Afslutningsstævnet • 2015 Sep 26 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

 

Amager AC
# BibNo Result Pos Name YOB Qualifying Event Group Day / time
589 5.30 1 Sandra B Christensen 1995 5.51 Længdespring Kvinder senior 1 - 10:00
580 DNS Magnus Herche 2003 4.03 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
596 DNS Viktor Bech Petersen 2003 3.21 Længdespring Drenge 12 år 1 - 10:00
583 3.32 13 Nicklas Kihl-Plambek 2002 3.57 Længdespring Drenge 12-13 år 1 - 10:00
564 14.67 6 Caroline Marie Dahl 2002 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 10:30
566 11.32 3 Esther Arce 2002 12.97 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 10:30
586 12.57 6 Regitze Friis 2002 13.26 60 meter hæk - indledende Piger 12-13 år 1 - 10:30
563 9.64 2 Carl Bäckström Nielsen 2007 9.74 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 1 - 10:40
565 10.44 2 Daniel Lund 2006 11.04 60 meter - indledende Drenge 8-9 år 1 - 10:40
596 14.52 5 Viktor Bech Petersen 2003 14.66 80 meter hæk - indledende Drenge 12-13 år 1 - 10:45
568 24.45 1 Helena Ring 2002 28.07 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 10:50
586 17.97 6 Regitze Friis 2002 20.11 Diskoskast Piger 12-13 år 1 - 10:50
596 1.25 12 Viktor Bech Petersen 2003 1.25 Højdespring Drenge 12-13 år 1 - 10:55
581 4.71 5 Mathilde Yttesen 2001 4.94 Længdespring Piger 14-15 år 1 - 10:55
597 16.56 2 Villads Clausen 1998 16.45 110 meter hæk Drenge 16-17 år 1 - 11:25
584 33.80 8 Oliver Larsen 2005 Boldkast Drenge 10-11 år 1 - 11:40
575 6KG 9.98 5 Kristian Kolbye 1996 Kuglestød Mænd senior 1 - 11:55
564 1.20 14 Caroline Marie Dahl 2002 1.10 Højdespring Piger 12-13 år 1 - 12:05
563 9.72 4 Carl Bäckström Nielsen 2007 9.64 60 meter - finale Drenge 8-9 år 1 - 12:10
565 10.53 15 Daniel Lund 2006 10.44 60 meter - finale Drenge 8-9 år 1 - 12:10
610 3.27 11 Laura Andreasen 2005 Længdespring Piger 10 år 1 - 12:15
585 12.18 6 Peter Rasmussen 1998 12.35 100 meter Drenge 16-17 år 1 - 12:30
575 12.24 8 Kristian Kolbye 1996 100 meter Mænd senior 1 - 12:35
587 35.45 5 Rolf Risager 2006 Boldkast Drenge 8-9 år 1 - 12:40
589 13.06 1 Sandra B Christensen 1995 13.01 100 meter Kvinder senior 1 - 12:45
583 20.41 23 Nicklas Kihl-Plambek 2002 18.16 Spydkast Drenge 12-13 år 1 - 12:45
590 26.40 10 Sebastian Monneret 2003 27.24 Spydkast Drenge 12-13 år 1 - 12:45
596 21.67 19 Viktor Bech Petersen 2003 27.95 Spydkast Drenge 12-13 år 1 - 12:45
585 5.83 1 Peter Rasmussen 1998 5.98 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 12:55
633 DNS Casper Jørgensen 1999 Diskoskast Drenge 16-17 år 1 - 13:20
575 1.7 29.85 5 Kristian Kolbye 1996 Diskoskast Mænd senior 1 - 13:20
576 30.32 10 Laura Pallesen 2003 30.86 200 meter Piger 12 år 1 - 13:35
563 3.58 4 Carl Bäckström Nielsen 2007 3.89 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
565 3.11 13 Daniel Lund 2006 3.11 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
587 3.29 8 Rolf Risager 2006 3.49 Længdespring Drenge 8-9 år 1 - 13:40
566 29.40 7 Esther Arce 2002 30.02 200 meter Piger 12-13 år 1 - 13:55
568 28.88 4 Helena Ring 2002 29.24 200 meter Piger 12-13 år 1 - 13:55
584 3.52 8 Oliver Larsen 2005 3.49 Længdespring Drenge 10 år 1 - 14:55
580 DNS Magnus Herche 2003 30.50 200 meter Drenge 12 år 1 - 15:00
