Afslutningsstævnet • 2015 Sep 26 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

 

Køge Atletik
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
466 10.70 2 Viktoria Grønbek Hamborg 2007 60 meter - indledende Piger 8-9 år 1 - 10:05
473 13.34 4 Gustav Emil Ibsen Jensen 2004 60 meter hæk - indledende Drenge 10-11 år 1 - 10:15
658 13.66 5 Lea Strand Mortensen 2003 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 10:30
472 11.34 4 Magnus Hjelmgaard 2006 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 1 - 10:40
467 10.68 5 Sirius Kristian Warming 2006 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 1 - 10:40
658 13.46 10 Lea Strand Mortensen 2003 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 10:50
466 2.87 17 Viktoria Grønbek Hamborg 2007 Længdespring Piger 8-9 år 1 - 11:05
473 13.23 6 Gustav Emil Ibsen Jensen 2004 13.34 60 meter hæk - finale Drenge 10-11 år 1 - 11:35
465 3.95 11 Anna Erika Grønbek Hambor 2004 Længdespring Piger 10-11 år 1 - 12:15
472 26.20 11 Magnus Hjelmgaard 2006 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 12:40
467 35.58 4 Sirius Kristian Warming 2006 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 12:40
473 30.16 3 Gustav Emil Ibsen Jensen 2004 31.13 200 meter Drenge 10-11 år 1 - 13:25
463 35.12 9 Magnus Lynge Larsen 2004 200 meter Drenge 10-11 år 1 - 13:25
462 DNS Malthe Werdelin 2004 200 meter Drenge 10-11 år 1 - 13:25
472 2.82 23 Magnus Hjelmgaard 2006 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
467 2.98 16 Sirius Kristian Warming 2006 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
469 DNS Maja Felby 2002 28.69 200 meter Piger 12-13 år 1 - 13:55
466 37.00 12 Viktoria Grønbek Hamborg 2007 200 meter Piger 8-9 år 1 - 14:10
658 16.97 10 Lea Strand Mortensen 2003 Spydkast Piger 12-13 år 1 - 14:10
465 31.99 8 Anna Erika Grønbek Hambor 2004 31.76 200 meter Piger 10-11 år 1 - 14:30
466 10.64 20 Viktoria Grønbek Hamborg 2007 Boldkast Piger 8-9 år 1 - 14:30
473 3.96 6 Gustav Emil Ibsen Jensen 2004 4.05 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:55
463 3.24 13 Magnus Lynge Larsen 2004 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:55
462 DNS Malthe Werdelin 2004 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:55
472 41.60 24 Magnus Hjelmgaard 2006 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
467 37.00 16 Sirius Kristian Warming 2006 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
471 8.60 5 Ulrik Søby Kjærholt 2008 40 meter - indledende Drenge 6-7 år 2 - 11:05
468 8.95 3 Mads Glarborg 2004 60 meter - indledende Drenge 10-11 år 2 - 11:30
471 7.67 14 Ulrik Søby Kjærholt 2008 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:30
468 1.25 6 Mads Glarborg 2004 Højdespring Drenge 10-11 år 2 - 11:50
470 11.22 2 Emma Lindgaard 2002 80 meter - indledende Piger 12-13 år 2 - 11:55
472 5.71 7 Magnus Hjelmgaard 2006 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 11:55
467 5.81 6 Sirius Kristian Warming 2006 Kuglestød Drenge 8-9 år 2 - 11:55
658 8.03 12 Lea Strand Mortensen 2003 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
464 DNS Thorbjørn Børresen 2001 100 meter - indledende Drenge 14-15 år 2 - 12:55
471 2.42 5 Ulrik Søby Kjærholt 2008 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 13:00
471 938 10 Ulrik Søby Kjærholt 2008 3 kamp Drenge 6-7 år 2 - 13:30
468 9.03 6 Mads Glarborg 2004 8.95 60 meter - finale Drenge 10-11 år 2 - 13:40
470 11.17 4 Emma Lindgaard 2002 11.22 80 meter - finale Piger 12-13 år 2 - 14:05
468 7.82 6 Mads Glarborg 2004 Kuglestød Drenge 10-11 år 2 - 14:15