gundersen 1999 2.70 Stangspring Drenge 18-19 år 1 - 14:20
412 3.60 3 Gustav Lundholm Nilesen 1998 3.60 Stangspring Drenge 18-19 år 1 - 14:20
460 3.90 2 Nikolaj Graves 1998 3.90 Stangspring Drenge 18-19 år 1 - 14:20
443 6.69 2 Mads Vincentsen 2007 6.35 Kuglestød Drenge 10 år 1 - 14:30
489 8.02 1 Ther-Sonne 2007 7.16 Kuglestød Drenge 10 år 1 - 14:30
494 DNS Victor Visan Bahn 2007 4.60 Kuglestød Drenge 10 år 1 - 14:30
488 7.05 3 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 6.61 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:30
365 9.92 5 Amalie Sofie Nielsen 2007 9.89 60 meter - finale Piger 10 år 1 - 14:45
375 9.86 3 Anna Pape Liboriussen 2007 10.06 60 meter - finale Piger 10 år 1 - 14:45
395 9.95 6 Ella Julie Fischer 2007 9.90 60 meter - finale Piger 10 år 1 - 14:45
416 10.02 7 Helene Salomonsen 2007 10.31 60 meter - finale Piger 10 år 1 - 14:45
438 11.14 8 Lotte Grevy Ejstrup 2007 10.32 60 meter - finale Piger 10 år 1 - 14:45
444 9.47 2 Maja B. Voigt 2007 9.33 60 meter - finale Piger 10 år 1 - 14:45
363 5.75 5 Alexander Haugeby 2000 5.95 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:45
368 5.99 3 Anders Hørby Madsen 2001 6.32 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:45
398 6.54 1 Emil Frænde 2000 6.07 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:45
459 5.54 7 Nikolai Lysholt Petersen 2001 5.67 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:45
477 5.58 6 Sebastian Larsen 2001 5.18 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:45
361 10.53 6 Aksel Birk Stjernstrøm 2007 10.75 60 meter - finale Drenge 10 år 1 - 14:55
443 9.81 3 Mads Vincentsen 2007 9.81 60 meter - finale Drenge 10 år 1 - 14:55
483 11.43 8 Simon Castberg Kaus 2007 11.12 60 meter - finale Drenge 10 år 1 - 14:55
393 9.18 2 Eli Riege 2006 9.16 60 meter - finale Drenge 11 år 1 - 15:10
488 9.26 4 Sophus Emil Ramsgaard Jen 2006 9.32 60 meter - finale Drenge 11 år 1 - 15:10
501 DNS William Grave Holst Hvass 2006 10.57 60 meter - finale Drenge 11 år 1 - 15:10
401 8.83 1 Emilie B. Voigt 2005 8.85 60 meter - finale Piger 12 år 1 - 15:15
419 9.37 7 Ingrid Gram Jensen 2005 9.31 60 meter - finale Piger 12 år 1 - 15:15
430 9.31 5 Karla B. Langvik 2005 9.24 60 meter - finale Piger 12 år 1 - 15:15
485 9.36 6 Sofia Thøgersen 2005 9.23 60 meter - finale Piger 12 år 1 - 15:15
364 DNS Alice Kirk Damsgaard 2001 1.58 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 15:15
433 1.54 1 Laura Nørrung Poulsen 2000 1.66 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 15:15
405 1.51 6 Emilie Persson 1999 1.55 Højdespring Piger 18-19 år 1 - 15:15
406 1.54 5 Emilie R. Hansen 1999 Højdespring Piger 18-19 år 1 - 15:15
452 1.54 4 Mathilde Søndergaard 1999 1.63 Højdespring Piger 18-19 år 1 - 15:15
473 1.68 1 Rikke Andersen 1998 1.80 Højdespring Piger 18-19 år 1 - 15:15
499 8.59 1 Vitus Rosenkrands 2005 8.54 60 meter - finale Drenge 12 år 1 - 15:25
386 8.73 5 Carl Johan Zachariae 2004 8.66 60 meter - finale Drenge 13 år 1 - 15:30
409 8.27 2 Frederik Thorup Sørensen 2004 8.31 60 meter - finale Drenge 13 år 1 - 15:30
474 8.92 7 Samuel Tiger Richmond 2004 9.00 60 meter - finale Drenge 13 år 1 - 15:30
497 8.32 3 Vilhelm Krüger 2004 8.48 60 meter - finale Drenge 13 år 1 - 15:30
466 7.64 1 Osadeba Isaac 2002 7.64 60 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:35
480 7.73 3 Siam Aarøe 2002 7.74 60 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:35
