Afslutningsstævnet • 2015 Sep 26 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

 

Slagelse Atletik DELTA
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
111 4.27 4 Smilla Due 1999 Længdespring Piger 16-17 år 1 - 10:00
102 4.27 8 Peter Agerlund Christense 2003 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
98 10.33 1 Karoline Kruse 2006 10.51 60 meter - indledende Piger 8-9 år 1 - 10:05
107 4.69 6 Alberte Lodahl 2001 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:55
117 33.72 9 Mads Simonsen 2000 34.50 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 10:55
98 3.49 4 Karoline Kruse 2006 3.50 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:05
117 17.59 3 Mads Simonsen 2000 17.73 100 meter hæk Drenge 14-15 år 1 - 11:15
100 12.91 1 Nickoline Skifter Anderse 1998 13.94 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 11:15
103 10.49 4 Viktoria Bramsted Anderse 1998 11.30 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 11:15
113 13.29 1 Jeppe Kristensen 1999 12.46 Kuglestød Drenge 16-17 år 1 - 11:55
98 10.58 8 Karoline Kruse 2006 10.33 60 meter - finale Piger 8-9 år 1 - 12:20
113 12.62 7 Jeppe Kristensen 1999 100 meter Drenge 16-17 år 1 - 12:30
109 12.12 5 Mathias Skifter Andersen 1999 100 meter Drenge 16-17 år 1 - 12:30
100 12.76 1 Nickoline Skifter Anderse 1998 12.79 100 meter Piger 16-17 år 1 - 12:40
106 14.51 5 Simone Lodahl 1998 100 meter Piger 16-17 år 1 - 12:40
111 14.01 4 Smilla Due 1999 13.78 100 meter Piger 16-17 år 1 - 12:40
116 29.53 8 Mikkel Simonsen 2002 21.40 Spydkast Drenge 12-13 år 1 - 12:45
97 44.93 1 Nikolaj Grønbech 2002 46.34 Spydkast Drenge 12-13 år 1 - 12:45
109 5.51 2 Mathias Skifter Andersen 1999 5.61 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 12:55
80 DNS Nikolai Grieger Larsen 1999 35.00 Diskoskast Drenge 16-17 år 1 - 13:20
101 27.64 2 Josefine Skifter Andersen 2003 27.57 200 meter Piger 12 år 1 - 13:35
99 27.67 1 Kristine Kruse 2002 28.09 200 meter Piger 12-13 år 1 - 13:55
98 36.08 7 Karoline Kruse 2006 38.75 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
101 27.82 2 Josefine Skifter Andersen 2003 32.63 Spydkast Piger 12-13 år 1 - 14:10
103 21.11 4 Viktoria Bramsted Anderse 1998 Diskoskast Piger 16-17 år 1 - 14:20
97 28.04 7 Nikolaj Grønbech 2002 29.36 200 meter Drenge 12-13 år 1 - 15:15
107 28.52 9 Alberte Lodahl 2001 29.26 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:25
114 30.80 13 Trine Marie Thostrup 2001 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:25
101 5.03 1 Josefine Skifter Andersen 2003 5.06 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
97 36.25 2 Nikolaj Grønbech 2002 33.27 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 15:30
99 4.62 4 Kristine Kruse 2002 4.55 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:50
120 1.54.31 1 Salgelse Atletik Delta 2000 4 x 200 m stafet Piger 16-17 år 1 - 17:00
119 2.20 2 Ditte Tibert Stoltze 2003 2.10 Stangspring Piger 12-13 år 2 - 10:00
118 2.00 5 Freja L. Petersen 2002 2.00 Stangspring Piger 12-13 år 2 - 10:00
112 DNS Mathilde Byrgesen 2000 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 10:00
