Kronborg Outdoor • 2016 Aug 13 • Helsingør Atletik Stadion • Helsingør

 

Amager AC
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
95 8.11 10 Silke Marie Bach Madsen 2008 8.11 40 meter - indledende Piger -9 år 1 - 10:00
96 8.10 9 Siri Nissen Thyrsted 2008 8.21 40 meter - indledende Piger -9 år 1 - 10:00
89 1.20 4 Asta Grau Bruun 2002 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 10:00
91 1.33 3 Josefine Helmer Jørgensen 2002 1.35 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 10:00
92 1.33 2 Mille Majkjær Mikkelsen 2002 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 10:00
88 9.97 2 Ada Nissen Thyrsted 2006 9.94 60 meter Piger 10 år 1 - 10:20
95 15.10 5 Silke Marie Bach Madsen 2008 17.74 Boldkast Piger -9 år 1 - 10:30
96 9.77 7 Siri Nissen Thyrsted 2008 9.66 Boldkast Piger -9 år 1 - 10:30
93 13.86 4 Sebastian Monneret 2003 13.76 80 meter hæk Drenge 13 år 1 - 11:05
98 13.59 3 Viktor Bech Petersen 2003 13.49 80 meter hæk Drenge 13 år 1 - 11:05
92 6.71 2 Mille Majkjær Mikkelsen 2002 6.65 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 11:05
93 1.51 3 Sebastian Monneret 2003 1.50 Højdespring Drenge 13 år 1 - 11:15
89 17.38 6 Asta Grau Bruun 2002 80 meter hæk - indledende Piger 14-15 år 1 - 11:20
88 3.61 2 Ada Nissen Thyrsted 2006 3.50 Længdespring Piger 10 år 1 - 11:30
92 1.70 3 Mille Majkjær Mikkelsen 2002 Stangspring Piger 14-15 år 1 - 11:40
93 4.75 5 Sebastian Monneret 2003 5.10 Længdespring Drenge 13 år 1 - 11:45
98 4.81 4 Viktor Bech Petersen 2003 Længdespring Drenge 13 år 1 - 11:45
90 10.62 3 Clara Lund-Sørensen 2002 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:10
91 19.94 2 Josefine Helmer Jørgensen 2002 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:10
94 DNS Selma Nattestad 2002 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 12:10
95 2.56 10 Silke Marie Bach Madsen 2008 2.72 Længdespring Piger -9 år 1 - 12:40
96 2.65 9 Siri Nissen Thyrsted 2008 2.66 Længdespring Piger -9 år 1 - 12:40
179 66.37 1 Amager AC 2002 4 x 100 m stafet Piger 14-15 år 1 - 12:40
89 DNS Asta Grau Bruun 2002 17.38 80 meter hæk - finale Piger 14-15 år 1 - 12:45
97 19.00 4 Vera Schjerup Thomsen 2003 20.61 Spydkast Piger 13 år 1 - 12:45
88 2.21.09 3 Ada Nissen Thyrsted 2006 600 meter Piger 10 år 1 - 13:25
90 DNS Clara Lund-Sørensen 2002 3.59 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 13:25
97 2.53.81 4 Vera Schjerup Thomsen 2003 2.58.78 800 meter Piger 13 år 1 - 13:35
90 2.54.56 6 Clara Lund-Sørensen 2002 2.37.06 800 meter Piger 14-15 år 1 - 13:35
89 15.53 11 Asta Grau Bruun 2002 15.00 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 14:15
91 15.94 12 Josefine Helmer Jørgensen 2002 15.10 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 14:15
92 16.09 13 Mille Majkjær Mikkelsen 2002 15.14 100 meter - indledende Piger 14-15 år 1 - 14:15
104 49.55 2 Lisa Brix Diskoskast Kvinder senior 1 - 14:55