486 7.84 4 Sofus Peter Lassen 2003 7.93 60 meter - finale Drenge 14-15 år 1 - 15:35
412 7.28 5 Gustav Lundholm Nilesen 1998 7.29 60 meter - finale Drenge 18-19 år 1 - 15:45
421 7.32 6 Jacob Hvorup 1999 7.32 60 meter - finale Drenge 18-19 år 1 - 15:45
458 7.22 3 Nicolai Lind Andersen 1998 7.29 60 meter - finale Drenge 18-19 år 1 - 15:45
460 7.51 7 Nikolaj Graves 1998 7.48 60 meter - finale Drenge 18-19 år 1 - 15:45
403 8.55 7 Emilie Fayl von Hentaller 2002 8.38 60 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 15:55
428 8.16 2 Josephine Koch Jacobsen 2003 8.14 60 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 15:55
495 8.52 6 Victoria Lendal 2002 8.52 60 meter - finale Piger 14-15 år 1 - 15:55
415 8.34 4 Hannah Illum Petersen 2000 8.44 60 meter - finale Piger 16-17 år 1 - 16:00
439 8.47 7 Louise Bach Moore 2001 8.45 60 meter - finale Piger 16-17 år 1 - 16:00
464 8.46 6 Olivia Thorsgaard 2000 8.40 60 meter - finale Piger 16-17 år 1 - 16:00
465 8.21 2 Olivia Tuokila 2000 8.22 60 meter - finale Piger 16-17 år 1 - 16:00
363 7.68 8 Alexander Haugeby 2000 7.67 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
368 7.58 7 Anders Hørby Madsen 2001 7.71 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
398 7.32 3 Emil Frænde 2000 7.33 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
441 7.47 5 Mads Lund 2000 7.51 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
454 7.26 2 Mikkel Ramlow 7.32 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
491 7.12 1 Tobias G Larsen 7.20 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
498 7.48 6 Vincent Plas 2001 7.40 60 meter - finale Drenge 16-17 år 1 - 16:10
372 11.22.06 5 Anna Clara Skjærbæk 2002 3000 meter Piger 14-15 år 1 - 16:25
461 10.37.31 1 Nikoline H. Ørum-Nielsen 2002 10.13.83 3000 meter Piger 14-15 år 1 - 16:25
376 11.43.59 2 Anna Sofie Frænde 2001 11.40.15 3000 meter Piger 16-17 år 1 - 16:25
487 10.11.95 1 Sophie Søefeldt 2000 9.42.83 3000 meter Piger 16-17 år 1 - 16:25
389 9.57.53 1 Christian Lindgreen 2002 9.33.44 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:35
435 DNS Linus Lindquist 2002 9.26.82 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:35
446 10.27.58 3 Marcus Rølling 2003 10.12.74 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:35
391 9.41.57 1 Conrad Lind 2001 9.08.64 3000 meter Drenge 16-17 år 1 - 16:35
416 12.86 2 Helene Salomonsen 2007 12.62 60 meter hæk Piger 10 år 2 - 09:00
442 1.55 5 Mads Rubek Vitoft 2003 1.55 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 09:00
445 1.35 9 Malte Bank 2003 1.45 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 09:00
468 1.64 2 Oswald Carstensen 2002 1.60 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 09:00
379 3.73 16 Anya Thomsen 2004 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
382 4.14 11 Asta Ellermann-Kingombe 2004 4.04 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
385 4.79 2 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 4.80 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
397 4.22 10 Elvira Helleskov Batko 2004 4.08 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
400 4.43 8 Emilie Aimée Nielsen 2004 4.57 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
427 4.44 6 Josephine Houlbjerg Hanse 2004 4.61 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
457 4.25 9 Nanna Schaldemose 2004 4.18 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
413 DNS Hakeem Ali 2005 6.88 Kuglestød Drenge 12 år 2 - 09:00