590 29.62 8 Sebastian Monneret 2003 200 meter Drenge 12 år 1 - 15:00
581 26.28 1 Mathilde Yttesen 2001 26.58 200 meter Piger 14-15 år 1 - 15:25
576 4.00 8 Laura Pallesen 2003 4.22 Længdespring Piger 12 år 1 - 15:30
583 16.00 14 Nicklas Kihl-Plambek 2002 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 15:30
590 22.56 8 Sebastian Monneret 2003 24.08 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 15:30
596 20.02 10 Viktor Bech Petersen 2003 15.17 Diskoskast Drenge 12-13 år 1 - 15:30
563 32.52 3 Carl Bäckström Nielsen 2007 33.80 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
565 36.98 15 Daniel Lund 2006 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
587 34.80 8 Rolf Risager 2006 200 meter Drenge 8-9 år 1 - 15:40
566 4.17 11 Esther Arce 2002 4.43 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:50
568 4.69 2 Helena Ring 2002 4.61 Længdespring Piger 12-13 år 1 - 15:50
571 2.11.50 5 Jonathan Mogensen 2000 2.08.76 800 meter Mænd senior 1 - 16:05
582 2.02.65 3 Nicholai Zickert 1984 2.02.28 800 meter Mænd senior 1 - 16:05
594 2.03.50 4 Thor Skifte 1997 2.02.51 800 meter Mænd senior 1 - 16:05
561 DNS Amager AC 2003 4 x 200 m stafet Drenge 12-13 år 1 - 16:40
561 1.59.61 3 Amager AC 2003 4 x 200 m stafet Piger 12-13 år 1 - 17:15
573 2.50 1 Kate Ladefoged 1998 2.59 Stangspring Piger 16-17 år 2 - 10:00
589 11.08 1 Sandra B Christensen 1995 10.99 Trespring Kvinder senior 2 - 10:00
597 1.65 1 Villads Clausen 1998 1.75 Højdespring Drenge 16-17 år 2 - 10:10
588 2.21.25 1 Rose Tværmose Høegh 2006 400 meter kapgang Piger 8-9 år 2 - 10:25
574 24.44 4 Katja Andresen 1998 20.11 Hammerkast Piger 16-17 år 2 - 10:40
577 9.45 7 Lea Johanne Larsen 2009 10.09 40 meter - indledende Piger 6-7 år 2 - 10:50
578 8.47 3 Line Svare 2008 9.08 40 meter - indledende Piger 6-7 år 2 - 10:50
591 8.05 3 Silke Marie Bach Madsen 2008 8.23 40 meter - indledende Piger 6-7 år 2 - 10:50
593 8.04 2 Susanna Ring 2008 8.18 40 meter - indledende Piger 6-7 år 2 - 10:50
566 9.44 4 Esther Arce 2002 9.17 Trespring Piger 12-13 år 2 - 10:55
570 DNS Jonas Gretlund 2009 8.37 40 meter - indledende Drenge 6-7 år 2 - 11:05
579 8.20 4 Lucas Bokvist Zwicki 2008 8.45 40 meter - indledende Drenge 6-7 år 2 - 11:05
674 1.50 1 Johanna Dalland 1997 Højdespring Kvinder senior 2 - 11:05
584 9.68 2 Oliver Larsen 2005 9.90 60 meter - indledende Drenge 10 år 2 - 11:20
577 2.30 11 Lea Johanne Larsen 2009 2.46 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 11:20
578 2.52 7 Line Svare 2008 2.48 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 11:20
591 2.23 14 Silke Marie Bach Madsen 2008 2.41 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 11:20
593 2.43 9 Susanna Ring 2008 2.70 Længdespring Piger 6-7 år 2 - 11:20
570 DNS Jonas Gretlund 2009 17.68 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:30
579 16.78 6 Lucas Bokvist Zwicki 2008 16.92 Boldkast Drenge 6-7 år 2 - 11:30
572 12.53 6 Julie Svare 2003 12.94 80 meter - indledende Piger 12 år 2 - 11:40
566 11.60 5 Esther Arce 2002 11.49 80 meter - indledende Piger 12-13 år 2 - 11:55
610 10.47 6 Laura Andreasen 2005 60 meter - indledende Piger 10 år 2 - 12:10
568 9.98 4 Helena Ring 2002 10.51 Kuglestød Piger 12-13 år 2 - 12:15
569 9.51 4 Helene Ekner 2004 9.54 60 meter - indledende Piger 10-11 år 2 - 12:20
