Afslutningsstævnet • 2015 Sep 26 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

 

Bagsværd Atletik Club
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
547 13.46 5 Luna Frid Hanberg 2006 14.12 60 meter hæk - indledende Piger 10-11 år 1 - 10:00
528 DNS Asger Holm Petersen 2002 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 10:00
537 9.48 1 Freja Isabel Knudsen 2007 9.49 60 meter - indledende Piger 8-9 år 1 - 10:05
546 10.72 4 Louise Sterup Møller 2006 11.19 60 meter - indledende Piger 8-9 år 1 - 10:05
554 10.47 2 Sophia Bosack 2006 10.68 60 meter - indledende Piger 8-9 år 1 - 10:05
553 10.97 1 Sofus vølund 2004 10.86 60 meter hæk - indledende Drenge 10-11 år 1 - 10:15
529 27.69 9 Astrid Holm Petersen 2004 28.00 Boldkast Piger 10-11 år 1 - 10:20
549 10.13 2 Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 1 - 10:40
557 9.44 1 Thor Knudsen 2007 9.71 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 1 - 10:40
527 18.57 5 Annemarie Østergaard 2003 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 10:50
543 12.82 2 Katarina Hessner hansen 2001 12.81 80 meter hæk Piger 14-15 år 1 - 10:55
530 1.30 11 Benjamin Klein 2002 1.25 Højdespring Drenge 12-13 år 1 - 10:55
543 4.85 4 Katarina Hessner hansen 2001 5.00 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:55
559 34.46 7 Trygve Haugan Engberg 2000 Spydkast Drenge 14-15 år 1 - 10:55
537 3.94 1 Freja Isabel Knudsen 2007 4.08 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:05
539 2.76 22 Ida Caroline Mørck 2006 3.10 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:05
541 2.88 15 Ingrid Vølund 2007 2.52 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:05
546 2.87 16 Louise Sterup Møller 2006 3.01 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:05
547 3.11 12 Luna Frid Hanberg 2006 3.68 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:05
554 3.14 11 Sophia Bosack 2006 3.12 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:05
533 8.16 6 Christine Tilling 1999 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 11:15
553 11.26 2 Sofus vølund 2004 10.97 60 meter hæk - finale Drenge 10-11 år 1 - 11:35
534 25.95 15 David Sparrevohn 2004 Boldkast Drenge 10-11 år 1 - 11:40
553 49.33 1 Sofus vølund 2004 50.14 Boldkast Drenge 10-11 år 1 - 11:40
526 1.25 10 Amalie Thrane 2003 1.25 Højdespring Piger 12-13 år 1 - 12:05
540 1.40 5 Ingrid Sofie Bach Jensen 2003 1.28 Højdespring Piger 12-13 år 1 - 12:05
545 1.25 12 Lia Palmberg Nordhald 2003 1.20 Højdespring Piger 12-13 år 1 - 12:05
549 10.12 10 Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 10.13 60 meter - finale Drenge 8-9 år 1 - 12:10
557 9.46 2 Thor Knudsen 2007 9.44 60 meter - finale Drenge 8-9 år 1 - 12:10
529 3.44 18 Astrid Holm Petersen 2004 3.15 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 12:15
537 9.38 1 Freja Isabel Knudsen 2007 9.48 60 meter - finale Piger 8-9 år 1 - 12:20
554 10.49 12 Sophia Bosack 2006 10.47 60 meter - finale Piger 8-9 år 1 - 12:20
552 11.42 3 Sebastian Valentin Buscha 1997 11.21 100 meter Mænd senior 1 - 12:35
532 21.22 13 Christian Cardel 2007 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 12:40
555 34.28 6 Tais Palmberg Nordhald 2006 29.55 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 12:40
557 30.58 7 Thor Knudsen 2007 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 12:40
528 24.40 14 Asger Holm Petersen 2002 Spydkast Drenge 12-13 år 1 - 12:45
530 18.09 25 Benjamin Klein 2002 24.05 Spydkast Drenge 12-13 år 1 - 12:45
553 30.19 4 Sofus vølund 2004 29.59 200 meter Drenge 10-11 år 1 - 13:25
526 28.98 6 Amalie Thrane 2003 29.25 200 meter Piger 12 år 1 - 13:35
545 32.12 20 Lia Palmberg Nordhald 2003 33.53 200 meter Piger 12 år 1 - 13:35
532 3.22 10 Christian Cardel 2007 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
536 2.85 20 Frederik Bach Jensen Bang 2007 2.81 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