467 5.90 10 Oskar Thers-Sonne 2005 Kuglestød Drenge 12 år 2 - 09:00
499 7.39 3 Vitus Rosenkrands 2005 6.99 Kuglestød Drenge 12 år 2 - 09:00
410 13.52 1 Freja Abraham 2006 10.52 60 meter hæk Piger 11 år 2 - 09:10
470 13.63 2 Pil Nedergaard 2006 13.28 60 meter hæk Piger 11 år 2 - 09:10
516 12.95 2 Asger Abraham 2006 10.33 60 meter hæk Drenge 11 år 2 - 09:30
423 11.58 1 Joel Frederik von d'Ahe 2006 10.80 60 meter hæk Drenge 11 år 2 - 09:30
419 12.72 4 Ingrid Gram Jensen 2005 12.08 60 meter hæk Piger 12 år 2 - 09:45
485 11.43 1 Sofia Thøgersen 2005 11.70 60 meter hæk Piger 12 år 2 - 09:45
400 13.75 5 Emilie Aimée Nielsen 2004 12.89 60 meter hæk - indledende Piger 13 år 2 - 09:50
457 12.00 2 Nanna Schaldemose 2004 11.38 60 meter hæk - indledende Piger 13 år 2 - 09:50
386 8.01 6 Carl Johan Zachariae 2004 7.14 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 09:50
413 DNS Hakeem Ali 2005 13.48 60 meter hæk Drenge 12 år 2 - 10:05
432 11.78 1 Kasper Schimmell Smith 2005 11.75 60 meter hæk Drenge 12 år 2 - 10:05
499 11.81 3 Vitus Rosenkrands 2005 60 meter hæk Drenge 12 år 2 - 10:05
514 1.74 3 Christian Gundersen 1999 1.73 Højdespring Drenge 18-19 år 2 - 10:05
412 1.86 1 Gustav Lundholm Nilesen 1998 1.82 Højdespring Drenge 18-19 år 2 - 10:05
460 1.74 4 Nikolaj Graves 1998 1.76 Højdespring Drenge 18-19 år 2 - 10:05
516 3.62 6 Asger Abraham 2006 3.60 Længdespring Drenge 11 år 2 - 10:05
393 4.29 2 Eli Riege 2006 4.24 Længdespring Drenge 11 år 2 - 10:05
362 DNS Alberthe Wiedemann Simons 2002 10.89 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 10:15
377 9.72 1 Annika Baun Haldbo 2003 10.60 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 10:15
396 10.34 3 Ellen Lawaetz 2002 10.07 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 10:15
426 DNS Josefine Sørensen 2002 12.54 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 10:15
428 10.05 2 Josephine Koch Jacobsen 2003 11.08 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 10:15
431 9.40 1 Karla Schärfe 2003 9.86 60 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 2 - 10:15
469 13.52 5 Peter Grevy Ejstrup 2004 14.40 60 meter hæk Drenge 13 år 2 - 10:30
497 10.78 1 Vilhelm Krüger 2004 10.68 60 meter hæk Drenge 13 år 2 - 10:30
415 9.47 2 Hannah Illum Petersen 2000 9.59 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 2 - 10:40
417 9.28 1 Ida Beiter Bomme 2001 9.60 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 2 - 10:40
433 9.49 3 Laura Nørrung Poulsen 2000 9.34 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 2 - 10:40
434 9.53 1 Lili Kökeny 2001 60 meter hæk - indledende Piger 16-17 år 2 - 10:40
392 9.84 3 Dhruv Mehrotra 2003 9.88 60 meter hæk - indledende Drenge 14-15 år 2 - 10:50
518 9.79 3 Elias Dahl Lunøe 2003 10.04 60 meter hæk - indledende Drenge 14-15 år 2 - 10:50
445 DNF Malte Bank 2003 11.15 60 meter hæk - indledende Drenge 14-15 år 2 - 10:50
486 9.16 1 Sofus Peter Lassen 2003 60 meter hæk - indledende Drenge 14-15 år 2 - 10:50
373 3.68 12 Anna E B Pedersen 2005 3.72 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
401 4.59 1 Emilie B. Voigt 2005 4.50 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
419 4.13 8 Ingrid Gram Jensen 2005 4.14 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
429 4.29 5 Kaisa Duedam Ventrup 2005 4.23 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
430 4.16 7 Karla B. Langvik 2005 4.01 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