114 7.45 9 Trine Marie Thostrup 2001 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 10:00
105 6.02 8 Marie Hjertebjerg Heron 2004 Kuglestød Piger 10-11 år 2 - 10:10
103 30.67 3 Viktoria Bramsted Anderse 1998 33.62 Hammerkast Piger 16-17 år 2 - 10:40
104 8.67 5 Johanne Ellesøe Petersen 2008 40 meter - indledende Piger 6-7 år 2 - 10:50
101 11.00 1 Josefine Skifter Andersen 2003 11.24 Trespring Piger 12-13 år 2 - 10:55
108 11.12 8 Magnus Bundgaard Larsen 2005 60 meter - indledende Drenge 10 år 2 - 11:20
104 2.24 13 Johanne Ellesøe Petersen 2008 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 11:20
119 11.89 2 Ditte Tibert Stoltze 2003 12.22 80 meter - indledende Piger 12 år 2 - 11:40
108 1.00 10 Magnus Bundgaard Larsen 2005 Højdespring Drenge 10-11 år 2 - 11:50
99 10.94 1 Kristine Kruse 2002 11.06 80 meter - indledende Piger 12-13 år 2 - 11:55
103 11.25 2 Viktoria Bramsted Anderse 1998 Vægtkast Piger 16-17 år 2 - 11:55
101 11.47 1 Josefine Skifter Andersen 2003 12.16 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
105 9.16 4 Marie Hjertebjerg Heron 2004 60 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 12:20
102 11.89 4 Peter Agerlund Christense 2003 80 meter - indledende Drenge 12 år 2 - 12:30
97 11.36 5 Nikolaj Grønbech 2002 11.78 80 meter - indledende Drenge 12-13 år 2 - 12:40
104 14.24 3 Johanne Ellesøe Petersen 2008 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:55
97 2.70 1 Nikolaj Grønbech 2002 2.90 Stangspring Drenge 12-13 år 2 - 13:00
114 14.91 5 Trine Marie Thostrup 2001 100 meter - indledende Piger 14-15 år 2 - 13:05
98 4.94 3 Karoline Kruse 2006 5.21 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 13:10
104 1213 8 Johanne Ellesøe Petersen 2008 3 kamp Piger 6-7 år 2 - 13:30
105 1.20 7 Marie Hjertebjerg Heron 2004 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
112 DNS Mathilde Byrgesen 2000 Hammerkast Piger 14-15 år 2 - 13:45
102 11.90 6 Peter Agerlund Christense 2003 11.89 80 meter - finale Drenge 12 år 2 - 13:50
97 11.60 8 Nikolaj Grønbech 2002 11.36 80 meter - finale Drenge 12-13 år 2 - 13:55
119 12.06 7 Ditte Tibert Stoltze 2003 11.89 80 meter - finale Piger 12 år 2 - 14:00
99 10.84 2 Kristine Kruse 2002 10.94 80 meter - finale Piger 12-13 år 2 - 14:05
97 12.33 2 Nikolaj Grønbech 2002 11.74 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 14:05
108 5.90 17 Magnus Bundgaard Larsen 2005 Kuglestød Drenge 10-11 år 2 - 14:15
100 33.85 2 Nickoline Skifter Anderse 1998 37.87 Spydkast Piger 16-17 år 2 - 14:40
109 24.94 9 Mathias Skifter Andersen 1999 25.37 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 15:00
110 29.04 2 Gunhild Michelsen 1963 200 meter Kvinder senior 2 - 15:20
80 DNS Nikolai Grieger Larsen 1999 30.00 Spydkast Drenge 16-17 år 2 - 15:20
100 26.45 1 Nickoline Skifter Anderse 1998 26.13 200 meter Piger 16-17 år 2 - 15:25
98 2.23.35 5 Karoline Kruse 2006 600 meter Piger 8-9 år 2 - 15:45
119 2.07.47 19 Ditte Tibert Stoltze 2003 1.59.92 600 meter Piger 12-13 år 2 - 16:30
99 1.48.80 5 Kristine Kruse 2002 1.48.50 600 meter Piger 12-13 år 2 - 16:30
115 5.09.70 7 Sebastian Hansen 2001 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 16:55