555 3.56 5 Tais Palmberg Nordhald 2006 3.59 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
557 3.78 2 Thor Knudsen 2007 3.98 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
559 4.60 10 Trygve Haugan Engberg 2000 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 13:55
537 32.92 1 Freja Isabel Knudsen 2007 34.1 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
539 39.26 18 Ida Caroline Mørck 2006 39.6 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
541 37.59 13 Ingrid Vølund 2007 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
546 38.38 15 Louise Sterup Møller 2006 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
547 DNS Luna Frid Hanberg 2006 38.15 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
554 39.07 17 Sophia Bosack 2006 38.93 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
527 18.43 8 Annemarie Østergaard 2003 Spydkast Piger 12-13 år 1 - 14:10
533 22.78 3 Christine Tilling 1999 22.23 Diskoskast Piger 16-17 år 1 - 14:20
537 21.49 5 Freja Isabel Knudsen 2007 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
539 23.26 4 Ida Caroline Mørck 2006 25.30 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
541 9.55 23 Ingrid Vølund 2007 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
546 12.15 17 Louise Sterup Møller 2006 15.77 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
547 30.40 1 Luna Frid Hanberg 2006 31.37 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
534 2.98 16 David Sparrevohn 2004 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:55
553 4.15 5 Sofus vølund 2004 4.30 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:55
559 30.31 6 Trygve Haugan Engberg 2000 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 15:15
543 27.55 3 Katarina Hessner hansen 2001 27.77 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:25
526 4.02 7 Amalie Thrane 2003 4.26 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
527 2.96 25 Annemarie Østergaard 2003 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
545 3.90 12 Lia Palmberg Nordhald 2003 4.08 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
530 23.30 7 Benjamin Klein 2002 24.58 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 15:30
532 38.07 17 Christian Cardel 2007 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
549 35.02 11 Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
555 32.58 4 Tais Palmberg Nordhald 2006 34.54 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
557 32.13 2 Thor Knudsen 2007 34.08 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
542 19.85 8 Josefine Bach Jensen Bang 2000 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:45
551 27.20 4 Rikke Stub Neubert 2000 22.46 Spydkast Piger 14-15 år 1 - 15:45
675 3.78 16 Josefine Anderlo 2002 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:50
558 2.30.74 2 Tine Østergaard 2000 2.26.70 800 meter Piger 16-17 år 1 - 16:00
548 2.14.36 6 Michael Pilegaard Hansen 1967 2.16.00 800 meter Mænd senior 1 - 16:05
560 2.14.86 2 Bagsværd 2003 4 x 200 m stafet Drenge 10-11 år 1 - 16:30
560 2.09.41 7 Bagsværd 2003 4 x 200 m stafet Piger 12-13 år 1 - 17:15
540 1.80 6 Ingrid Sofie Bach Jensen 2003 1.90 Stangspring Piger 12-13 år 2 - 10:00
543 7.71 7 Katarina Hessner hansen 2001 7.77 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 10:00
551 8.60 5 Rikke Stub Neubert 2000 Kuglestød Piger 14-15 år 2 - 10:00
529 DNS Astrid Holm Petersen 2004 5.50 Kuglestød Piger 10-11 år 2 - 10:10
533 16.30 6 Christine Tilling 1999 Hammerkast Piger 16-17 år 2 - 10:40
544 9.34 6 Laura Malis 2009 40 meter - indledende Piger 6-7 år 2 - 10:50
535 8.63 5 Emil Kundal Hansen 2008 40 meter - indledende Drenge 6-7 år 2 - 11:05
549 7.37 1 Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 7.27 40 meter - indledende Drenge 6-7 år 2 - 11:05