482 3.76 11 Signe Juhl Laursen 2005 4.00 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
485 4.31 4 Sofia Thøgersen 2005 4.40 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
493 3.37 17 Ulrikka Malling Juul 2005 3.37 Længdespring Piger 12 år 2 - 10:50
365 6.68 2 Amalie Sofie Nielsen 2007 6.66 Kuglestød Piger 10 år 2 - 10:50
395 7.38 1 Ella Julie Fischer 2007 7.13 Kuglestød Piger 10 år 2 - 10:50
416 5.56 5 Helene Salomonsen 2007 5.13 Kuglestød Piger 10 år 2 - 10:50
444 5.77 4 Maja B. Voigt 2007 6.11 Kuglestød Piger 10 år 2 - 10:50
424 10.88 5 Johanne Wiedemann Simonse 1999 60 meter hæk Piger 18-19 år 2 - 11:05
440 10.80 4 Louise Wessel Leroy 1999 60 meter hæk Piger 18-19 år 2 - 11:05
520 DNS Mille Widstrup Lindholm 1999 60 meter hæk Piger 18-19 år 2 - 11:05
436 2.60 3 Liv Nedergaard 2002 2.60 Stangspring Piger 14-15 år 2 - 11:05
370 9.24 2 Andreas Christoffersen 2001 9.60 60 meter hæk Drenge 16-17 år 2 - 11:25
441 8.54 1 Mads Lund 2000 8.47 60 meter hæk Drenge 16-17 år 2 - 11:25
421 8.81 2 Jacob Hvorup 1999 60 meter hæk Drenge 18-19 år 2 - 11:25
381 1.30 4 Asger Pape Liboriussen 2005 Højdespring Drenge 12 år 2 - 11:40
432 1.15 6 Kasper Schimmell Smith 2005 1.18 Højdespring Drenge 12 år 2 - 11:40
407 DNS Filippa Grunnet Nouri 2006 1000 meter Piger 11 år 2 - 11:45
410 3.42.66 2 Freja Abraham 2006 1000 meter Piger 11 år 2 - 11:45
369 3.78 3 Anders Silleborg 2007 3.70 Længdespring Drenge 10 år 2 - 11:45
483 2.92 9 Simon Castberg Kaus 2007 2.94 Længdespring Drenge 10 år 2 - 11:45
494 3.42 7 Victor Visan Bahn 2007 3.34 Længdespring Drenge 10 år 2 - 11:45
410 5.95 7 Freja Abraham 2006 Kuglestød Piger 11 år 2 - 11:45
470 6.67 4 Pil Nedergaard 2006 6.94 Kuglestød Piger 11 år 2 - 11:45
369 3.43.92 2 Anders Silleborg 2007 1000 meter Drenge 10 år 2 - 12:00
423 3.31.63 1 Joel Frederik von d'Ahe 2006 3.21 1000 meter Drenge 11 år 2 - 12:00
371 3.31.14 2 Anemone Brandt Camphausen 2005 1000 meter Piger 12 år 2 - 12:15
373 3.54.97 4 Anna E B Pedersen 2005 1000 meter Piger 12 år 2 - 12:15
485 3.21.88 1 Sofia Thøgersen 2005 3.17.20 1000 meter Piger 12 år 2 - 12:15
386 DNS Carl Johan Zachariae 2004 1.41 Højdespring Drenge 13 år 2 - 12:15
497 1.53 2 Vilhelm Krüger 2004 1.50 Højdespring Drenge 13 år 2 - 12:15
385 3.28.03 2 Betty Marie Ramsgaard Jen 2004 3.32.30 1000 meter Piger 13 år 2 - 12:25
397 3.30.99 4 Elvira Helleskov Batko 2004 3.43.86 1000 meter Piger 13 år 2 - 12:25
400 3.32.87 5 Emilie Aimée Nielsen 2004 1000 meter Piger 13 år 2 - 12:25
518 8.42 11 Elias Dahl Lunøe 2003 8.26 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 12:30
442 11.94 4 Mads Rubek Vitoft 2003 12.91 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 12:30
468 12.87 3 Oswald Carstensen 2002 12.28 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 12:30
411 3.30.60 2 Gustav Herold 2005 3.22.28 1000 meter Drenge 12 år 2 - 12:35
479 3.00 2 Selma Staun 2000 3.10 Stangspring Piger 16-17 år 2 - 12:35
521 2.30 4 Signe Grevy Ejstrup 2001 2.20 Stangspring Piger 16-17 år 2 - 12:35
520 2.40 2 Mille Widstrup Lindholm 1999 2.40 Stangspring Piger 18-19 år 2 - 12:35
377 4.59 6 Annika Baun Haldbo 2003 4.81 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
378 4.13 17 Annika Grønholdt Truelsen 2003 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
396 4.44 9 Ellen Lawaetz 2002 4.75 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
418 3.89 22 Ida Lyngby 2002 4.62 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