596 11.99 4 Viktor Bech Petersen 2003 12.85 80 meter - indledende Drenge 12 år 2 - 12:30
577 10.73 6 Lea Johanne Larsen 2009 10.38 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:55
578 14.35 2 Line Svare 2008 14.38 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:55
591 13.09 4 Silke Marie Bach Madsen 2008 11.41 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:55
593 8.47 16 Susanna Ring 2008 8.25 Boldkast Piger 6-7 år 2 - 12:55
575 4.40 1 Kristian Kolbye 1996 4.40 Stangspring Mænd senior 2 - 13:00
570 DNS Jonas Gretlund 2009 2.55 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 13:00
579 2.38 7 Lucas Bokvist Zwicki 2008 2.64 Længdespring Drenge 6-7 år 2 - 13:00
581 13.12 1 Mathilde Yttesen 2001 13.09 100 meter - indledende Piger 14-15 år 2 - 13:05
577 696 14 Lea Johanne Larsen 2009 3 kamp Piger 6-7 år 2 - 13:30
578 1417 5 Line Svare 2008 3 kamp Piger 6-7 år 2 - 13:30
591 1377 6 Silke Marie Bach Madsen 2008 3 kamp Piger 6-7 år 2 - 13:30
593 1122 9 Susanna Ring 2008 3 kamp Piger 6-7 år 2 - 13:30
570 DNS Jonas Gretlund 2009 3 kamp Drenge 6-7 år 2 - 13:30
579 1345 5 Lucas Bokvist Zwicki 2008 3 kamp Drenge 6-7 år 2 - 13:30
584 9.85 7 Oliver Larsen 2005 9.68 60 meter - finale Drenge 10 år 2 - 13:35
569 1.15 11 Helene Ekner 2004 1.18 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
610 1.10 12 Laura Andreasen 2005 Højdespring Piger 10-11 år 2 - 13:45
596 11.99 7 Viktor Bech Petersen 2003 11.99 80 meter - finale Drenge 12 år 2 - 13:50
566 11.54 6 Esther Arce 2002 11.60 80 meter - finale Piger 12-13 år 2 - 14:05
590 8.07 13 Sebastian Monneret 2003 8.13 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 14:05
596 7.30 15 Viktor Bech Petersen 2003 5.84 Kuglestød Drenge 12-13 år 2 - 14:05
579 8.17 7 Lucas Bokvist Zwicki 2008 8.20 40 meter - finale Drenge 6-7 år 2 - 14:15
584 5.79 20 Oliver Larsen 2005 6.33 Kuglestød Drenge 10-11 år 2 - 14:15
591 8.18 7 Silke Marie Bach Madsen 2008 8.05 40 meter - finale Piger 6-7 år 2 - 14:20
593 7.89 4 Susanna Ring 2008 8.04 40 meter - finale Piger 6-7 år 2 - 14:20
581 12.92 2 Mathilde Yttesen 2001 13.12 100 meter - finale Piger 14-15 år 2 - 14:40
589 28.60 1 Sandra B Christensen 1995 Spydkast Kvinder senior 2 - 14:40
568 21.40 6 Helena Ring 2002 24.05 Hammerkast Piger 12-13 år 2 - 14:55
595 23.75 4 Victor Thomsen 1999 23.60 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 15:00
597 24.75 7 Villads Clausen 1998 25.38 200 meter Drenge 16-17 år 2 - 15:00
575 24.82 7 Kristian Kolbye 1996 200 meter Mænd senior 2 - 15:10
582 24.33 6 Nicholai Zickert 1984 24.10 200 meter Mænd senior 2 - 15:10
575 37.44 7 Kristian Kolbye 1996 Spydkast Mænd senior 2 - 15:20
667 37.88 6 Michael Kure 1971 Spydkast Mænd senior 2 - 15:20
562 2.15.61 4 Anna Bjaaland Andersen 2006 2.21.06 600 meter Piger 8-9 år 2 - 15:45
569 2.09.06 10 Helene Ekner 2004 2.17.1 600 meter Piger 10-11 år 2 - 16:05
567 1.55.71 5 Gustav Bjaaland Andersen 2004 2.03.20 600 meter Drenge 10-11 år 2 - 16:15
568 1.49.90 6 Helena Ring 2002 1.48.06 600 meter Piger 12-13 år 2 - 16:30
572 DNS Julie Svare 2003 600 meter Piger 12-13 år 2 - 16:30
634 4.29.91 2 Emil Skovgaard 1991 1500 meter Mænd senior 2 - 16:55
592 4.22.25 1 Simon Holst 1998 4.12.60 1500 meter Mænd senior 2 - 16:55