Afslutningsstævnet • 2015 Sep 26 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

 

Roar Atletik
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
219 99 18.22 2 Mathias Sørensen 1996 110 meter hæk Mænd senior 1 - 11:25
220 9.69 2 Emil Breum Eriksen 1995 Kuglestød Mænd senior 1 - 11:55
219 6KG 7.44 6 Mathias Sørensen 1996 Kuglestød Mænd senior 1 - 11:55
222 11.83 6 Jan Swensson 1977 12.00 100 meter Mænd senior 1 - 12:35
219 5.34 3 Mathias Sørensen 1996 Længdespring Mænd senior 1 - 12:55
220 31.36 4 Emil Breum Eriksen 1995 Diskoskast Mænd senior 1 - 13:20
218 4.73 8 Andreas Sørensen 2000 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 13:55
434 14.32 6 Theodor Hennecke 2004 Diskoskast Drenge 10-11 år 1 - 13:55
217 3.66 6 Adam Gonsalves 2005 Længdespring Drenge 10 år 1 - 14:55
216 4.00 2 Frederik Rasmussen 2005 Længdespring Drenge 10 år 1 - 14:55
434 2.96 17 Theodor Hennecke 2004 Længdespring Drenge 10-11 år 1 - 14:55
218 DNS Andreas Sørensen 2000 Diskoskast Drenge 14-15 år 1 - 15:15
222 DNS Jan Swensson 1977 2.16.62 800 meter Mænd senior 1 - 16:05
461 1.39.12 2 Roar 1991 4 x 200 m stafet Mænd senior 1 - 17:10
630 DNS Sarah Hjulgaard Eriksen 2008 40 meter - indledende Piger 6-7 år 2 - 10:50
663 8.75 6 Villads Almind 2009 40 meter - indledende Drenge 6-7 år 2 - 11:05
217 9.86 4 Adam Gonsalves 2005 60 meter - indledende Drenge 10 år 2 - 11:20
216 9.19 2 Frederik Rasmussen 2005 60 meter - indledende Drenge 10 år 2 - 11:20
630 DNS Sarah Hjulgaard Eriksen 2008 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 11:20
663 13.79 11 Villads Almind 2009 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:30
630 DNS Sarah Hjulgaard Eriksen 2008 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:55
663 2.01 11 Villads Almind 2009 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 13:00
630 DNS Sarah Hjulgaard Eriksen 2008 3 kamp Piger 6-7 år 2 - 13:30
663 815 12 Villads Almind 2009 3 kamp Drenge 6-7 år 2 - 13:30
216 9.14 3 Frederik Rasmussen 2005 9.19 60 meter - finale Drenge 10 år 2 - 13:35
222 DNS Jan Swensson 1977 24.03 200 meter Mænd senior 2 - 15:10
221 59.47 1 Lukas Björnvad 1996 Spydkast Mænd senior 2 - 15:20