426 4.64 5 Josefine Sørensen 2002 4.80 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
428 5.16 1 Josephine Koch Jacobsen 2003 5.09 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
431 5.01 2 Karla Schärfe 2003 4.49 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
449 DNS Marie Høgh Larsen 2003 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
451 4.16 16 Mathilda Gertz 2002 4.52 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
463 3.47 28 Olivia Helleskov Batko 2003 3.98 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
471 4.11 18 Rebekka Schaldemose 2003 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
495 4.18 15 Victoria Lendal 2002 5.23 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 12:35
474 3.12.52 2 Samuel Tiger Richmond 2004 1000 meter Drenge 13 år 2 - 12:45
372 5.20.61 9 Anna Clara Skjærbæk 2002 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 13:00
448 4.52.81 2 Marie Falkebo Jensen 2003 4.49.46 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 13:00
453 5.07.41 4 Mie Hylling-Axelson 2002 4.59.00 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 13:00
461 4.49.26 1 Nikoline H. Ørum-Nielsen 2002 4.42.10 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 13:00
476 5.12.28 6 Sarah Glad 2003 5.31.35 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 13:00
374 4.44.88 1 Anna Mark Helwigh 2000 4.26.06 1500 meter Piger 16-17 år 2 - 13:15
376 5.19.53 2 Anna Sofie Frænde 2001 5.14.51 1500 meter Piger 16-17 år 2 - 13:15
420 5.33.75 4 Isabella Matilda Jensen 2001 1500 meter Piger 16-17 år 2 - 13:15
369 0.95 2 Anders Silleborg 2007 Højdespring Drenge 10 år 2 - 13:15
494 DNS Victor Visan Bahn 2007 Højdespring Drenge 10 år 2 - 13:15
367 4.30.12 2 Anders Bang 2002 4.24.31 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:30
389 4.28.17 1 Christian Lindgreen 2002 4.25.75 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:30
435 DNS Linus Lindquist 2002 4.25.10 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:30
446 4.59.59 8 Marcus Rølling 2003 4.56.87 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:30
450 5.17.73 12 Mathias Laugesen 2002 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:30
462 4.44.28 6 Noah Nouri 2002 4.31.76 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:30
391 4.15.46 3 Conrad Lind 2001 4.14.67 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 13:55
456 4.12.33 2 Morten Bach 2000 4.14.91 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 13:55
500 4.09.96 1 William Devantier 2000 3.58.55 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 13:55
363 14.36 2 Alexander Haugeby 2000 15.03 Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 13:55
441 14.68 1 Mads Lund 2000 15.21 Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 13:55
477 12.67 3 Sebastian Larsen 2001 Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 13:55
377 DNS Annika Baun Haldbo 2003 28.64 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:05
378 30.16 11 Annika Grønholdt Truelsen 2003 30.69 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:05
403 29.49 9 Emilie Fayl von Hentaller 2002 28.01 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:05
418 28.45 4 Ida Lyngby 2002 28.41 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:05
436 DNS Liv Nedergaard 2002 28.08 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:05