550 8.42 4 Rasmus Kjær 2008 40 meter - indledende Drenge 6-7 år 2 - 11:05
559 10.74 5 Trygve Haugan Engberg 2000 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 11:05
544 2.06 18 Laura Malis 2009 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 11:20
535 21.89 4 Emil Kundal Hansen 2008 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:30
549 26.37 1 Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 24.89 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:30
550 14.45 9 Rasmus Kjær 2008 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:30
540 DNS Ingrid Sofie Bach Jensen 2003 12.65 80 meter - indledende Piger 12 år 2 - 11:40
536 DNS Frederik Bach Jensen Bang 2007 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 11:55
549 DNS Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 5.05 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 11:55
556 5.11 8 Thomas Malis 2006 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 11:55
557 5.07 9 Thor Knudsen 2007 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 11:55
531 10.39 6 Caroline Gaarn Jensen 2005 60 meter - indledende Piger 10 år 2 - 12:10
527 DNS Annemarie Østergaard 2003 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
559 13.27 6 Trygve Haugan Engberg 2000 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 2 - 12:55
544 10.59 7 Laura Malis 2009 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:55
535 2.28 9 Emil Kundal Hansen 2008 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 13:00
549 3.09 1 Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 3.33 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 13:00
550 1.86 16 Rasmus Kjær 2008 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 13:00
542 14.64 4 Josefine Bach Jensen Bang 2000 14.20 100 meter - indledende Piger 14-15 år 2 - 13:05
543 13.38 2 Katarina Hessner hansen 2001 13.61 100 meter - indledende Piger 14-15 år 2 - 13:05
537 4.29 7 Freja Isabel Knudsen 2007 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 13:10
539 4.57 6 Ida Caroline Mørck 2006 4.74 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 13:10
546 4.91 4 Louise Sterup Møller 2006 4.29 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 13:10
547 7.22 1 Luna Frid Hanberg 2006 6.45 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 13:10
554 3.80 8 Sophia Bosack 2006 3.93 Kuglestød Piger 8-9 år 2 - 13:10
542 9.26 3 Josefine Bach Jensen Bang 2000 Trespring Piger 14-15 år 2 - 13:25
544 592 16 Laura Malis 2009 3 kamp Piger 6-7 år 2 - 13:30
535 1280 8 Emil Kundal Hansen 2008 3 kamp Drenge 6-7 år 2 - 13:30
549 2112 1 Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 3 kamp Drenge 6-7 år 2 - 13:30
550 894 11 Rasmus Kjær 2008 3 kamp Drenge 6-7 år 2 - 13:30
551 21.69 9 Rikke Stub Neubert 2000 19.43 Hammerkast Piger 14-15 år 2 - 13:45
549 6.94 1 Oliver Maiberg Mikkelsen 2008 7.37 40 meter - finale Drenge 6-7 år 2 - 14:15
543 13.35 7 Katarina Hessner hansen 2001 13.38 100 meter - finale Piger 14-15 år 2 - 14:40
527 DNS Annemarie Østergaard 2003 Hammerkast Piger 12-13 år 2 - 14:55
552 DNS Sebastian Valentin Buscha 1997 22.69 200 meter Mænd senior 2 - 15:10
48 47.94 4 Lasse Skibsbye 1983 50.00 Spydkast Mænd senior 2 - 15:20
539 2.27.11 6 Ida Caroline Mørck 2006 2.22.28 600 meter Piger 8-9 år 2 - 15:45
554 2.33.29 7 Sophia Bosack 2006 2.31.14 600 meter Piger 8-9 år 2 - 15:45
536 2.25.42 9 Frederik Bach Jensen Bang 2007 600 meter Drenge 8-9 år 2 - 15:55
556 2.08.27 3 Thomas Malis 2006 600 meter Drenge 8-9 år 2 - 15:55
529 2.09.76 11 Astrid Holm Petersen 2004 600 meter Piger 10-11 år 2 - 16:05
538 2.03.38 7 Frida Schou Kristensen 2004 600 meter Piger 10-11 år 2 - 16:05
558 5.20.74 3 Tine Østergaard 2000 5.25.43 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 16:45
548 4.38.30 3 Michael Pilegaard Hansen 1967 4.39.00 1500 meter Mænd senior 2 - 16:55