463 30.69 16 Olivia Helleskov Batko 2003 30.94 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:05
472 30.27 13 Regitze Steenberg 2003 29.44 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:05
495 28.83 6 Victoria Lendal 2002 28.15 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:05
516 1.23 1 Asger Abraham 2006 1.20 Højdespring Drenge 11 år 2 - 14:05
393 1.20 2 Eli Riege 2006 Højdespring Drenge 11 år 2 - 14:05
415 5.19 1 Hannah Illum Petersen 2000 5.61 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 14:05
417 15 Ida Beiter Bomme 2001 5.14 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 14:05
433 4.87 6 Laura Nørrung Poulsen 2000 4.83 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 14:05
434 4.66 9 Lili Kökeny 2001 4.67 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 14:05
439 5.14 2 Louise Bach Moore 2001 5.04 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 14:05
447 5.05 3 Maria Skov Kragh 2001 5.16 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 14:05
521 3.98 13 Signe Grevy Ejstrup 2001 4.29 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 14:05
406 4.73 2 Emilie R. Hansen 1999 Længdespring Piger 18-19 år 2 - 14:05
424 4.72 3 Johanne Wiedemann Simonse 1999 4.87 Længdespring Piger 18-19 år 2 - 14:05
440 4.66 4 Louise Wessel Leroy 1999 4.92 Længdespring Piger 18-19 år 2 - 14:05
452 4.83 1 Mathilde Søndergaard 1999 5.05 Længdespring Piger 18-19 år 2 - 14:05
392 27.73 11 Dhruv Mehrotra 2003 30.57 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 14:40
445 31.53 16 Malte Bank 2003 30.12 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 14:40
466 25.31 1 Osadeba Isaac 2002 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 14:40
468 27.59 10 Oswald Carstensen 2002 27.01 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 14:40
486 DNS Sofus Peter Lassen 2003 25.68 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 14:40
514 11.68 6 Christian Gundersen 1999 10.69 Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 15:00
412 11.47 7 Gustav Lundholm Nilesen 1998 11.70 Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 15:00
400 DNS Emilie Aimée Nielsen 2004 13.75 60 meter hæk - finale Piger 13 år 2 - 15:15
457 11.65 4 Nanna Schaldemose 2004 12.00 60 meter hæk - finale Piger 13 år 2 - 15:15
377 9.48 2 Annika Baun Haldbo 2003 9.72 60 meter hæk - finale Piger 14-15 år 2 - 15:20
396 DNS Ellen Lawaetz 2002 10.34 60 meter hæk - finale Piger 14-15 år 2 - 15:20
428 9.87 4 Josephine Koch Jacobsen 2003 10.05 60 meter hæk - finale Piger 14-15 år 2 - 15:20
431 9.39 1 Karla Schärfe 2003 9.40 60 meter hæk - finale Piger 14-15 år 2 - 15:20
384 11.11 2 Bertram Costa 2002 9.73 Trespring Drenge 14-15 år 2 - 15:20
392 4 Dhruv Mehrotra 2003 Trespring Drenge 14-15 år 2 - 15:20
459 11.91 1 Nikolai Lysholt Petersen 2001 Trespring Drenge 16-17 år 2 - 15:20
415 9.42 3 Hannah Illum Petersen 2000 9.47 60 meter hæk - finale Piger 16-17 år 2 - 15:30
417 9.23 1 Ida Beiter Bomme 2001 9.28 60 meter hæk - finale Piger 16-17 år 2 - 15:30
433 9.76 4 Laura Nørrung Poulsen 2000 9.49 60 meter hæk - finale Piger 16-17 år 2 - 15:30
434 9.32 2 Lili Kökeny 2001 9.53 60 meter hæk - finale Piger 16-17 år 2 - 15:30
392 DNS Dhruv Mehrotra 2003 9.84 60 meter hæk - finale Drenge 14-15 år 2 - 15:40
518 9.65 3 Elias Dahl Lunøe 2003 9.79 60 meter hæk - finale Drenge 14-15 år 2 - 15:40
486 9.03 1 Sofus Peter Lassen 2003 9.16 60 meter hæk - finale Drenge 14-15 år 2 - 15:40